Our Kids Sports
Options
Calendar

All Matches on Sunday 02 05 2021

<< Previous Match Day - Sunday 25 04 2021 Next Match Day - Saturday 08 05 2021 >>
 
Under 7 - Spring Cup Group A - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RavensForestdale Knights[ Details ]
NexGen FCConey Hall Youth Tigers [ Details ]
Old Wilsonians StoneJunior Elite FC[ Details ]
 
Under 7 - Spring Cup Group B - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Forestdale RooksMini Sports Stars Pumas[ Details ]
Glebe LionsBromley Rooks[ Details ]
Selsdon Junior LionsOrpington Rovers Lions[ Details ]
 
Under 7 - Spring Shield Group A - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Mini Sports Stars PanthersTecnica Football Academy Real[ Details ]
Westerham WolvesR & R Cobras[ Details ]
Wisla Krakow FCOld Wilsonians Harris[ Details ]
 
Under 7 - Spring Shield Group B - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Allstars AstrosGlebe Tigers[ Details ]
Bromley InvictasSelsdon Junior Eagles[ Details ]
Hamsey Rangers ColtsWoodcote Juniors Eagles[ Details ]
 
Under 7 - Spring Trophy Group A - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coulsdon Athletic FCAce Youth[ Details ]
R & R VipersBeckenham Town Red[ Details ]
 
Under 7 - Spring Trophy Group B - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
FC Elmstead BantamsConey Hall Youth Lions[ Details ]
Selsdon Junior Tigers Petts Wood Falcons[ Details ]
 
Under 7 - Spring Trophy Group C - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Mini Sports Stars LynxesGlebe Pumas[ Details ]
Old Wilsonians TalybontTulse Hill FC[ Details ]
 
Under 7 - Spring Trophy Group D - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Shortlands FCWesterham Pumas[ Details ]
Old Wilsonians GrahamUnity Green[ Details ]
 
Under 8 - Under 8 Ladder - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
FC Elmstead BantamsAFC Shortlands Reds[ Details ]
 
Under 8 - Spring Cup Group A - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RavensDNA Elite Soccer Academy FC[ Details ]
Coney Hall Youth LionsCaribb (Youth) 1994 FC[ Details ]
R & R VipersFD United FC[ Details ]
 
Under 8 - Spring Cup Group B - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Junior Elite BluesConey Hall Youth Hawks[ Details ]
NexGen FCGlebe Lions[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCR & R Cobras[ Details ]
 
Under 8 - Spring Shield Group A - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley InvictasFC Elmstead Roosters[ Details ]
Hamsey Rangers CubsAce Youth[ Details ]
Tecnica Football Academy RealWarlingham Colts FC[ Details ]
 
Under 8 - Spring Shield Group B - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Shortlands BluesBromley Rooks[ Details ]
Selsdon Junior EaglesOld Wilsonians O.W.L.S.[ Details ]
Wisla Krakow FCWesterham Wolves[ Details ]
 
Under 8 - Spring Trophy Group A - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Forestdale BishopsOrpington Rovers Tigers[ Details ]
Glebe TigersConey Hall Youth Eagles[ Details ]
 
Under 8 - Spring Trophy Group B - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town RedThe Warren Tigers[ Details ]
Forestdale KnightsWest Wickham FC[ Details ]
 
Under 8 - Spring Trophy Group C - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Old Wilsonians McAlisterJunior Elite Royals[ Details ]
Tulse Hill RoyalsAllstars Rockets[ Details ]
 
Under 8 - Spring Trophy Group D - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Old Wilsonians AdamsLewisham Tigers Yellow[ Details ]
Sports Attack FCWesterham Lions[ Details ]
 
Under 8 - Spring Plate Group A - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coulsdon Athletic FCSelsdon Junior Tigers[ Details ]
Holland Sports Juniors PumasAFC Croydon Athletic Eagles[ Details ]
Petts Wood SparrowhawksLewisham Tigers Blue[ Details ]
 
Under 8 - Spring Plate Group B - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ace JuniorsForestdale Rooks[ Details ]
Bromleians FCSeymour Villa FC[ Details ]
 
Under 8 - Spring Plate Group C - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Selsdon Junior LionsBeckenham Town White[ Details ]
 
Under 9 - Under 9 Girls - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town GoldLewisham Tigers Girls[ Details ]
Greenwich Peninsula U8's PiranhasAthenlay Girls[ Details ]
 
Under 9 - Spring 'Super 8' CUP Group A - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
R & R CobrasLambeth Tigers Colts[ Details ]
Tecnica Football Academy RealSelsdon Junior Lions Withdrawn 06.05.21[ Details ]
 
Under 9 - Spring 'Super 8' CUP Group B - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Old Wilsonians ParkinsonBromleians FC[ Details ]
Warlingham Colts FCGlebe Panthers[ Details ]
 
Under 9 - Spring SHIELD Group A - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coney Hall Youth TigersPeckham Town FC[ Details ]
Westerham PumasGlebe Tigers[ Details ]
 
Under 9 - Spring SHIELD Group B - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe PumasOld Wilsonians Pope[ Details ]
West Wickham RoyalsFD United FC[ Details ]
 
Under 9 - Spring SHIELD Group C - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Caribb (Youth) 1994 FC Ten-Em-Bee SDC[ Details ]
Selsdon Junior EaglesOld Wilsonians Smart[ Details ]
 
Under 9 - Spring SHIELD Group D - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Shortlands BluesAce Youth[ Details ]
Bromley RavensJunior Elite FC[ Details ]
 
Under 9 - Spring TROPHY Group A - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe LionsAce Juniors[ Details ]
Woodcote Juniors PeckersAfewee Urban FC[ Details ]
 
Under 9 - Spring TROPHY Group B - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromleians UnitedMini Sports Stars Pumas[ Details ]
Petts Wood Golden EaglesSports Attack FC[ Details ]
 
Under 9 - Spring TROPHY Group C - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Orpington Rovers PumasTecnica Football Academy Athletico[ Details ]
Selsdon Junior TigersForestdale FC[ Details ]
 
Under 9 - Spring TROPHY Group D - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Croydon Athletic EaglesWesterham Wolves[ Details ]
The Warren TigersParkfield Panthers FC[ Details ]
 
Under 9 - Spring PLATE Group A - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town RedR & R Vipers[ Details ]
Lewisham Tigers FCWisla Krakow FC[ Details ]
 
Under 9 - Spring PLATE Group B - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Holland Sports Juniors JaguarsAFC Shortlands Reds[ Details ]
Mini Sports Stars PanthersTulse Hill Royals[ Details ]
 
Under 9 - Spring PLATE Group C - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
S2P United Synergy FCOrpington Rovers Tigers[ Details ]
Tulse Hill YellowsGlebe Jaguars[ Details ]
 
Under 9 - Spring PLATE Group D - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RooksConey Hall Youth Hawks[ Details ]
Old Wilsonians BournerFC Elmstead Bantams[ Details ]
 
Under 9 - Spring VASE Group A - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Allstars RocketsSundridge United Juniors Phoenix[ Details ]
Unity FCSeymour Villa Blue[ Details ]
 
Under 9 - Spring VASE Group B - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
FC Elmstead CockerelsR & R Mambas[ Details ]
Sundridge United Juniors LionsThe Warren Lions[ Details ]
 
Under 9 - Spring VASE Group C - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coulsdon Athletic FCAFC Croydon Athletic Falcons[ Details ]
Hamsey Rangers HawksSelsdon Junior Hawks[ Details ]
West Wickham SkyPetts Wood Blue Jays[ Details ]
 
Under 9 - Spring VASE Group D - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Hamsey Rangers EaglesBromley Invictas[ Details ]
Haxstar Eagles FCEx Blues FC[ Details ]
 
Under 10 - Under 10 Ladder - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ace JuniorsOld Wilsonians Southwark[ Details ]
Ace YouthGlebe Tigers[ Details ]
Allstars CometsWest Wickham FC[ Details ]
Allstars RocketsOrpington Rovers Eagles[ Details ]
Balham Ballers FCBromley Rooks[ Details ]
Beckenham Town RedTen-Em-Bee SDC[ Details ]
Blue Stars Elite FCCoulsdon Athletic Panthers[ Details ]
Bromleians FCPetts Wood Kites[ Details ]
Bromley SolisAFC Shortlands Blue[ Details ]
Caribb (Youth) 1994 FCForestdale FC[ Details ]
Coney Hall Youth TigersHolland Sports Juniors Tigers[ Details ]
EMC Academy FCWesterham Wolves[ Details ]
FC Elmstead RoostersSantley United FC[ Details ]
FD United FCLewisham Tigers FC[ Details ]
Hamsey Rangers EaglesSelsdon Junior Tigers[ Details ]
Holland Sports Juniors LionsAllstars Astros[ Details ]
Junior Elite FCR & R Cobras[ Details ]
Junior Reds KnightsBeckenham Town Blue[ Details ]
Mini Sports Stars PanthersElite Development FC[ Details ]
Mini Sports Stars PumasTulse Hill Royals[ Details ]
Old Wilsonians BevanSelsdon Junior Pumas[ Details ]
Old Wilsonians PatonGlebe Lions[ Details ]
Orpington Rovers TigersWarlingham Colts FC[ Details ]
Peckham Town RedsAfewee Urban FC[ Details ]
R & R MambasWesterham Pumas[ Details ]
Selsdon Junior EaglesConey Hall Youth Hawks[ Details ]
Selsdon Junior HawksPetts Wood Harriers[ Details ]
Selsdon Junior LionsOld Wilsonians Kendrick[ Details ]
Shirley Town FCConey Hall Youth Lions[ Details ]
The Warren TigersR & R Vipers[ Details ]
Unity FCPetts Wood Rockhoppers[ Details ]
Westerham PanthersBeckenham Town White[ Details ]
Westerham TigersSundridge United Juniors Eagles[ Details ]
Wisla Krakow RedBromley Invictas[ Details ]
 
Under 10 - Under 10 Girls - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Girls United Football Club GirlsGreenwich Peninsula Piranhas Girls[ Details ]
Glebe LionessesDulwich Village Girls[ Details ]
Tulse Hill GirlsAthenlay Girls[ Details ]
 
Under 10 - Spring PLATE Group A - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Petts Wood GriffinsPeckham Town Whites[ Details ]
 
Under 10 - Spring VASE Group B - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Croydon Athletic EaglesPetts Wood Harriers[ Details ]
 
Under 10 - Spring CHALICE Group A - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ex Blues FCSeymour Villa FC[ Details ]
FC Elmstead BantamsParkfield Panthers FC[ Details ]
 
Under 10 - Spring CHALICE Group B - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Eversley Rangers FCPetts Wood Cardinals[ Details ]
Westerham LionsSundridge Allstars FC[ Details ]
 
Under 11 - Development - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Croydon Athletic RamsShirley Town FC[ Details ]
AFC Shortlands FCConey Hall Youth Tigers[ Details ]
Balham FCR & R Cobras[ Details ]
Beckenham Town BlueLewisham Tigers FC[ Details ]
Beckenham Town GreenBromleians United[ Details ]
Bromley InvictasFD United FC[ Details ]
Bromley RooksWarlingham Colts FC[ Details ]
Coney Hall Youth HawksSports Attack FC[ Details ]
Coney Hall Youth LionsAce Youth[ Details ]
Ex Blues Hurricanes West Wickham Sapphires[ Details ]
Ex Blues SpitfiresSeymour Villa FC[ Details ]
Glebe PumasBlue Stars Elite FC[ Details ]
Haxstar Eagles FCGlebe Lions[ Details ]
Junior Elite FCBromley Solis[ Details ]
Junior Reds ValiantsCoulsdon Athletic FC[ Details ]
Old Wilsonians BradburyOrpington Rovers FC[ Details ]
Orpington Rovers LionsSouthwark Allstars Reds[ Details ]
Oxted & District StormAFC Croydon Athletic Eagles[ Details ]
Petts Wood Storm PetrelsOld Wilsonians Pilgrim[ Details ]
Selsdon Junior EaglesBromley Ravens[ Details ]
Selsdon Junior HawksWest Wickham Blues[ Details ]
Selsdon Junior LionsFC Elmstead [ Details ]
Southbridge United FCTunbridge Wells Foresters Olympique[ Details ]
Sports Attack EliteGlebe Tigers[ Details ]
Team Get Involved FCTecnica Football Academy Real[ Details ]
Tecnica Football Academy AthleticoThe Warren Lions[ Details ]
Tulse Hill RoyalsSelsdon Junior Falcons[ Details ]
Warlingham Colts WarriorsCrystal Palace FC (Women) Youth Development[ Details ]
Westerham TigersOld Wilsonians Datchelor[ Details ]
Wisla Krakow FCCaribb (Youth) 1994 Eagles[ Details ]
Woodcote Juniors The ParrotsBromley Swifts[ Details ]
 
Under 11 - Spring 'Super 8' CUP Group A - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Galaxy LightningBeckenham Town Red[ Details ]
 
Under 11 - Spring SHIELD Group B - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Petts Wood Black HawksEMC Academy FC[ Details ]
 
Under 12 - Under 12 Girls - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Athenlay GirlsBeckenham Town Gold Girls[ Details ]
Dulwich Village Black (Girls)Hillyfielders Ospreys (Girls)[ Details ]
Girls United Football Club FC GirlsBalham Ballers Girls[ Details ]
Tulse Hill Yellow GirlsTulse Hill Royal Girls[ Details ]
 
Under 12 - A - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RavensBalham FC[ Details ]
FC Elmstead RoostersJunior Elite FC[ Details ]
Welling United WingsOakwood Youth FC[ Details ]
 
Under 12 - B - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Caribb (Youth) 1994 FCBlue Stars Elite FC[ Details ]
Coney Hall Youth TigersWesterham Wolves[ Details ]
Coney Hall Youth TigersWesterham Wolves[ Details ]
Selsdon Junior HawksGlebe Panthers[ Details ]
 
Under 12 - C - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Wisla Krakow FCBromley Invictas[ Details ]
 
Under 12 - D - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromleians UnitedElite Development U11/U12[ Details ]
Tecnica Football Academy RealR & R Vipers[ Details ]
Tecnica Football Academy RealR & R Vipers[ Details ]
Ten-Em-Bee Tigers Petts Wood Seagulls[ Details ]
 
Under 12 - E - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ace YouthTulse Hill Yellows Withdrwn 12.05.21[ Details ]
AFC Croydon Athletic FalconsFC Elmstead Bantams[ Details ]
AFC Croydon Athletic FalconsFC Elmstead Bantams[ Details ]
Coney Hall Youth LionsSeymour Villa FC[ Details ]
Petts Wood HawksWesterham Pumas[ Details ]
West Wickham SapphiresBeckenham Town Blue[ Details ]
 
Under 12 - F - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Carpe Diem FCPeckham Town FC[ Details ]
Charlton Athletic Girls RTC FCSelsdon Junior Eagles[ Details ]
Charlton Athletic Girls RTC FCSelsdon Junior Eagles[ Details ]
Coulsdon Athletic LionsCrystal Palace FC (Women) Academy[ Details ]
Westerham TigersHamsey Rangers FC[ Details ]
 
Under 12 - G - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Tigers FCLewisham Tigers Blue[ Details ]
Beckenham Tigers FCLewisham Tigers Blue[ Details ]
Bromley SolisWest Wickham Sky[ Details ]
Coulsdon Athletic TigersEversley Rangers FC[ Details ]
Holland Sports Juniors FCOld Wilsonians Massey[ Details ]
The Warren LionsChipstead Kent FC[ Details ]
Westerham LionsTulse Hill Royals[ Details ]
 
Under 13 - Premier Division - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Croydon Athletic HawksJunior Elite FC[ Details ]
Afewee Urban FCSouthwark Allstars Athletic[ Details ]
Afewee Urban FCSouthwark Allstars Athletic[ Details ]
FC Battersea PW Dons Panthers[ Details ]
Moonshot FCSt. Gertrude's Cardinals[ Details ]
 
Under 13 - Division 1 - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Caribb (Youth) 1994 FCBlue Stars Elite FC[ Details ]
Elite Development FCBromley Rooks[ Details ]
Petts Wood FirecrestSkills School FC[ Details ]
Petts Wood FirecrestSkills School FC[ Details ]
Shelton Athletic YouthEx Blues FC[ Details ]
 
Under 13 - Division 2 - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Lewisham Tigers FCOrpington Rovers FC[ Details ]
Orpington Rovers FCLewisham Tigers FC[ Details ]
 
Under 13 - Division 3 - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley SolisClub Langley Hawks[ Details ]
Petts Wood PeregrinesThe Warren Tigers[ Details ]
Selsdon Junior EaglesTen-Em-Bee Tigers[ Details ]
Tunbridge Wells Foresters FirehawksBromleians FC[ Details ]
Warlingham Colts WarriorsGlebe Tigers[ Details ]
 
Under 13 - Division 4 - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town BlueConey Hall Youth Hawks[ Details ]
Beckenham Town BlueConey Hall Youth Hawks[ Details ]
Eversley Rangers FCSelsdon Junior Hawks[ Details ]
Eversley Rangers FCSelsdon Junior Hawks[ Details ]
FC Elmstead CockerelsSeymour Villa FC[ Details ]
Southwark Allstars RedsPetts Wood Goshawks[ Details ]
Southwark Allstars RedsPetts Wood Goshawks[ Details ]
 
Under 13 - Division 5 - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coulsdon Athletic LionsForestdale FC[ Details ]
Old Wilsonians WhiteleyHamsey Rangers FC[ Details ]
Sporting Juniors FCPetts Wood Owls[ Details ]
The Warren LionsBromleians United[ Details ]
West Wickham SapphiresWoodcote Juniors Woodies[ Details ]
West Wickham SapphiresWoodcote Juniors Woodies[ Details ]
 
Under 14 - Premier Division - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ex Blues FCElite Development FC[ Details ]
Santley United FCJunior Elite FC[ Details ]
Selsdon Junior HawksWarlingham Colts FC[ Details ]
Southside Warriors WolvesOakwood Youth FC[ Details ]
 
Under 14 - Division 1 - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RooksR & R FC[ Details ]
Broomwood OspreysBromleians FC[ Details ]
Coney Hall Youth FCSouthwark Allstars Reds[ Details ]
Unity BlueTooting & Mitcham Youth Terrors[ Details ]
 
Under 14 - Division 2 - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Croydon Athletic FalconsClub Langley Hawks[ Details ]
Hamsey Rangers FCBeckenham Town White[ Details ]
Orpington Rovers LionsOxted & District FC[ Details ]
Seymour Villa FCPeckham Town FC[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCOld Wilsonians Nairne[ Details ]
 
Under 14 - Division 3 - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley InvictasPetts Wood Ospreys[ Details ]
Lewisham Tigers FCTecnica Football Academy Real[ Details ]
Selsdon Junior EaglesSouthwark Allstars Athletic[ Details ]
St Andrews Youth Club FCThe Warren Jaguars[ Details ]
The Warren PumasWest Wickham FC[ Details ]
 
Under 14 - Division 4 - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Croydon Athletic HawksSouth London Kings Warriors[ Details ]
Hamsey Rangers AcademyCoulsdon Athletic Lions[ Details ]
Old Wilsonians ForbesWesterham Wolves[ Details ]
Tooting & Mitcham Youth StripesOrpington Rovers Panthers[ Details ]
Westerham PanthersPetts Wood Merlins[ Details ]
 
Under 14 - U13/14 Cup Group A - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Caribb (Youth) 1994 FC GirlsHillyfielders Kestrels (Girls)[ Details ]
Old Wilsonians Barry U13 GirlsDalmain Athletic Girls FC Girls[ Details ]
 
Under 14 - U13/14 Cup Group B - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Athenlay GirlsGirls United Football Club FC Girls[ Details ]
Oakwood Youth U13 GirlsDulwich Village Girls[ Details ]
 
Under 14 - U13/14 Cup Group C - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Dulwich Village Black U13 GirlsAthenlay Girls U13[ Details ]
 
Under 15 - Premier Division - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town FCLambeth Tigers Colts[ Details ]
Bromley RooksGlebe Youth[ Details ]
Elite Development FCLambeth Spartans FC[ Details ]
Glebe YouthBromley Rooks[ Details ]
Lambeth Spartans FCElite Development FC[ Details ]
Lambeth Tigers ColtsBeckenham Town FC[ Details ]
 
Under 15 - Division 1 - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Carpe Diem FCGlebe Lions[ Details ]
Glebe LionsCarpe Diem FC[ Details ]
JDG Athletic FCR & R Vipers[ Details ]
Orpington Rovers LionsSt. Gertrude's Cardinals[ Details ]
R & R VipersJDG Athletic FC[ Details ]
South Bank Youth FCTooting & Mitcham Youth Stripes[ Details ]
St. Gertrude's CardinalsOrpington Rovers Lions[ Details ]
Tooting & Mitcham Youth StripesSouth Bank Youth FC[ Details ]
 
Under 15 - Division 2 - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Petts Wood RaptorsOrpington Rovers Pumas[ Details ]
Wickham Wanderers FCFuture Stars FC[ Details ]
 
Under 15 - Division 3 - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Hamsey Rangers LionsBromley Solis[ Details ]
Old Wilsonians McDowellOrpington Rovers Tigers[ Details ]
Sanderstead Juniors FCAFC Croydon Athletic Eagles[ Details ]
St. Gertrude's KnightsPetts Wood Redwings[ Details ]
 
Under 16 - Premier Division - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Carpe Diem AccendoJunior Elite FC[ Details ]
Tooting & Mitcham Youth TerrorsBromley Rooks[ Details ]
West Wickham BluesCarpe Diem FC[ Details ]
 
Under 16 - Division 1 - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley InvictasTen-Em-Bee SDC[ Details ]
Carpe Diem ComisChipstead Kent Eagles[ Details ]
R & R FCPetts Wood Kingfishers[ Details ]
Tecnica Football Academy RealUniversal FC[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCBromley Invictas[ Details ]
Universal FCTecnica Football Academy Real[ Details ]
 
Under 16 - Division 2 - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley SolisBeckenham Town Red[ Details ]
Ex Blues FCPetts Wood Jackdaws[ Details ]
South Bank Youth FCOld Wilsonians Kelly[ Details ]
 
Under 16 - Division 3 - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beddington Park RoyalsBeckenham Tigers FC[ Details ]
Club Langley HawksStorm FC[ Details ]
Furzedown Lions FCSelsdon & Croydon Postal FC[ Details ]
Old Wilsonians JephsonBeckenham Town White[ Details ]
 
Under 17/18 - Premier Division - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RooksBromleians United[ Details ]
 
Under 17/18 - Division 1 - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Farleigh Rovers YouthWarlingham Colts FC[ Details ]
Peckham Town FCSouth London Kings Shooterz[ Details ]
South London Kings ShooterzPeckham Town FC[ Details ]
Westerham WolvesBeckenham Rovers FC[ Details ]
 
Under 17/18 - Division 2 - Sunday 02 05 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromleians FCBromleians Youth[ Details ]
Bromleians YouthBromleians FC[ Details ]
Hamsey Rangers FCSt. Gertrude's Cardinals[ Details ]
Oxted & District FCCoulsdon Athletic Eagles[ Details ]
Oxted & District FCCoulsdon Athletic Eagles[ Details ]
Petts Wood RooksThe Warren FC[ Details ]

Cup Matches

Home TeamAway TeamDetails
Under 12 League Challenge Cup: Quarter Final
Bromley RooksBromleians FC[ Details ]Published
Ten-Em-Bee SDC GreenSantley United FC[ Details ]Published
R & R CobrasTeam Get Involved FC[ Details ]Published
Under 12 League Shield: 2nd Round
Old Wilsonians RobinsonSouth London Kings Knights[ Details ]Published
Under 12 League Shield: 3rd Round
FC Battersea Vision FC[ Details ]Published
Unity RedSouthwark Allstars FC[ Details ]Published
Beckenham Town WhiteThe Warren Tigers[ Details ]Published
Old Wilsonians GreencoatForestdale FC[ Details ]Published
Selsdon Junior TigersPetts Wood Jays[ Details ]Published
Under 13 League Shield: Third Round
FC Elmstead BantamsBeckenham Town White[ Details ]Published
AFC Croydon Athletic StarsGlebe Lions[ Details ]Published
Selsdon Junior PumasWarlingham Colts FC[ Details ]Published
Oxted & District UnitedBeckenham Town Red[ Details ]Published
Under 15 League Challenge Cup: Semi Final Round
Tooting & Mitcham Youth TerrorsSantley United FC[ Details ]Published
Club Langley HawksBroomwood Colts[ Details ]Published
Under 15 League Shield: Quarter Final Round
Holmesdale Youth FCWarlingham Colts FC[ Details ]Published
The Warren RedsBromley Invictas[ Details ]Published
FC Elmstead FD United FC[ Details ]Published
Southside Warriors FCBlue Stars Elite FC [ Details ]Published
Under 16 League Challenge Cup: Semi Final Round
Oakwood Youth FCTooting & Mitcham Youth Stripes[ Details ]Published
Westerham WolvesWarlingham Colts FC[ Details ]Published
Under 17/18 League Challenge Cup: Semi Final Round
Tooting & Mitcham Youth TerrorsChipstead Kent FC[ Details ]Published
<< Previous Match Day - Sunday 25 04 2021 Next Match Day - Saturday 08 05 2021 >>
 
 
Xmas 2020 PS

© Copyright and database rights Our Kids Sports Ltd 2007 - 2021