Our Kids Sports
Options
Calendar

All Matches on Sunday 18 04 2021

<< Previous Match Day - Wednesday 14 04 2021 Next Match Day - Sunday 25 04 2021 >>
 
Under 7 - Spring Cup Group A - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RavensJunior Elite FC[ Details ]
Coney Hall Youth Tigers Forestdale Knights[ Details ]
NexGen FCOld Wilsonians Stone[ Details ]
 
Under 7 - Spring Cup Group B - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Forestdale RooksGlebe Lions[ Details ]
Mini Sports Stars PumasOrpington Rovers Lions[ Details ]
Selsdon Junior LionsBromley Rooks[ Details ]
 
Under 7 - Spring Shield Group A - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
R & R CobrasOld Wilsonians Harris[ Details ]
Westerham WolvesMini Sports Stars Panthers[ Details ]
Wisla Krakow FCTecnica Football Academy Real[ Details ]
 
Under 7 - Spring Shield Group B - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Allstars AstrosBromley Invictas[ Details ]
Glebe TigersWoodcote Juniors Eagles[ Details ]
Hamsey Rangers ColtsSelsdon Junior Eagles[ Details ]
 
Under 7 - Spring Trophy Group A - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ace YouthR & R Vipers[ Details ]
Coulsdon Athletic FCBeckenham Town Red[ Details ]
 
Under 7 - Spring Trophy Group B - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coney Hall Youth LionsSelsdon Junior Tigers [ Details ]
FC Elmstead BantamsPetts Wood Falcons[ Details ]
 
Under 7 - Spring Trophy Group C - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe PumasTulse Hill FC[ Details ]
Mini Sports Stars LynxesOld Wilsonians Talybont[ Details ]
 
Under 7 - Spring Trophy Group D - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Shortlands FCS2P United Synergy FC[ Details ]
Westerham PumasUnity Green[ Details ]
 
Under 8 - Spring Cup Group A - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RavensCaribb (Youth) 1994 FC[ Details ]
FD United FCDNA Elite Soccer Academy FC[ Details ]
R & R VipersConey Hall Youth Lions[ Details ]
 
Under 8 - Spring Cup Group B - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coney Hall Youth HawksR & R Cobras[ Details ]
Junior Elite BluesNexGen FC[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCGlebe Lions[ Details ]
 
Under 8 - Spring Shield Group A - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley InvictasHamsey Rangers Cubs[ Details ]
FC Elmstead RoostersWarlingham Colts FC[ Details ]
Tecnica Football Academy RealAce Youth[ Details ]
 
Under 8 - Spring Shield Group B - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Shortlands BluesOld Wilsonians O.W.L.S.[ Details ]
Westerham WolvesBromley Rooks[ Details ]
Wisla Krakow FCSelsdon Junior Eagles[ Details ]
 
Under 8 - Spring Trophy Group A - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Forestdale BishopsConey Hall Youth Eagles[ Details ]
Orpington Rovers TigersGlebe Tigers[ Details ]
 
Under 8 - Spring Trophy Group B - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town RedWest Wickham FC[ Details ]
The Warren TigersForestdale Knights[ Details ]
 
Under 8 - Spring Trophy Group C - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Junior Elite RoyalsTulse Hill Royals[ Details ]
Old Wilsonians McAlisterAllstars Rockets[ Details ]
 
Under 8 - Spring Trophy Group D - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Lewisham Tigers YellowSports Attack FC[ Details ]
Westerham LionsOld Wilsonians Adams[ Details ]
 
Under 8 - Spring Plate Group A - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Holland Sports Juniors PumasSelsdon Junior Tigers[ Details ]
Lewisham Tigers BlueAFC Croydon Athletic Eagles[ Details ]
Petts Wood SparrowhawksCoulsdon Athletic FC[ Details ]
 
Under 8 - Spring Plate Group B - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ace JuniorsAFC Shortlands Reds[ Details ]
Seymour Villa FCForestdale Rooks[ Details ]
 
Under 8 - Spring Plate Group C - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Mini Sports Stars PanthersFC Elmstead Bantams[ Details ]
 
Under 9 - Under 9 Ladder - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ace JuniorsOrpington Rovers Pumas[ Details ]
AFC Croydon Athletic EaglesTecnica Football Academy Athletico[ Details ]
Afewee Urban FCTen-Em-Bee SDC[ Details ]
Allstars RocketsHamsey Rangers Eagles[ Details ]
Beckenham Town RedGlebe Lions[ Details ]
Bromleians UnitedThe Warren Tigers[ Details ]
Ex Blues FCTecnica Football Academy Real[ Details ]
FC Elmstead BantamsAFC Shortlands Reds[ Details ]
Glebe PumasPeckham Town FC[ Details ]
Glebe TigersOld Wilsonians Smart[ Details ]
Haxstar Eagles FCWest Wickham Sky[ Details ]
Holland Sports Juniors JaguarsHamsey Rangers Hawks[ Details ]
Junior Elite FCFD United FC[ Details ]
Lambeth Tigers ColtsGlebe Panthers[ Details ]
Mini Sports Stars PumasForestdale FC[ Details ]
Old Wilsonians BournerParkfield Panthers FC[ Details ]
Old Wilsonians PopeR & R Cobras[ Details ]
Orpington Rovers TigersLewisham Tigers FC[ Details ]
Petts Wood Golden EaglesBromleians FC[ Details ]
R & R VipersBromley Rooks[ Details ]
S2P United Synergy FCSundridge United Juniors Phoenix[ Details ]
Selsdon Junior EaglesWesterham Wolves[ Details ]
Selsdon Junior Lions Withdrawn 06.05.21AFC Shortlands Blues[ Details ]
Selsdon Junior TigersGlebe Jaguars[ Details ]
Seymour Villa BlueHolland Sports Juniors Leopards[ Details ]
The Warren LionsSundridge United Juniors Lions[ Details ]
Tulse Hill RoyalsConey Hall Youth Hawks[ Details ]
Tulse Hill YellowsAFC Croydon Athletic Falcons[ Details ]
West Wickham RoyalsBromley Ravens[ Details ]
Westerham PumasOld Wilsonians Parkinson[ Details ]
Wisla Krakow FCSports Attack FC[ Details ]
Woodcote Juniors PeckersMini Sports Stars Panthers[ Details ]
 
Under 9 - Under 9 Girls - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town GoldAthenlay Girls[ Details ]
Lewisham Tigers GirlsWalworth Wanderers Girls FC[ Details ]
 
Under 9 - Autumn CUP Group D - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Warlingham Colts FCAce Youth[ Details ]
 
Under 9 - Autumn PLATE & VASE Group B - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley InvictasPetts Wood Blue Jays[ Details ]
 
Under 9 - Autumn PLATE & VASE Group E - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ex Blues FCFC Elmstead Cockerels[ Details ]
 
Under 9 - Autumn PLATE & VASE Group G - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coulsdon Athletic FCUnity FC[ Details ]
 
Under 10 - Under 10 Ladder - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ace YouthUnity FC[ Details ]
AFC Croydon Athletic EaglesConey Hall Youth Tigers[ Details ]
AFC Shortlands BlueAllstars Rockets[ Details ]
Beckenham Town WhiteAce Juniors[ Details ]
Blue Stars Elite FCThe Warren Tigers[ Details ]
Bromley InvictasBromleians FC[ Details ]
Coulsdon Athletic PanthersPetts Wood Cardinals[ Details ]
FC Elmstead RoostersElite Development FC[ Details ]
Forestdale FCWesterham Panthers[ Details ]
Glebe LionsPetts Wood Griffins[ Details ]
Hamsey Rangers EaglesBalham Ballers FC[ Details ]
Holland Sports Juniors TigersTen-Em-Bee SDC[ Details ]
Mini Sports Stars PanthersPeckham Town Reds[ Details ]
Old Wilsonians BevanEMC Academy FC[ Details ]
Old Wilsonians PatonJunior Reds Knights[ Details ]
Old Wilsonians SouthwarkSelsdon Junior Lions[ Details ]
Parkfield Panthers FCBromley Solis[ Details ]
Petts Wood HarriersSundridge United Juniors Eagles[ Details ]
R & R CobrasBromley Rooks[ Details ]
R & R VipersSelsdon Junior Eagles[ Details ]
Selsdon Junior PumasOld Wilsonians Kendrick[ Details ]
Selsdon Junior TigersBeckenham Town Red[ Details ]
Tecnica Football Academy RealCaribb (Youth) 1994 FC[ Details ]
Warlingham Colts FCSantley United FC[ Details ]
Wisla Krakow RedAllstars Comets[ Details ]
 
Under 10 - Under 10 Girls - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Dulwich Village GirlsGreenwich Peninsula Piranhas Girls[ Details ]
Glebe LionessesAthenlay Girls[ Details ]
Tulse Hill GirlsGirls United Football Club Girls[ Details ]
 
Under 10 - Cup & Shield Qualifying Group B - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Petts Wood KitesWest Wickham FC[ Details ]
 
Under 10 - Cup & Shield Qualifying Group C - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Orpington Rovers TigersPetts Wood Rockhoppers[ Details ]
 
Under 10 - Cup & Shield Qualifying Group D - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Junior Elite FCWesterham Wolves[ Details ]
 
Under 10 - Shield & Trophy Qualifying Group B - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Lewisham Tigers FCAfewee Urban FC[ Details ]
 
Under 10 - Plate & Vase Qualifying Group A - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coney Hall Youth LionsFD United FC[ Details ]
Orpington Rovers EaglesBeckenham Town Blue[ Details ]
 
Under 10 - Vase & Chalice Qualifying Group B - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Seymour Villa FCConey Hall Youth Hawks[ Details ]
Westerham PumasSundridge Allstars FC[ Details ]
 
Under 10 - Vase & Chalice Qualifying Group C - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Allstars AstrosWesterham Lions[ Details ]
Ex Blues FCR & R Mambas[ Details ]
 
Under 10 - Vase & Chalice Qualifying Group D - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Eversley Rangers FCHolland Sports Juniors Lions[ Details ]
Westerham TigersShirley Town FC[ Details ]
 
Under 11 - Development - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Croydon Athletic EaglesLewisham Tigers FC[ Details ]
Balham FCOrpington Rovers FC[ Details ]
Crystal Palace FC (Women) Youth DevelopmentEx Blues Spitfires[ Details ]
EMC Academy FCGalaxy Lightning[ Details ]
Ex Blues Hurricanes Caribb (Youth) 1994 Eagles[ Details ]
FD United FCFC Elmstead [ Details ]
Glebe LionsBromleians United[ Details ]
Hamsey Rangers SharksConey Hall Youth Hawks[ Details ]
Old Wilsonians BradburyGlebe Tigers[ Details ]
Orpington Rovers LionsConey Hall Youth Lions[ Details ]
Oxted & District StormBromley Swifts[ Details ]
Selsdon Junior HawksBromley Solis[ Details ]
Selsdon Junior LionsBromley Rooks[ Details ]
Seymour Villa FCAFC Croydon Athletic Rams[ Details ]
Southwark Allstars RedsBromley Invictas[ Details ]
Tecnica Football Academy RealSports Attack Elite[ Details ]
The Warren LionsWesterham Tigers[ Details ]
Tulse Hill RoyalsBlue Stars Elite FC[ Details ]
West Wickham SapphiresR & R Cobras[ Details ]
Woodcote Juniors The ParrotsGlebe Pumas[ Details ]
 
Under 11 - Cup & Shield Qualifying Group B - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town RedSelsdon Junior Eagles[ Details ]
 
Under 11 - Cup & Shield Qualifying Group C - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Petts Wood Black HawksJunior Elite FC[ Details ]
 
Under 11 - Shield & Trophy Qualifying Group B - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Wisla Krakow FCWarlingham Colts FC[ Details ]
 
Under 11 - Trophy & Plate Qualifying Group C - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Warlingham Colts WarriorsSouthbridge United FC[ Details ]
 
Under 11 - Plate & Vase Qualifying Group C - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
West Wickham BluesPetts Wood Storm Petrels[ Details ]
 
Under 11 - Plate & Vase Qualifying Group D - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coney Hall Youth TigersBeckenham Town Blue[ Details ]
Junior Reds ValiantsTeam Get Involved FC[ Details ]
 
Under 11 - Plate & Vase Qualifying Group E - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Shortlands FCTecnica Football Academy Athletico[ Details ]
Old Wilsonians PilgrimBeckenham Town Green[ Details ]
 
Under 12 - Under 12 Girls - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Athenlay GirlsTulse Hill Royal Girls[ Details ]
Hillyfielders Ospreys (Girls)Beckenham Town Gold Girls[ Details ]
Julian's FC GirlsGirls United Football Club FC Girls[ Details ]
Tulse Hill Yellow GirlsBalham Ballers Girls[ Details ]
 
Under 12 - A - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Afewee Urban FCBromleians FC[ Details ]
Afewee Urban FCBromleians FC[ Details ]
Oakwood Youth FCJunior Elite FC[ Details ]
Oakwood Youth FCJunior Elite FC[ Details ]
R & R CobrasFC Elmstead Roosters[ Details ]
 
Under 12 - B - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Blue Stars Elite FCSantley United FC[ Details ]
Blue Stars Elite FCSantley United FC[ Details ]
Caribb (Youth) 1994 FCWesterham Wolves[ Details ]
Coney Hall Youth TigersGlebe Panthers[ Details ]
Westerham WolvesCaribb (Youth) 1994 FC[ Details ]
 
Under 12 - C - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Balham YouthBromley Invictas[ Details ]
 
Under 12 - E - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Croydon Athletic FalconsWest Wickham Sapphires[ Details ]
Petts Wood HawksSeymour Villa FC[ Details ]
Seymour Villa FCPetts Wood Hawks[ Details ]
 
Under 12 - F - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Charlton Athletic Girls RTC FCWesterham Tigers[ Details ]
Charlton Athletic Girls RTC FCWesterham Tigers[ Details ]
Crystal Palace FC (Women) AcademyCarpe Diem FC[ Details ]
Crystal Palace FC (Women) AcademyCarpe Diem FC[ Details ]
Hamsey Rangers FCCoulsdon Athletic Lions[ Details ]
 
Under 12 - G - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coulsdon Athletic TigersHolland Sports Juniors FC[ Details ]
Old Wilsonians MasseyEversley Rangers FC[ Details ]
The Warren LionsLewisham Tigers Blue[ Details ]
Tulse Hill RoyalsChipstead Kent FC[ Details ]
West Wickham SkyWesterham Lions[ Details ]
 
Under 13 - Under 13 Girls - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Dalmain Athletic Girls DiamondsOakwood Youth Girls[ Details ]
Dulwich Village GirlsOld Wilsonians Barry Girls[ Details ]
 
Under 13 - Premier Division - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Moonshot FCFC Battersea [ Details ]
Old Wilsonians BreconAfewee Urban FC[ Details ]
Old Wilsonians BreconAfewee Urban FC[ Details ]
PW Dons PanthersSouthwark Allstars Athletic[ Details ]
St. Gertrude's CardinalsJunior Elite FC[ Details ]
St. Gertrude's CardinalsJunior Elite FC[ Details ]
 
Under 13 - Division 1 - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RooksCaribb (Youth) 1994 FC[ Details ]
Ex Blues FCBlue Stars Elite FC[ Details ]
Shelton Athletic YouthPetts Wood Firecrest[ Details ]
Skills School FCElite Development FC[ Details ]
 
Under 13 - Division 2 - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town WhiteOrpington Rovers FC[ Details ]
 
Under 13 - Division 3 - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
FD United FCThe Warren Tigers[ Details ]
Ten-Em-Bee TigersBromleians FC[ Details ]
 
Under 13 - Division 4 - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
FC Elmstead CockerelsPetts Wood Goshawks[ Details ]
FC Elmstead CockerelsPetts Wood Goshawks[ Details ]
Seymour Villa FCCarpe Diem FC[ Details ]
Seymour Villa FCCarpe Diem FC[ Details ]
 
Under 13 - Division 5 - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coulsdon Athletic LionsOld Wilsonians Whiteley[ Details ]
Coulsdon Athletic LionsOld Wilsonians Whiteley[ Details ]
Sporting Juniors FCForestdale FC[ Details ]
Sporting Juniors FCForestdale FC[ Details ]
West Wickham SapphiresPetts Wood Owls[ Details ]
Woodcote Juniors WoodiesBromleians United[ Details ]
Woodcote Juniors WoodiesBromleians United[ Details ]
 
Under 14 - Under 14 Girls - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Caribb (Youth) 1994 FC GirlsGirls United Football Club FC Girls[ Details ]
Dalmain Athletic Girls FC GirlsOld Wilsonians Camberwell Girls[ Details ]
Dulwich Village GirlsHillyfielders Kestrels (Girls)[ Details ]
 
Under 14 - Premier Division - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Junior Elite FCEx Blues FC[ Details ]
Oakwood Youth FCElite Development FC[ Details ]
Santley United FCSouthside Warriors Wolves[ Details ]
Warlingham Colts FCSelsdon Junior Hawks[ Details ]
 
Under 14 - Division 1 - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromleians FCSouthwark Allstars Reds[ Details ]
Broomwood OspreysUnity Blue[ Details ]
Coney Hall Youth FCBromley Rooks[ Details ]
R & R FCTooting & Mitcham Youth Terrors[ Details ]
 
Under 14 - Division 2 - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Croydon Athletic FalconsPeckham Town FC[ Details ]
Club Langley HawksBeckenham Town White[ Details ]
Hamsey Rangers FCTen-Em-Bee SDC[ Details ]
Oxted & District FCOrpington Rovers Lions[ Details ]
Seymour Villa FCOld Wilsonians Nairne[ Details ]
 
Under 14 - Division 3 - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Chipstead Kent EaglesThe Warren Jaguars[ Details ]
Lewisham Tigers FCPetts Wood Ospreys[ Details ]
Southwark Allstars AthleticSelsdon Junior Eagles[ Details ]
St Andrews Youth Club FCWest Wickham FC[ Details ]
The Warren PumasBromley Invictas[ Details ]
 
Under 14 - Division 4 - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Croydon Athletic HawksOld Wilsonians Forbes[ Details ]
Coulsdon Athletic LionsOrpington Rovers Panthers[ Details ]
Hamsey Rangers AcademyPetts Wood Merlins[ Details ]
Tooting & Mitcham Youth StripesSouth London Kings Warriors[ Details ]
Westerham PanthersWesterham Wolves[ Details ]
 
Under 15 - Premier Division - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town FCLambeth Spartans FC[ Details ]
Bromley RooksElite Development FC[ Details ]
Lambeth Spartans FCBeckenham Town FC[ Details ]
 
Under 15 - Division 1 - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe LionsR & R Vipers[ Details ]
JDG Athletic FCSouth Bank Youth FC[ Details ]
 
Under 15 - Division 2 - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Orpington Rovers PumasFuture Stars FC[ Details ]
 
Under 15 - Division 3 - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Sanderstead Juniors FCPetts Wood Redwings[ Details ]
 
Under 16 - Premier Division - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Carpe Diem AccendoBromley Rooks[ Details ]
 
Under 16 - Division 1 - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Chipstead Kent EaglesR & R FC[ Details ]
 
Under 16 - Division 2 - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ex Blues FCOrpington Rovers Tigers[ Details ]
Old Wilsonians KellyBromley Solis[ Details ]
 
Under 17/18 - Premier Division - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RooksTooting & Mitcham Youth Terrors[ Details ]
 
Under 17/18 - Division 1 - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Peckham Town FCOrpington Rovers FC[ Details ]
 
Under 17/18 - Division 2 - Sunday 18 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromleians FCOxted & District FC[ Details ]
Coulsdon Athletic EaglesPetts Wood Rooks[ Details ]

Cup Matches

Home TeamAway TeamDetails
Under 12 League Challenge Cup: 3rd Round
Wisla Krakow FCTeam Get Involved FC[ Details ]Published
Ten-Em-Bee SDC GreenWelling United Wings[ Details ]Published
Balham FCBromley Ravens[ Details ]Published
Under 12 League Shield: 2nd Round
Vision FCBeckenham Tigers FC[ Details ]Published
Beckenham Town WhitePeckham Town FC[ Details ]Published
Old Wilsonians GreencoatTecnica Football Academy Real[ Details ]Published
Unity RedTulse Hill Yellows Withdrwn 12.05.21[ Details ]Published
Selsdon Junior HawksElite Development U11/U12[ Details ]Published
R & R VipersSelsdon Junior Tigers[ Details ]Published
Southwark Allstars FCAce Youth[ Details ]Published
Coney Hall Youth LionsFC Elmstead Bantams[ Details ]Published
AFC Croydon Athletic EaglesForestdale FC[ Details ]Published
Beckenham Town BluePetts Wood Jays[ Details ]Published
Petts Wood SeagullsFC Battersea [ Details ]Published
Bromleians UnitedThe Warren Tigers[ Details ]Published
Under 13 League Shield: 2nd Round
Southwark Allstars RedsAFC Croydon Athletic Stars[ Details ]Published
The Warren LionsSelsdon Junior Hawks[ Details ]Published
Beckenham Town RedTunbridge Wells Foresters Firehawks[ Details ]Published
FC Elmstead BantamsBromley Solis[ Details ]Published
Selsdon Junior PumasBeckenham Town Blue[ Details ]Published
Glebe LionsPetts Wood Peregrines[ Details ]Published
Selsdon Junior EaglesHamsey Rangers FC[ Details ]Published
Warlingham Colts FCLewisham Tigers FC[ Details ]Published
Oxted & District UnitedGlebe Tigers[ Details ]Published
Club Langley HawksWarlingham Colts Warriors[ Details ]Published
Ten-Em-Bee SDCConey Hall Youth Hawks[ Details ]Published
Under 15 League Challenge Cup: Quarter Final Round
Broomwood ColtsLambeth Tigers Colts[ Details ]Published
Orpington Rovers LionsClub Langley Hawks[ Details ]Published
Tooting & Mitcham Youth StripesSantley United FC[ Details ]Published
St. Gertrude's CardinalsTooting & Mitcham Youth Terrors[ Details ]Published
Under 15 League Shield: 1st Round
Southside Warriors FCAFC Croydon Athletic Eagles[ Details ]Published
Under 15 League Shield: 2nd Round
Orpington Rovers TigersFC Elmstead [ Details ]Published
FD United FCSt. Gertrude's Knights[ Details ]Published
Bromley InvictasOld Wilsonians McDowell[ Details ]Published
Petts Wood PhoenixThe Warren Reds[ Details ]Published
Holmesdale Youth FCPetts Wood Raptors[ Details ]Published
Blue Stars Elite FC Carpe Diem FC[ Details ]Published
Warlingham Colts FCBromleians United[ Details ]Published
Under 16 League Challenge Cup: Quarter Final Round
Warlingham Colts FCJunior Elite FC[ Details ]Published
Westerham WolvesCarpe Diem FC[ Details ]Published
West Wickham BluesTooting & Mitcham Youth Stripes[ Details ]Published
Tooting & Mitcham Youth TerrorsOakwood Youth FC[ Details ]Published
Under 16 League Shield: 2nd Round
Petts Wood JackdawsSelsdon & Croydon Postal FC[ Details ]Published
Beckenham Tigers FCSouth Bank Youth FC[ Details ]Published
Universal FCOld Wilsonians Jephson[ Details ]Published
Furzedown Lions FCPetts Wood Kingfishers[ Details ]Published
Beckenham Town RedBeddington Park Royals[ Details ]Published
Bromley InvictasBeckenham Town White[ Details ]Published
Storm FCTen-Em-Bee SDC[ Details ]Published
Carpe Diem ComisTecnica Football Academy Real[ Details ]Published
Under 17/18 League Challenge Cup: Quarter Final Round
Sevenoaks Town FC U18Warlingham Colts FC[ Details ]Published
Beckenham Town FCWandle Wanderers FC[ Details ]Published
Chipstead Kent FCBromleians United[ Details ]Published
Under 17/18 League Shield: Quarter Final Round
Bromleians YouthSt. Gertrude's Cardinals[ Details ]Published
The Warren FCHamsey Rangers FC[ Details ]Published
Beckenham Rovers FCFarleigh Rovers Youth[ Details ]Published
<< Previous Match Day - Wednesday 14 04 2021 Next Match Day - Sunday 25 04 2021 >>
 
 
2018 Campaign

© Copyright and database rights Our Kids Sports Ltd 2007 - 2021