Our Kids Sports
Options
Calendar

All Matches on Sunday 11 04 2021

<< Previous Match Day - Saturday 10 04 2021 Next Match Day - Wednesday 14 04 2021 >>
 
Under 7 - Under 7 Ladder - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ace YouthOld Wilsonians Talybont[ Details ]
AFC Shortlands FCGlebe Pumas[ Details ]
Beckenham Town RedUnity Green[ Details ]
Coney Hall Youth LionsMini Sports Stars Lynxes[ Details ]
Coney Hall Youth Tigers NexGen FC[ Details ]
FC Elmstead BantamsBromley Invictas[ Details ]
Forestdale RooksForestdale Knights[ Details ]
Glebe LionsWesterham Wolves[ Details ]
Glebe TigersHamsey Rangers Colts[ Details ]
Junior Elite FCBromley Ravens[ Details ]
Old Wilsonians GrahamR & R Vipers[ Details ]
Old Wilsonians HarrisTecnica Football Academy Real[ Details ]
Old Wilsonians StoneMini Sports Stars Pumas[ Details ]
Orpington Rovers LionsSelsdon Junior Lions[ Details ]
R & R CobrasAllstars Astros[ Details ]
Selsdon Junior EaglesBromley Rooks[ Details ]
Selsdon Junior Tigers Westerham Pumas[ Details ]
Wisla Krakow FCCoulsdon Athletic FC[ Details ]
Woodcote Juniors EaglesMini Sports Stars Panthers[ Details ]
 
Under 8 - Under 8 Ladder - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ace YouthNexGen FC[ Details ]
AFC Shortlands RedsAFC Croydon Athletic Eagles[ Details ]
Beckenham Town WhiteFC Elmstead Bantams[ Details ]
Bromleians FCAllstars Rockets[ Details ]
Bromley InvictasTecnica Football Academy Real[ Details ]
Bromley RooksFC Elmstead Roosters[ Details ]
Caribb (Youth) 1994 FCOld Wilsonians O.W.L.S.[ Details ]
Coney Hall Youth EaglesWest Wickham FC[ Details ]
Coney Hall Youth HawksTen-Em-Bee SDC[ Details ]
Coulsdon Athletic FCSelsdon Junior Tigers[ Details ]
FD United FCBromley Ravens[ Details ]
Forestdale BishopsBeckenham Town Red[ Details ]
Forestdale KnightsThe Warren Tigers[ Details ]
GFC United EaglesMini Sports Stars Panthers[ Details ]
Hamsey Rangers CubsConey Hall Youth Lions[ Details ]
Junior Elite RoyalsOrpington Rovers Tigers[ Details ]
Lewisham Tigers BlueHolland Sports Juniors Pumas[ Details ]
Lewisham Tigers YellowPetts Wood Sparrowhawks[ Details ]
Old Wilsonians AdamsWesterham Lions[ Details ]
R & R CobrasDNA Elite Soccer Academy FC[ Details ]
R & R VipersJunior Elite Blues[ Details ]
Selsdon Junior EaglesOld Wilsonians McAlister[ Details ]
Selsdon Junior LionsAce Juniors[ Details ]
Seymour Villa FCForestdale Rooks[ Details ]
Tulse Hill RoyalsGlebe Tigers[ Details ]
Warlingham Colts FCGlebe Lions[ Details ]
Westerham WolvesSports Attack FC[ Details ]
Wisla Krakow FCAFC Shortlands Blues[ Details ]
 
Under 9 - Under 9 Ladder - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Shortlands RedsS2P United Synergy FC[ Details ]
Bromley RooksGlebe Lions[ Details ]
Coney Hall Youth HawksOld Wilsonians Bourner[ Details ]
FD United FCSelsdon Junior Eagles[ Details ]
Glebe PumasBromley Ravens[ Details ]
Old Wilsonians ParkinsonOld Wilsonians Pope[ Details ]
Old Wilsonians SmartJunior Elite FC[ Details ]
Orpington Rovers PumasAFC Shortlands Blues[ Details ]
Parkfield Panthers FCWisla Krakow FC[ Details ]
R & R CobrasGlebe Tigers[ Details ]
Sports Attack FCTulse Hill Royals[ Details ]
Sundridge United Juniors PhoenixFC Elmstead Bantams[ Details ]
Tecnica Football Academy AthleticoGlebe Jaguars[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCWesterham Pumas[ Details ]
The Warren TigersBromleians United[ Details ]
Westerham WolvesAfewee Urban FC[ Details ]
Woodcote Juniors PeckersMini Sports Stars Pumas[ Details ]
 
Under 9 - Autumn CUP Group A - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromleians FCLambeth Tigers Colts[ Details ]
 
Under 9 - Autumn CUP Group B - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Selsdon Junior Lions Withdrawn 06.05.21Glebe Panthers[ Details ]
 
Under 9 - Autumn CUP Group D - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ace YouthCaribb (Youth) 1994 FC [ Details ]
Warlingham Colts FCTecnica Football Academy Real[ Details ]
 
Under 9 - Autumn SHIELD Group A - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Peckham Town FCAFC Croydon Athletic Eagles[ Details ]
 
Under 9 - Autumn SHIELD Group B - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coney Hall Youth TigersAce Juniors[ Details ]
 
Under 9 - Autumn SHIELD Group C - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
West Wickham RoyalsForestdale FC[ Details ]
 
Under 9 - Autumn TROPHY Group B - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
R & R VipersPetts Wood Golden Eagles[ Details ]
 
Under 9 - Autumn TROPHY Group C - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Selsdon Junior TigersOrpington Rovers Tigers[ Details ]
 
Under 9 - Autumn PLATE & VASE Group A - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Lewisham Tigers FCWest Wickham Sky[ Details ]
 
Under 9 - Autumn PLATE & VASE Group B - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley InvictasThe Warren Lions[ Details ]
Petts Wood Blue JaysMini Sports Stars Panthers[ Details ]
 
Under 9 - Autumn PLATE & VASE Group C - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Haxstar Eagles FCAllstars Rockets[ Details ]
 
Under 9 - Autumn PLATE & VASE Group E - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town RedEx Blues FC[ Details ]
FC Elmstead CockerelsHamsey Rangers Hawks[ Details ]
 
Under 9 - Autumn PLATE & VASE Group F - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Holland Sports Juniors LeopardsTulse Hill Yellows[ Details ]
Seymour Villa BlueHamsey Rangers Eagles[ Details ]
 
Under 9 - Autumn PLATE & VASE Group G - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Sundridge United Juniors LionsCoulsdon Athletic FC[ Details ]
 
Under 10 - Under 10 Ladder - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Allstars RocketsForestdale FC[ Details ]
Bromleians FCHamsey Rangers Eagles[ Details ]
Bromley RooksSelsdon Junior Lions[ Details ]
EMC Academy FCBeckenham Town White[ Details ]
FD United FCAFC Shortlands Blue[ Details ]
Holland Sports Juniors LionsConey Hall Youth Tigers[ Details ]
Old Wilsonians KendrickAce Youth[ Details ]
Orpington Rovers EaglesMini Sports Stars Pumas[ Details ]
Petts Wood GriffinsLewisham Tigers FC[ Details ]
Selsdon Junior PumasSantley United FC[ Details ]
Sundridge United Juniors EaglesPetts Wood Cardinals[ Details ]
Westerham WolvesPetts Wood Kites[ Details ]
 
Under 10 - Under 10 Girls - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Athenlay GirlsDulwich Village Girls[ Details ]
Girls United Football Club GirlsGlebe Lionesses[ Details ]
 
Under 10 - Cup & Shield Qualifying Group B - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
West Wickham FCHolland Sports Juniors Tigers[ Details ]
 
Under 10 - Cup & Shield Qualifying Group C - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe TigersOrpington Rovers Tigers[ Details ]
 
Under 10 - Cup & Shield Qualifying Group D - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Junior Elite FCWisla Krakow Red[ Details ]
 
Under 10 - Shield & Trophy Qualifying Group A - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Balham Ballers FCWarlingham Colts FC[ Details ]
Westerham PanthersAce Juniors[ Details ]
 
Under 10 - Shield & Trophy Qualifying Group B - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Afewee Urban FCOld Wilsonians Southwark[ Details ]
 
Under 10 - Trophy & Plate Qualifying Group A - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Peckham Town RedsOld Wilsonians Paton[ Details ]
 
Under 10 - Trophy & Plate Qualifying Group D - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town RedTecnica Football Academy Real[ Details ]
Peckham Town WhitesMini Sports Stars Panthers[ Details ]
 
Under 10 - Plate & Vase Qualifying Group A - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town BlueConey Hall Youth Lions[ Details ]
 
Under 10 - Plate & Vase Qualifying Group B - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Tulse Hill RoyalsAFC Croydon Athletic Eagles[ Details ]
 
Under 10 - Plate & Vase Qualifying Group C - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley SolisPetts Wood Harriers[ Details ]
 
Under 10 - Vase & Chalice Qualifying Group B - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coney Hall Youth HawksSundridge Allstars FC[ Details ]
Seymour Villa FCWesterham Pumas[ Details ]
 
Under 10 - Vase & Chalice Qualifying Group C - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
R & R MambasAllstars Astros[ Details ]
Westerham LionsEx Blues FC[ Details ]
 
Under 10 - Vase & Chalice Qualifying Group D - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Shirley Town FCEversley Rangers FC[ Details ]
Westerham TigersFC Elmstead Bantams[ Details ]
 
Under 10 - Spring 'Super 8' CUP Group B - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Allstars CometsR & R Cobras[ Details ]
 
Under 10 - Spring SHIELD Group A - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Unity FCOld Wilsonians Bevan[ Details ]
 
Under 10 - Spring SHIELD Group C - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Elite Development FCBromley Invictas[ Details ]
 
Under 10 - Spring TROPHY Group B - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
FC Elmstead RoostersTen-Em-Bee SDC[ Details ]
 
Under 10 - Spring TROPHY Group C - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Caribb (Youth) 1994 FCGlebe Lions[ Details ]
 
Under 10 - Spring PLATE Group B - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
The Warren TigersSelsdon Junior Tigers[ Details ]
 
Under 10 - Spring PLATE Group C - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Selsdon Junior EaglesBlue Stars Elite FC[ Details ]
 
Under 10 - Spring PLATE Group D - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Selsdon Junior HawksR & R Vipers[ Details ]
 
Under 10 - Spring VASE Group A - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Junior Reds KnightsCoulsdon Athletic Panthers[ Details ]
 
Under 11 - Under 11 Girls - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Athenlay GirlsLewisham Tigers Girls[ Details ]
 
Under 11 - Development - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromleians UnitedHaxstar Eagles FC[ Details ]
Ex Blues SpitfiresCoulsdon Athletic FC[ Details ]
Galaxy LightningOrpington Rovers FC[ Details ]
Petts Wood Storm PetrelsCrystal Palace FC (Women) Youth Development[ Details ]
Selsdon Junior EaglesSouthwark Allstars Reds[ Details ]
Shirley Town FCGlebe Lions[ Details ]
Tecnica Football Academy AthleticoSeymour Villa FC[ Details ]
Tunbridge Wells Foresters OlympiqueSports Attack FC[ Details ]
Westerham TigersHamsey Rangers Sharks[ Details ]
Wisla Krakow FCBromley Rooks[ Details ]
 
Under 11 - Cup & Shield Qualifying Group A - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coney Hall Youth LionsBromley Ravens[ Details ]
Sports Attack EliteFD United FC[ Details ]
 
Under 11 - Cup & Shield Qualifying Group B - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Lewisham Tigers FCBeckenham Town Red[ Details ]
 
Under 11 - Cup & Shield Qualifying Group C - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley InvictasPetts Wood Black Hawks[ Details ]
Junior Elite FCBalham FC[ Details ]
 
Under 11 - Shield & Trophy Qualifying Group B - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
EMC Academy FCWarlingham Colts FC[ Details ]
 
Under 11 - Trophy & Plate Qualifying Group A - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Blue Stars Elite FCEx Blues Hurricanes [ Details ]
Glebe TigersAFC Croydon Athletic Eagles[ Details ]
 
Under 11 - Trophy & Plate Qualifying Group C - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Tecnica Football Academy RealSouthbridge United FC[ Details ]
Warlingham Colts WarriorsSelsdon Junior Lions[ Details ]
 
Under 11 - Plate & Vase Qualifying Group C - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coney Hall Youth HawksWest Wickham Blues[ Details ]
 
Under 11 - Plate & Vase Qualifying Group D - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Junior Reds ValiantsConey Hall Youth Tigers[ Details ]
Team Get Involved FCBeckenham Town Blue[ Details ]
 
Under 11 - Plate & Vase Qualifying Group E - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town GreenAFC Shortlands FC[ Details ]
Glebe PumasOld Wilsonians Pilgrim[ Details ]
 
Under 11 - Spring SHIELD Group A - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
R & R CobrasBromley Swifts[ Details ]
 
Under 11 - Spring SHIELD Group D - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ace YouthOrpington Rovers Lions[ Details ]
 
Under 11 - Spring TROPHY Group A - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Caribb (Youth) 1994 EaglesOld Wilsonians Bradbury[ Details ]
 
Under 11 - Spring TROPHY Group B - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Croydon Athletic RamsWest Wickham Sapphires[ Details ]
 
Under 11 - Spring TROPHY Group C - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Selsdon Junior HawksOxted & District Storm[ Details ]
 
Under 11 - Spring TROPHY Group D - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Woodcote Juniors The ParrotsSelsdon Junior Falcons[ Details ]
 
Under 11 - Spring PLATE Group B - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Tulse Hill RoyalsThe Warren Lions[ Details ]
 
Under 11 - Spring PLATE Group D - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
FC Elmstead Old Wilsonians Datchelor[ Details ]
 
Under 12 - Under 12 Girls - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Balham Ballers GirlsHillyfielders Ospreys (Girls)[ Details ]
Beckenham Town Gold GirlsJulian's FC Girls[ Details ]
Girls United Football Club FC GirlsTulse Hill Yellow Girls[ Details ]
Tulse Hill Royal GirlsDulwich Village Black (Girls)[ Details ]
 
Under 12 - A - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Afewee Urban FCFC Elmstead Roosters[ Details ]
Junior Elite FCR & R Cobras[ Details ]
Oakwood Youth FCBromley Ravens[ Details ]
Welling United WingsTen-Em-Bee SDC Green[ Details ]
 
Under 12 - B - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RooksGlebe Panthers[ Details ]
Caribb (Youth) 1994 FCFC Battersea [ Details ]
Coney Hall Youth TigersBlue Stars Elite FC[ Details ]
Santley United FCWesterham Wolves[ Details ]
Selsdon Junior HawksOld Wilsonians Greencoat[ Details ]
 
Under 12 - C - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley InvictasTeam Get Involved FC[ Details ]
Southwark Allstars FCOld Wilsonians Robinson[ Details ]
Vision FCBeckenham Town White[ Details ]
Wisla Krakow FCSouth London Kings Knights[ Details ]
 
Under 12 - D - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromleians UnitedTen-Em-Bee Tigers [ Details ]
R & R VipersAFC Croydon Athletic Eagles[ Details ]
Selsdon Junior TigersUnity Red[ Details ]
Tecnica Football Academy RealElite Development U11/U12[ Details ]
 
Under 12 - E - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Croydon Athletic FalconsPetts Wood Hawks[ Details ]
Coney Hall Youth LionsTulse Hill Yellows Withdrwn 12.05.21[ Details ]
FC Elmstead BantamsAce Youth[ Details ]
Seymour Villa FCWesterham Pumas[ Details ]
 
Under 12 - F - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Crystal Palace FC (Women) AcademyCoulsdon Athletic Lions[ Details ]
Forestdale FCCharlton Athletic Girls RTC FC[ Details ]
Peckham Town FCCarpe Diem FC[ Details ]
 
Under 12 - G - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Eversley Rangers FCChipstead Kent FC[ Details ]
Holland Sports Juniors FCWesterham Lions[ Details ]
Lewisham Tigers BlueWest Wickham Sky[ Details ]
The Warren LionsBeckenham Tigers FC[ Details ]
Tulse Hill RoyalsCoulsdon Athletic Tigers[ Details ]
 
Under 13 - Under 13 Girls - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Dulwich Village GirlsDalmain Athletic Girls Diamonds[ Details ]
Old Wilsonians Barry GirlsAthenlay Girls[ Details ]
 
Under 13 - Premier Division - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
FC Battersea Afewee Urban FC[ Details ]
Moonshot FCOld Wilsonians Brecon[ Details ]
Southwark Allstars AthleticSt. Gertrude's Cardinals[ Details ]
 
Under 13 - Division 1 - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Blue Stars Elite FCElite Development FC[ Details ]
Ex Blues FCSkills School FC[ Details ]
 
Under 13 - Division 2 - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Croydon Athletic StarsLewisham Tigers FC[ Details ]
AFC Croydon Athletic StarsLewisham Tigers FC[ Details ]
Beckenham Town RedOrpington Rovers FC[ Details ]
 
Under 13 - Division 3 - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley SolisPetts Wood Peregrines[ Details ]
Glebe TigersSelsdon Junior Eagles[ Details ]
Ten-Em-Bee TigersFD United FC[ Details ]
Tunbridge Wells Foresters FirehawksThe Warren Tigers[ Details ]
 
Under 13 - Division 4 - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Seymour Villa FCSelsdon Junior Hawks[ Details ]
 
Under 13 - Division 5 - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coulsdon Athletic LionsPetts Wood Owls[ Details ]
Selsdon Junior PumasOld Wilsonians Whiteley[ Details ]
The Warren LionsWest Wickham Sapphires[ Details ]
 
Under 14 - Under 14 Girls - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Caribb (Youth) 1994 FC GirlsDulwich Village Girls[ Details ]
Girls United Football Club FC GirlsDalmain Athletic Girls FC Girls[ Details ]
Old Wilsonians Camberwell GirlsAthenlay Girls[ Details ]
 
Under 14 - Premier Division - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ex Blues FCWarlingham Colts FC[ Details ]
Selsdon Junior HawksBeckenham Town Red[ Details ]
Southside Warriors WolvesElite Development FC[ Details ]
 
Under 14 - Division 1 - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coney Hall Youth FCBroomwood Ospreys[ Details ]
 
Under 14 - Division 2 - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Croydon Athletic FalconsHamsey Rangers FC[ Details ]
Orpington Rovers LionsBeckenham Town White[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCClub Langley Hawks[ Details ]
 
Under 14 - Division 3 - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Southwark Allstars AthleticThe Warren Pumas[ Details ]
St Andrews Youth Club FCLewisham Tigers FC[ Details ]
The Warren JaguarsChipstead Kent Eagles[ Details ]
 
Under 14 - Division 4 - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coulsdon Athletic LionsHamsey Rangers Academy[ Details ]
Old Wilsonians ForbesAFC Croydon Athletic Hawks[ Details ]
Petts Wood MerlinsWesterham Panthers[ Details ]
South London Kings WarriorsTooting & Mitcham Youth Stripes[ Details ]
Westerham WolvesOrpington Rovers Panthers[ Details ]
 
Under 15 - Premier Division - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Broomwood ColtsLambeth Tigers Colts[ Details ]
Elite Development FCBeckenham Town FC[ Details ]
Tooting & Mitcham Youth TerrorsSantley United FC[ Details ]
 
Under 15 - Division 1 - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley InvictasJDG Athletic FC[ Details ]
Glebe LionsMoonshot FC[ Details ]
 
Under 15 - Division 2 - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Club Langley HawksBromleians United[ Details ]
FC Elmstead Wickham Wanderers FC[ Details ]
 
Under 15 - Division 3 - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
FD United FCAFC Croydon Athletic Eagles[ Details ]
Old Wilsonians McDowellHamsey Rangers Lions[ Details ]
Orpington Rovers TigersPetts Wood Phoenix[ Details ]
St. Gertrude's KnightsSanderstead Juniors FC[ Details ]
 
Under 16 - Premier Division - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Carpe Diem FCJunior Elite FC[ Details ]
 
Under 16 - Division 1 - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Carpe Diem ComisUniversal FC[ Details ]
Chipstead Kent EaglesPetts Wood Kingfishers[ Details ]
Universal FCCarpe Diem Comis[ Details ]
Westerham WolvesTen-Em-Bee SDC[ Details ]
 
Under 16 - Division 2 - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Petts Wood JackdawsBeckenham Town Red[ Details ]
Tooting & Mitcham Youth StripesBromley Solis[ Details ]
Warlingham Colts FCSouth Bank Youth FC[ Details ]
 
Under 16 - Division 3 - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Tigers FCBeddington Park Royals[ Details ]
Furzedown Lions FCClub Langley Hawks[ Details ]
Old Wilsonians JephsonSelsdon & Croydon Postal FC[ Details ]
 
Under 17/18 - Premier Division - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town FCBromley Rooks[ Details ]
Chipstead Kent FCBromleians United[ Details ]
Wandle Wanderers FCTooting & Mitcham Youth Terrors[ Details ]
 
Under 17/18 - Division 1 - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
South London Kings ShooterzWesterham Wolves[ Details ]
Warlingham Colts FCPeckham Town FC[ Details ]
 
Under 17/18 - Division 2 - Sunday 11 04 2021
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Hamsey Rangers FCCoulsdon Athletic Eagles[ Details ]
Petts Wood RooksBromleians FC[ Details ]
St. Gertrude's CardinalsBromleians Youth[ Details ]
The Warren FCOld Wilsonians Wilson[ Details ]

Cup Matches

Home TeamAway TeamDetails
Under 12 League Challenge Cup: 2nd Round
Bromleians FCBalham Youth[ Details ]Published
Under 12 League Shield: 1st Round
Petts Wood SeagullsSelsdon Junior Eagles[ Details ]Published
Bromley SolisThe Warren Tigers[ Details ]Published
Hamsey Rangers FCBeckenham Town Blue[ Details ]Published
Under 13 League Challenge Cup: 3rd Round
PW Dons PanthersJunior Elite FC[ Details ]Published
Petts Wood FirecrestAFC Croydon Athletic Hawks[ Details ]Published
Under 13 League Shield: 1st Round
Coney Hall Youth HawksSporting Juniors FC[ Details ]Published
Hamsey Rangers FCBromley Rooks[ Details ]Published
Club Langley HawksBromleians United[ Details ]Published
Eversley Rangers FCBeckenham Town Blue[ Details ]Published
Beckenham Town WhiteCarpe Diem FC[ Details ]Published
Petts Wood GoshawksWarlingham Colts Warriors[ Details ]Published
Bromleians FCOxted & District United[ Details ]Published
Warlingham Colts FCWoodcote Juniors Woodies[ Details ]Published
FC Elmstead CockerelsGlebe Lions[ Details ]Published
Caribb (Youth) 1994 FCTen-Em-Bee SDC[ Details ]Published
Under 14 League Challenge Cup: 2nd Round
Tooting & Mitcham Youth TerrorsPeckham Town FC[ Details ]Published
Seymour Villa FCOakwood Youth FC[ Details ]Published
Bromley RooksSantley United FC[ Details ]Published
Under 14 League Challenge Cup: 3rd Round
Southwark Allstars RedsJunior Elite FC[ Details ]Published
Under 14 League Shield: 1st Round
Unity BlueFC Elmstead Roosters Withdrawn 10.04.21[ Details ]Published
Petts Wood OspreysTecnica Football Academy Real[ Details ]Published
Bromley InvictasOld Wilsonians Nairne[ Details ]Published
Carpe Diem FC Withdrawn 10.04.21West Wickham FC[ Details ]Published
Bromleians FCSelsdon Junior Eagles[ Details ]Published
Under 15 League Challenge Cup: 2nd Round
Southside Warriors FCSt. Gertrude's Cardinals[ Details ]Published
Under 15 League Challenge Cup: 3rd Round
Orpington Rovers LionsGlebe Youth[ Details ]Published
Lambeth Spartans FCTooting & Mitcham Youth Stripes[ Details ]Published
Under 15 League Shield: 1st Round
Petts Wood RaptorsPetts Wood Redwings[ Details ]Published
Future Stars FCWarlingham Colts FC[ Details ]Published
Blue Stars Elite FC R & R Vipers[ Details ]Published
Bromley SolisCarpe Diem FC[ Details ]Published
Holmesdale Youth FCOrpington Rovers Pumas[ Details ]Published
Under 16 League Challenge Cup: 3rd Round
West Wickham BluesR & R FC[ Details ]Published
Tooting & Mitcham Youth TerrorsBromley Rooks[ Details ]Published
Carpe Diem AccendoOakwood Youth FC[ Details ]Published
Under 16 League Shield: 1st Round
Old Wilsonians KellyBromley Invictas[ Details ]Published
Tecnica Football Academy RealOrpington Rovers Tigers[ Details ]Published
Ex Blues FCBeckenham Town White[ Details ]Published
Under 17/18 League Shield: 1st Round
Oxted & District FCBeckenham Rovers FC[ Details ]Published
Farleigh Rovers YouthOrpington Rovers FC[ Details ]Published
<< Previous Match Day - Saturday 10 04 2021 Next Match Day - Wednesday 14 04 2021 >>
 
 
September 2020

© Copyright and database rights Our Kids Sports Ltd 2007 - 2021