Our Kids Sports
Options
Calendar

All Matches on Sunday 13 12 2020

<< Previous Match Day - Saturday 12 12 2020 Next Match Day - Sunday 20 12 2020 >>
 
Under 7 - Under 7 Ladder - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ace YouthSelsdon Junior Tigers [ Details ]
AFC Shortlands FCHamsey Rangers Colts[ Details ]
Bromley RavensForestdale Knights[ Details ]
Bromley RooksWisla Krakow FC[ Details ]
Coney Hall Youth LionsSelsdon Junior Eagles[ Details ]
Coulsdon Athletic FCWoodcote Juniors Eagles[ Details ]
FC Elmstead BantamsOld Wilsonians Graham[ Details ]
Mini Sports Stars PanthersOld Wilsonians Harris[ Details ]
NexGen FCMini Sports Stars Pumas[ Details ]
Old Wilsonians StoneConey Hall Youth Tigers [ Details ]
R & R CobrasGlebe Lions[ Details ]
R & R VipersOld Wilsonians Talybont[ Details ]
Selsdon Junior LionsOrpington Rovers Lions[ Details ]
Tecnica Football Academy RealGlebe Pumas[ Details ]
Westerham WolvesMini Sports Stars Lynxes[ Details ]
 
Under 8 - Under 8 Ladder - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ace JuniorsGlebe Tigers[ Details ]
AFC Shortlands BluesTulse Hill Royals[ Details ]
AFC Shortlands RedsSelsdon Junior Tigers[ Details ]
Beckenham Town WhiteAFC Croydon Athletic Eagles[ Details ]
Bromley RooksOld Wilsonians O.W.L.S.[ Details ]
Caribb (Youth) 1994 FCBromley Ravens[ Details ]
Coney Hall Youth HawksR & R Cobras[ Details ]
DNA Elite Soccer Academy FCBromley Invictas[ Details ]
FD United FCNexGen FC[ Details ]
Forestdale KnightsWarlingham Colts FC[ Details ]
Forestdale RooksFC Elmstead Bantams[ Details ]
Glebe LionsFC Elmstead Roosters[ Details ]
Holland Sports Juniors PumasCoulsdon Athletic FC[ Details ]
Junior Elite BluesR & R Vipers[ Details ]
Lewisham Tigers BlueConey Hall Youth Eagles[ Details ]
Old Wilsonians McAlisterAce Youth[ Details ]
Petts Wood SparrowhawksWesterham Lions[ Details ]
Selsdon Junior EaglesConey Hall Youth Lions[ Details ]
Selsdon Junior LionsLewisham Tigers Yellow[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCHamsey Rangers Cubs[ Details ]
The Warren TigersBeckenham Town Red[ Details ]
Westerham WolvesJunior Elite Royals[ Details ]
Wisla Krakow FCTecnica Football Academy Real[ Details ]
 
Under 9 - Autumn CUP Group A - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromleians FCJunior Elite FC[ Details ]
Lambeth Tigers ColtsGlebe Tigers[ Details ]
 
Under 9 - Autumn CUP Group B - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe PanthersOld Wilsonians Pope[ Details ]
Westerham PumasSelsdon Junior Lions Withdrawn 06.05.21[ Details ]
 
Under 9 - Autumn CUP Group C - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
R & R CobrasOld Wilsonians Parkinson[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCFD United FC[ Details ]
 
Under 9 - Autumn SHIELD Group A - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RavensAfewee Urban FC[ Details ]
 
Under 9 - Autumn SHIELD Group B - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Mini Sports Stars PumasConey Hall Youth Tigers[ Details ]
Old Wilsonians SmartAce Juniors[ Details ]
 
Under 9 - Autumn SHIELD Group C - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe PumasBromleians United[ Details ]
 
Under 9 - Autumn SHIELD Group D - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Shortlands BluesTecnica Football Academy Athletico[ Details ]
Selsdon Junior EaglesThe Warren Tigers[ Details ]
 
Under 9 - Autumn TROPHY Group A - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Parkfield Panthers FCWisla Krakow FC[ Details ]
Woodcote Juniors PeckersBromley Rooks[ Details ]
 
Under 9 - Autumn TROPHY Group B - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe LionsTulse Hill Royals[ Details ]
 
Under 9 - Autumn TROPHY Group C - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Sports Attack FCAFC Shortlands Reds[ Details ]
 
Under 9 - Autumn TROPHY Group D - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coney Hall Youth HawksOrpington Rovers Pumas[ Details ]
Westerham WolvesGlebe Jaguars[ Details ]
 
Under 9 - Autumn PLATE & VASE Group C - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Haxstar Eagles FCS2P United Synergy FC[ Details ]
Old Wilsonians BournerAllstars Rockets[ Details ]
 
Under 9 - Autumn PLATE & VASE Group D - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Croydon Athletic FalconsFC Elmstead Bantams[ Details ]
 
Under 9 - Autumn PLATE & VASE Group E - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
FC Elmstead CockerelsBeckenham Town Red[ Details ]
Hamsey Rangers HawksEx Blues FC[ Details ]
 
Under 9 - Autumn PLATE & VASE Group F - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Seymour Villa BlueHolland Sports Juniors Leopards[ Details ]
 
Under 9 - Autumn PLATE & VASE Group G - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Holland Sports Juniors JaguarsCoulsdon Athletic FC[ Details ]
Unity FCSundridge United Juniors Lions[ Details ]
 
Under 10 - Under 10 Ladder - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ace JuniorsConey Hall Youth Lions[ Details ]
AFC Shortlands BlueHolland Sports Juniors Tigers[ Details ]
West Wickham FCWisla Krakow Red[ Details ]
 
Under 10 - Under 10 Girls - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Girls United Football Club GirlsDulwich Village Girls[ Details ]
Greenwich Peninsula Piranhas GirlsAthenlay Girls[ Details ]
 
Under 10 - Cup & Shield Qualifying Group A - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Elite Development FCOld Wilsonians Bevan[ Details ]
Selsdon Junior LionsAllstars Comets[ Details ]
 
Under 10 - Cup & Shield Qualifying Group B - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
R & R CobrasPetts Wood Kites[ Details ]
 
Under 10 - Cup & Shield Qualifying Group C - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe TigersPetts Wood Rockhoppers[ Details ]
 
Under 10 - Cup & Shield Qualifying Group D - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Westerham WolvesBromley Rooks[ Details ]
 
Under 10 - Shield & Trophy Qualifying Group B - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Lewisham Tigers FCSantley United FC[ Details ]
 
Under 10 - Shield & Trophy Qualifying Group C - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley InvictasTen-Em-Bee SDC[ Details ]
Forestdale FCUnity FC[ Details ]
 
Under 10 - Shield & Trophy Qualifying Group D - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
EMC Academy FCAllstars Rockets[ Details ]
Old Wilsonians KendrickGlebe Lions[ Details ]
 
Under 10 - Trophy & Plate Qualifying Group A - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromleians FCSelsdon Junior Pumas[ Details ]
 
Under 10 - Trophy & Plate Qualifying Group B - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ace YouthSelsdon Junior Hawks[ Details ]
Petts Wood GriffinsFC Elmstead Roosters[ Details ]
 
Under 10 - Trophy & Plate Qualifying Group C - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town WhiteCaribb (Youth) 1994 FC[ Details ]
 
Under 10 - Trophy & Plate Qualifying Group D - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Mini Sports Stars PanthersBeckenham Town Red[ Details ]
Tecnica Football Academy RealPeckham Town Whites[ Details ]
 
Under 10 - Plate & Vase Qualifying Group A - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
FD United FCOrpington Rovers Eagles[ Details ]
 
Under 10 - Plate & Vase Qualifying Group B - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
The Warren TigersSelsdon Junior Eagles[ Details ]
 
Under 10 - Plate & Vase Qualifying Group C - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Selsdon Junior TigersBlue Stars Elite FC[ Details ]
 
Under 10 - Plate & Vase Qualifying Group D - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coulsdon Athletic PanthersConey Hall Youth Tigers[ Details ]
Hamsey Rangers EaglesR & R Vipers[ Details ]
 
Under 10 - Vase & Chalice Qualifying Group A - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Parkfield Panthers FCJunior Reds Knights[ Details ]
Sundridge United Juniors EaglesMini Sports Stars Pumas[ Details ]
 
Under 10 - Vase & Chalice Qualifying Group C - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ex Blues FCPetts Wood Cardinals[ Details ]
 
Under 10 - Vase & Chalice Qualifying Group D - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
FC Elmstead BantamsShirley Town FC[ Details ]
 
Under 11 - Dorset - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Team Get Involved FCWisla Krakow FC[ Details ]
 
Under 11 - Development - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley InvictasTunbridge Wells Foresters Olympique[ Details ]
 
Under 11 - Cup & Shield Qualifying Group B - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RooksLewisham Tigers FC[ Details ]
 
Under 11 - Cup & Shield Qualifying Group D - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Galaxy LightningBromley Solis[ Details ]
 
Under 11 - Shield & Trophy Qualifying Group A - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley SwiftsShirley Town FC[ Details ]
Caribb (Youth) 1994 EaglesAce Youth[ Details ]
 
Under 11 - Shield & Trophy Qualifying Group B - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe LionsEMC Academy FC[ Details ]
 
Under 11 - Shield & Trophy Qualifying Group C - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Orpington Rovers FCWoodcote Juniors The Parrots[ Details ]
Southwark Allstars RedsAFC Croydon Athletic Rams[ Details ]
 
Under 11 - Shield & Trophy Qualifying Group D - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ex Blues SpitfiresR & R Cobras[ Details ]
Oxted & District StormOrpington Rovers Lions[ Details ]
 
Under 11 - Trophy & Plate Qualifying Group B - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Tulse Hill RoyalsOld Wilsonians Datchelor[ Details ]
West Wickham SapphiresSelsdon Junior Hawks[ Details ]
 
Under 11 - Trophy & Plate Qualifying Group C - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Selsdon Junior LionsTecnica Football Academy Real[ Details ]
 
Under 11 - Trophy & Plate Qualifying Group D - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Old Wilsonians BradburySports Attack FC[ Details ]
 
Under 11 - Plate & Vase Qualifying Group A - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Crystal Palace FC (Women) Youth DevelopmentFC Elmstead [ Details ]
Hamsey Rangers SharksHaxstar Eagles FC[ Details ]
 
Under 11 - Plate & Vase Qualifying Group B - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Seymour Villa FCCoulsdon Athletic FC[ Details ]
Westerham TigersBromleians United[ Details ]
 
Under 11 - Plate & Vase Qualifying Group C - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coney Hall Youth HawksPetts Wood Storm Petrels[ Details ]
The Warren LionsWest Wickham Blues[ Details ]
 
Under 11 - Plate & Vase Qualifying Group E - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town GreenGlebe Pumas[ Details ]
Tecnica Football Academy AthleticoOld Wilsonians Pilgrim[ Details ]
 
Under 12 - Under 12 Girls - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Dulwich Village Black (Girls)Julian's FC Girls[ Details ]
Tulse Hill Royal GirlsBalham Ballers Girls[ Details ]
 
Under 12 - A - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Balham FCWelling United Wings[ Details ]
Oakwood Youth FCTen-Em-Bee SDC Green[ Details ]
R & R CobrasAfewee Urban FC[ Details ]
 
Under 12 - B - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
FC Battersea Selsdon Junior Hawks[ Details ]
Old Wilsonians GreencoatConey Hall Youth Tigers[ Details ]
Santley United FCBromley Rooks[ Details ]
 
Under 12 - C - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town WhiteWisla Krakow FC[ Details ]
Bromley InvictasVision FC[ Details ]
Old Wilsonians RobinsonBalham Youth[ Details ]
Team Get Involved FCSouthwark Allstars FC[ Details ]
 
Under 12 - D - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Elite Development U11/U12Bromleians United[ Details ]
Petts Wood JaysAFC Croydon Athletic Eagles[ Details ]
Ten-Em-Bee Tigers Unity Red[ Details ]
 
Under 12 - F - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Selsdon Junior EaglesPeckham Town FC[ Details ]
 
Under 12 - G - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Chipstead Kent FCTulse Hill Royals[ Details ]
West Wickham SkyThe Warren Lions[ Details ]
 
Under 13 - Under 13 Girls - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Oakwood Youth GirlsDulwich Village Girls[ Details ]
 
Under 13 - Premier Division - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Croydon Athletic HawksPW Dons Panthers[ Details ]
Afewee Urban FCSt. Gertrude's Cardinals[ Details ]
Moonshot FCJunior Elite FC[ Details ]
Old Wilsonians BreconSouthwark Allstars Athletic[ Details ]
 
Under 13 - Division 2 - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town RedFC Elmstead Bantams[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCOrpington Rovers FC[ Details ]
 
Under 13 - Division 3 - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Petts Wood PeregrinesClub Langley Hawks[ Details ]
 
Under 13 - Division 4 - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Academix AdvanceSeymour Villa FC[ Details ]
 
Under 13 - Division 5 - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Petts Wood OwlsOld Wilsonians Whiteley[ Details ]
Woodcote Juniors WoodiesThe Warren Lions[ Details ]
 
Under 14 - Under 14 Girls - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Dulwich Village GirlsCaribb (Youth) 1994 FC Girls[ Details ]
Hillyfielders Kestrels (Girls)Dalmain Athletic Girls FC Girls[ Details ]
 
Under 14 - Premier Division - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Elite Development FCOakwood Youth FC[ Details ]
Southside Warriors WolvesSelsdon Junior Hawks[ Details ]
Warlingham Colts FCBeckenham Town Red[ Details ]
 
Under 14 - Division 1 - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Broomwood OspreysR & R FC[ Details ]
Coney Hall Youth FCTooting & Mitcham Youth Terrors[ Details ]
Southwark Allstars RedsUnity Blue[ Details ]
 
Under 14 - Division 2 - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Croydon Athletic FalconsBeckenham Town White[ Details ]
Club Langley HawksOxted & District FC[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCHamsey Rangers FC[ Details ]
 
Under 14 - Division 3 - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Lewisham Tigers FCChipstead Kent Eagles[ Details ]
The Warren PumasSelsdon Junior Eagles[ Details ]
 
Under 14 - Division 4 - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coulsdon Athletic LionsWesterham Wolves[ Details ]
Petts Wood MerlinsTooting & Mitcham Youth Stripes[ Details ]
 
Under 15 - Premier Division - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe YouthSantley United FC[ Details ]
 
Under 15 - Division 1 - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
St. Gertrude's CardinalsGlebe Lions[ Details ]
 
Under 15 - Division 2 - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Club Langley HawksSouthside Warriors FC[ Details ]
Wickham Wanderers FCHolmesdale Youth FC[ Details ]
 
Under 15 - Division 3 - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Petts Wood RedwingsFD United FC[ Details ]
St. Gertrude's KnightsAFC Croydon Athletic Eagles[ Details ]
 
Under 16 - Division 2 - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
South Bank Youth FCWarlingham Colts FC[ Details ]
Tooting & Mitcham Youth StripesEx Blues FC[ Details ]
 
Under 16 - Division 3 - Sunday 13 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Tigers FCBeckenham Town White[ Details ]
Old Wilsonians JephsonStorm FC[ Details ]
Selsdon & Croydon Postal FCBeddington Park Royals[ Details ]

Cup Matches

Home TeamAway TeamDetails
Under 12 League Shield: 1st Round
South London Kings KnightsGlebe Panthers[ Details ]Published
Selsdon Junior TigersPetts Wood Hawks[ Details ]Published
Carpe Diem FCAce Youth[ Details ]Published
Coney Hall Youth LionsCoulsdon Athletic Tigers[ Details ]Published
AFC Croydon Athletic FalconsTecnica Football Academy Real[ Details ]Published
Under 13 League Challenge Cup: 2nd Round
FC Battersea Glebe Lions[ Details ]Published
Petts Wood FirecrestWarlingham Colts FC[ Details ]Published
Under 13 League Shield: 1st Round
Selsdon Junior HawksThe Warren Tigers[ Details ]Published
Ex Blues FCSelsdon Junior Eagles[ Details ]Published
Under 13 London Cup: 1st Round
Elite Development FCParkwood Rangers Elite[ Details ]Published
Under 15 League Challenge Cup: 3rd Round
Broomwood ColtsMoonshot FC[ Details ]Published
Lambeth Tigers ColtsBeckenham Town FC[ Details ]Published
Under 15 League Shield: 1st Round
Bromleians UnitedSelsdon Junior FC Withdrawn 08.05.21[ Details ]Published
Bromley InvictasSanderstead Juniors FC[ Details ]Published
The Warren RedsHamsey Rangers Lions[ Details ]Published
FC Elmstead South Bank Youth FC[ Details ]Published
Orpington Rovers TigersSouth London Kings Braves Withdrawn 06.04.21[ Details ]Published
Under 16 League Shield: 1st Round
Furzedown Lions FCBromley Solis[ Details ]Published
Under 17/18 League Challenge Cup: Quarter Final Round
Bromley RooksTooting & Mitcham Youth Terrors[ Details ]Published
Under 17/18 League Shield: 1st Round
Bromleians YouthBromleians FC[ Details ]Published
Coulsdon Athletic EaglesSt. Gertrude's Cardinals[ Details ]Published
Peckham Town FCWesterham Wolves[ Details ]Published
Old Wilsonians WilsonSouth London Kings Shooterz[ Details ]Published
Petts Wood RooksHamsey Rangers FC[ Details ]Published
The Warren FCSpecial: Bye[ Details ]Published
<< Previous Match Day - Saturday 12 12 2020 Next Match Day - Sunday 20 12 2020 >>
 
 
Xmas 2020 PS

© Copyright and database rights Our Kids Sports Ltd 2007 - 2021