Our Kids Sports
Options
Calendar

All Matches on Sunday 06 12 2020

<< Previous Match Day - Sunday 01 11 2020 Next Match Day - Saturday 12 12 2020 >>
 
Under 7 - Under 7 Ladder - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ace YouthAFC Shortlands FC[ Details ]
Allstars AstrosOld Wilsonians Graham[ Details ]
Bromley InvictasConey Hall Youth Lions[ Details ]
Bromley RavensNexGen FC[ Details ]
Forestdale KnightsForestdale Rooks[ Details ]
Hamsey Rangers ColtsR & R Vipers[ Details ]
Mini Sports Stars PanthersBromley Rooks[ Details ]
Mini Sports Stars PumasSelsdon Junior Lions[ Details ]
Old Wilsonians HarrisGlebe Lions[ Details ]
Old Wilsonians StoneR & R Cobras[ Details ]
Old Wilsonians TalybontTecnica Football Academy Real[ Details ]
Orpington Rovers LionsJunior Elite FC[ Details ]
Selsdon Junior EaglesCoulsdon Athletic FC[ Details ]
Wisla Krakow FCConey Hall Youth Tigers [ Details ]
Woodcote Juniors EaglesWesterham Wolves[ Details ]
 
Under 8 - Under 8 Ladder - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ace YouthWisla Krakow FC[ Details ]
AFC Croydon Athletic EaglesForestdale Rooks[ Details ]
AFC Shortlands RedsHolland Sports Juniors Pumas[ Details ]
Bromley InvictasOld Wilsonians O.W.L.S.[ Details ]
Bromley RavensJunior Elite Blues[ Details ]
Coney Hall Youth EaglesGFC United Eagles[ Details ]
Coney Hall Youth LionsBromley Rooks[ Details ]
FC Elmstead BantamsBromleians FC[ Details ]
FC Elmstead RoostersWarlingham Colts FC[ Details ]
FD United FCConey Hall Youth Hawks[ Details ]
Forestdale BishopsWesterham Wolves[ Details ]
Glebe LionsOld Wilsonians McAlister[ Details ]
NexGen FCR & R Vipers[ Details ]
Petts Wood SparrowhawksSports Attack FC[ Details ]
R & R CobrasCaribb (Youth) 1994 FC[ Details ]
Selsdon Junior EaglesTen-Em-Bee SDC[ Details ]
Selsdon Junior TigersMini Sports Stars Panthers[ Details ]
Seymour Villa FCAllstars Rockets[ Details ]
Tecnica Football Academy RealForestdale Knights[ Details ]
The Warren TigersJunior Elite Royals[ Details ]
West Wickham FCAce Juniors[ Details ]
Westerham LionsGlebe Tigers[ Details ]
 
Under 9 - Autumn CUP Group A - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe TigersJunior Elite FC[ Details ]
 
Under 9 - Autumn CUP Group B - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe PanthersWesterham Pumas[ Details ]
Old Wilsonians PopeSelsdon Junior Lions Withdrawn 06.05.21[ Details ]
 
Under 9 - Autumn CUP Group C - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
FD United FCOld Wilsonians Parkinson[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCR & R Cobras[ Details ]
 
Under 9 - Autumn CUP Group D - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ace YouthTecnica Football Academy Real[ Details ]
Caribb (Youth) 1994 FC Warlingham Colts FC[ Details ]
 
Under 9 - Autumn SHIELD Group A - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Croydon Athletic EaglesAfewee Urban FC[ Details ]
Peckham Town FCBromley Ravens[ Details ]
 
Under 9 - Autumn SHIELD Group B - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Mini Sports Stars PumasOld Wilsonians Smart[ Details ]
 
Under 9 - Autumn SHIELD Group C - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Forestdale FCBromleians United[ Details ]
West Wickham RoyalsGlebe Pumas[ Details ]
 
Under 9 - Autumn SHIELD Group D - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Tecnica Football Academy AthleticoThe Warren Tigers[ Details ]
 
Under 9 - Autumn TROPHY Group A - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Parkfield Panthers FCWoodcote Juniors Peckers[ Details ]
Wisla Krakow FCBromley Rooks[ Details ]
 
Under 9 - Autumn TROPHY Group B - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Petts Wood Golden EaglesTulse Hill Royals[ Details ]
R & R VipersGlebe Lions[ Details ]
 
Under 9 - Autumn TROPHY Group C - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Orpington Rovers TigersSports Attack FC[ Details ]
Selsdon Junior TigersAFC Shortlands Reds[ Details ]
 
Under 9 - Autumn TROPHY Group D - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe JaguarsOrpington Rovers Pumas[ Details ]
Westerham WolvesConey Hall Youth Hawks[ Details ]
 
Under 9 - Autumn PLATE & VASE Group A - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Sundridge United Juniors PhoenixLewisham Tigers FC[ Details ]
 
Under 9 - Autumn PLATE & VASE Group B - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
The Warren LionsMini Sports Stars Panthers[ Details ]
 
Under 9 - Autumn PLATE & VASE Group C - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Allstars RocketsS2P United Synergy FC[ Details ]
Old Wilsonians BournerHaxstar Eagles FC[ Details ]
 
Under 9 - Autumn PLATE & VASE Group D - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
R & R MambasFC Elmstead Bantams[ Details ]
 
Under 9 - Autumn PLATE & VASE Group F - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Hamsey Rangers EaglesHolland Sports Juniors Leopards[ Details ]
Tulse Hill YellowsSeymour Villa Blue[ Details ]
 
Under 9 - Autumn PLATE & VASE Group G - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Holland Sports Juniors JaguarsUnity FC[ Details ]
 
Under 10 - Under 10 Ladder - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Petts Wood KitesGlebe Tigers[ Details ]
Westerham WolvesPetts Wood Rockhoppers[ Details ]
 
Under 10 - Under 10 Girls - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Girls United Football Club GirlsTulse Hill Girls[ Details ]
Greenwich Peninsula Piranhas GirlsDulwich Village Girls[ Details ]
 
Under 10 - Cup & Shield Qualifying Group A - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Allstars CometsElite Development FC[ Details ]
Old Wilsonians BevanSelsdon Junior Lions[ Details ]
 
Under 10 - Cup & Shield Qualifying Group B - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Holland Sports Juniors TigersR & R Cobras[ Details ]
 
Under 10 - Cup & Shield Qualifying Group D - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Wisla Krakow RedBromley Rooks[ Details ]
 
Under 10 - Shield & Trophy Qualifying Group A - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Balham Ballers FCAce Juniors[ Details ]
Warlingham Colts FCWesterham Panthers[ Details ]
 
Under 10 - Shield & Trophy Qualifying Group B - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Santley United FCOld Wilsonians Southwark[ Details ]
 
Under 10 - Shield & Trophy Qualifying Group C - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley InvictasUnity FC[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCForestdale FC[ Details ]
 
Under 10 - Shield & Trophy Qualifying Group D - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Allstars RocketsOld Wilsonians Kendrick[ Details ]
Glebe LionsEMC Academy FC[ Details ]
 
Under 10 - Trophy & Plate Qualifying Group A - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Old Wilsonians PatonBromleians FC[ Details ]
Selsdon Junior PumasPeckham Town Reds[ Details ]
 
Under 10 - Trophy & Plate Qualifying Group B - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
FC Elmstead RoostersSelsdon Junior Hawks[ Details ]
Petts Wood GriffinsAce Youth[ Details ]
 
Under 10 - Trophy & Plate Qualifying Group C - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Shortlands BlueBeckenham Town White[ Details ]
 
Under 10 - Plate & Vase Qualifying Group B - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Croydon Athletic EaglesSelsdon Junior Eagles[ Details ]
Tulse Hill RoyalsThe Warren Tigers[ Details ]
 
Under 10 - Plate & Vase Qualifying Group C - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Blue Stars Elite FCBromley Solis[ Details ]
Petts Wood HarriersSelsdon Junior Tigers[ Details ]
 
Under 10 - Plate & Vase Qualifying Group D - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coney Hall Youth TigersHamsey Rangers Eagles[ Details ]
R & R VipersCoulsdon Athletic Panthers[ Details ]
 
Under 10 - Vase & Chalice Qualifying Group A - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Junior Reds KnightsSundridge United Juniors Eagles[ Details ]
Mini Sports Stars PumasParkfield Panthers FC[ Details ]
 
Under 10 - Vase & Chalice Qualifying Group C - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Allstars AstrosEx Blues FC[ Details ]
R & R MambasPetts Wood Cardinals[ Details ]
 
Under 10 - Vase & Chalice Qualifying Group D - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Eversley Rangers FCWesterham Tigers[ Details ]
Shirley Town FCHolland Sports Juniors Lions[ Details ]
 
Under 11 - Development - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley SolisJunior Elite FC[ Details ]
 
Under 11 - Cup & Shield Qualifying Group A - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
FD United FCConey Hall Youth Lions[ Details ]
Sports Attack EliteBromley Ravens[ Details ]
 
Under 11 - Cup & Shield Qualifying Group B - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RooksSelsdon Junior Eagles[ Details ]
 
Under 11 - Cup & Shield Qualifying Group C - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley InvictasBalham FC[ Details ]
 
Under 11 - Cup & Shield Qualifying Group D - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Tunbridge Wells Foresters OlympiqueGalaxy Lightning[ Details ]
 
Under 11 - Shield & Trophy Qualifying Group A - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley SwiftsAce Youth[ Details ]
Shirley Town FCCaribb (Youth) 1994 Eagles[ Details ]
 
Under 11 - Shield & Trophy Qualifying Group B - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Wisla Krakow FCEMC Academy FC[ Details ]
 
Under 11 - Shield & Trophy Qualifying Group C - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Croydon Athletic RamsOrpington Rovers FC[ Details ]
Southwark Allstars RedsWoodcote Juniors The Parrots[ Details ]
 
Under 11 - Shield & Trophy Qualifying Group D - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Orpington Rovers LionsEx Blues Spitfires[ Details ]
Oxted & District StormR & R Cobras[ Details ]
 
Under 11 - Trophy & Plate Qualifying Group A - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Croydon Athletic EaglesEx Blues Hurricanes [ Details ]
Glebe TigersBlue Stars Elite FC[ Details ]
 
Under 11 - Trophy & Plate Qualifying Group B - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Selsdon Junior HawksOld Wilsonians Datchelor[ Details ]
West Wickham SapphiresTulse Hill Royals[ Details ]
 
Under 11 - Trophy & Plate Qualifying Group D - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Selsdon Junior FalconsOld Wilsonians Bradbury[ Details ]
 
Under 11 - Plate & Vase Qualifying Group A - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Hamsey Rangers SharksCrystal Palace FC (Women) Youth Development[ Details ]
Haxstar Eagles FCFC Elmstead [ Details ]
 
Under 11 - Plate & Vase Qualifying Group B - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Seymour Villa FCBromleians United[ Details ]
Westerham TigersCoulsdon Athletic FC[ Details ]
 
Under 11 - Plate & Vase Qualifying Group C - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Petts Wood Storm PetrelsThe Warren Lions[ Details ]
 
Under 11 - Plate & Vase Qualifying Group E - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe PumasTecnica Football Academy Athletico[ Details ]
 
Under 12 - Under 12 Girls - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Balham Ballers GirlsGirls United Football Club FC Girls[ Details ]
Hillyfielders Ospreys (Girls)Dulwich Village Black (Girls)[ Details ]
Julian's FC GirlsTulse Hill Royal Girls[ Details ]
 
Under 12 - A - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Balham FCR & R Cobras[ Details ]
Ten-Em-Bee SDC GreenFC Elmstead Roosters[ Details ]
 
Under 12 - C - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Old Wilsonians RobinsonWisla Krakow FC[ Details ]
 
Under 13 - Under 13 Girls - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Dalmain Athletic Girls DiamondsAthenlay Girls[ Details ]
Oakwood Youth GirlsOld Wilsonians Barry Girls[ Details ]
 
Under 13 - Premier Division - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Junior Elite FCAFC Croydon Athletic Hawks[ Details ]
St. Gertrude's CardinalsMoonshot FC[ Details ]
 
Under 13 - Division 1 - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Skills School FCShelton Athletic Youth[ Details ]
 
Under 14 - Under 14 Girls - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Athenlay GirlsHillyfielders Kestrels (Girls)[ Details ]
Dulwich Village GirlsOld Wilsonians Camberwell Girls[ Details ]
 
Under 14 - Division 1 - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
R & R FCConey Hall Youth FC[ Details ]
 
Under 15 - Division 1 - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley InvictasR & R Vipers[ Details ]
South Bank Youth FCMoonshot FC[ Details ]
 
Under 15 - Division 2 - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Blue Stars Elite FC Warlingham Colts FC[ Details ]
Bromleians UnitedFuture Stars FC[ Details ]
 
Under 15 - Division 3 - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Hamsey Rangers LionsSanderstead Juniors FC[ Details ]
Petts Wood RedwingsThe Warren Reds[ Details ]
 
Under 16 - Premier Division - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Carpe Diem AccendoOakwood Youth FC[ Details ]
Tooting & Mitcham Youth TerrorsJunior Elite FC[ Details ]
West Wickham BluesBromley Rooks[ Details ]
 
Under 16 - Division 1 - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley InvictasCarpe Diem Comis[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCTecnica Football Academy Real[ Details ]
Westerham WolvesUniversal FC[ Details ]
 
Under 16 - Division 2 - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Old Wilsonians KellyBeckenham Town Red[ Details ]
South Bank Youth FCBromley Solis[ Details ]
 
Under 16 - Division 3 - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beddington Park RoyalsFurzedown Lions FC[ Details ]
Selsdon & Croydon Postal FCOld Wilsonians Jephson[ Details ]
Storm FCClub Langley Hawks[ Details ]
 
Under 17/18 - Premier Division - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromleians UnitedChipstead Kent FC[ Details ]
Tooting & Mitcham Youth TerrorsBromley Rooks[ Details ]
 
Under 17/18 - Division 1 - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Farleigh Rovers YouthWesterham Wolves[ Details ]
South London Kings ShooterzWarlingham Colts FC[ Details ]
 
Under 17/18 - Division 2 - Sunday 06 12 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromleians YouthThe Warren FC[ Details ]
Old Wilsonians WilsonHamsey Rangers FC[ Details ]
Petts Wood RooksSt. Gertrude's Cardinals[ Details ]

Cup Matches

Home TeamAway TeamDetails
Under 12 League Challenge Cup: 2nd Round
Welling United WingsOakwood Youth FC[ Details ]Published
Santley United FCAfewee Urban FC[ Details ]Published
Bromley RavensBlue Stars Elite FC[ Details ]Published
Under 12 League Shield: 1st Round
Chipstead Kent FCUnity Red[ Details ]Published
Seymour Villa FCForestdale FC[ Details ]Published
Westerham LionsBromleians United[ Details ]Published
Eversley Rangers FCPeckham Town FC[ Details ]Published
West Wickham SapphiresSouthwark Allstars FC[ Details ]Published
R & R VipersCoulsdon Athletic Lions[ Details ]Published
Caribb (Youth) 1994 FCElite Development U11/U12[ Details ]Published
Charlton Athletic Girls RTC FCBromley Invictas[ Details ]Published
Crystal Palace FC (Women) AcademyFC Battersea [ Details ]Published
Lewisham Tigers BluePetts Wood Jays[ Details ]Published
West Wickham SkyConey Hall Youth Tigers[ Details ]Published
Ten-Em-Bee Tigers Beckenham Town White[ Details ]Published
Westerham WolvesOld Wilsonians Greencoat[ Details ]Published
Tulse Hill Yellows Withdrwn 12.05.21Holland Sports Juniors FC[ Details ]Published
Vision FCWesterham Pumas[ Details ]Published
Tulse Hill RoyalsFC Elmstead Bantams[ Details ]Published
The Warren LionsBeckenham Tigers FC[ Details ]Published
Under 13 League Challenge Cup: 2nd Round
Ex Blues FCAfewee Urban FC[ Details ]Published
Southwark Allstars AthleticPW Dons Panthers[ Details ]Published
Elite Development FCTen-Em-Bee SDC[ Details ]Published
Under 13 League Shield: 1st Round
Blue Stars Elite FCPetts Wood Peregrines[ Details ]Published
Southwark Allstars RedsCoulsdon Athletic Lions[ Details ]Published
The Warren LionsOld Wilsonians Whiteley[ Details ]Published
Ten-Em-Bee TigersGlebe Tigers[ Details ]Published
FD United FCSelsdon Junior Pumas[ Details ]Published
Seymour Villa FCTunbridge Wells Foresters Firehawks[ Details ]Published
Beckenham Town RedPetts Wood Owls[ Details ]Published
Orpington Rovers FCLewisham Tigers FC[ Details ]Published
AFC Croydon Athletic StarsWest Wickham Sapphires[ Details ]Published
Under 14 League Challenge Cup: 2nd Round
Southwark Allstars RedsSouthside Warriors Wolves[ Details ]Published
Hamsey Rangers FCBeckenham Town Red[ Details ]Published
Under 14 League Challenge Cup: 3rd Round
Warlingham Colts FCElite Development FC[ Details ]Published
Coney Hall Youth FCSpecial: Bye[ Details ]Published
Ex Blues FCSpecial: Bye[ Details ]Published
Beckenham Town RedSpecial: Bye[ Details ]Published
Under 14 League Shield: 1st Round
AFC Croydon Athletic FalconsPetts Wood Merlins[ Details ]Published
R & R FCSpecial: Bye[ Details ]Published
Broomwood OspreysTooting & Mitcham Youth Stripes[ Details ]Published
Westerham WolvesOrpington Rovers Lions[ Details ]Published
Oxted & District FCSt Andrews Youth Club FC[ Details ]Published
Orpington Rovers PanthersThe Warren Jaguars[ Details ]Published
Chipstead Kent EaglesCoulsdon Athletic Lions[ Details ]Published
The Warren PumasSouth London Kings Warriors[ Details ]Published
Hamsey Rangers AcademySouthwark Allstars Athletic[ Details ]Published
Ten-Em-Bee SDCWesterham Panthers[ Details ]Published
Under 15 League Challenge Cup: 2nd Round
Tooting & Mitcham Youth TerrorsHolmesdale Youth FC[ Details ]Published
Under 15 League Challenge Cup: 3rd Round
Santley United FCGlebe Lions[ Details ]Published
Under 15 League Shield: 1st Round
JDG Athletic FCFD United FC[ Details ]Published
Under 16 League Challenge Cup: 2nd Round
Carpe Diem FCBeckenham Town White[ Details ]Published
<< Previous Match Day - Sunday 01 11 2020 Next Match Day - Saturday 12 12 2020 >>
 
 
2020 September Campaign

© Copyright and database rights Our Kids Sports Ltd 2007 - 2021