Our Kids Sports
Options
Calendar

All Matches on Sunday 01 11 2020

<< Previous Match Day - Sunday 25 10 2020 Next Match Day - Sunday 06 12 2020 >>
 
Under 7 - Under 7 Ladder - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Shortlands FCFC Elmstead Bantams[ Details ]
Bromley RooksOrpington Rovers Lions[ Details ]
Coney Hall Youth LionsGlebe Tigers[ Details ]
Coney Hall Youth Tigers Mini Sports Stars Panthers[ Details ]
Coulsdon Athletic FCBromley Invictas[ Details ]
Forestdale RooksOld Wilsonians Harris[ Details ]
Glebe LionsOld Wilsonians Stone[ Details ]
Glebe PumasHamsey Rangers Colts[ Details ]
Junior Elite FCMini Sports Stars Pumas[ Details ]
Mini Sports Stars LynxesWoodcote Juniors Eagles[ Details ]
NexGen FCForestdale Knights[ Details ]
R & R CobrasWesterham Wolves[ Details ]
R & R VipersTecnica Football Academy Real[ Details ]
Selsdon Junior LionsBromley Ravens[ Details ]
Wisla Krakow FCSelsdon Junior Eagles[ Details ]
 
Under 8 - Under 8 Ladder - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ace JuniorsOrpington Rovers Tigers[ Details ]
AFC Shortlands BluesJunior Elite Royals[ Details ]
Bromley RooksFD United FC[ Details ]
Coney Hall Youth EaglesCoulsdon Athletic FC[ Details ]
Coney Hall Youth HawksDNA Elite Soccer Academy FC[ Details ]
Forestdale BishopsWesterham Lions[ Details ]
Forestdale KnightsAce Youth[ Details ]
GFC United EaglesAFC Croydon Athletic Eagles[ Details ]
Lewisham Tigers BlueAllstars Rockets[ Details ]
Mini Sports Stars PanthersFC Elmstead Bantams[ Details ]
NexGen FCFC Elmstead Roosters[ Details ]
Old Wilsonians McAlisterSelsdon Junior Eagles[ Details ]
Old Wilsonians O.W.L.S.Hamsey Rangers Cubs[ Details ]
Petts Wood SparrowhawksBromleians FC[ Details ]
R & R VipersBromley Ravens[ Details ]
Selsdon Junior LionsHolland Sports Juniors Pumas[ Details ]
Sports Attack FCThe Warren Tigers[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCConey Hall Youth Lions[ Details ]
Tulse Hill RoyalsBeckenham Town Red[ Details ]
Warlingham Colts FCTecnica Football Academy Real[ Details ]
Westerham Panthers WITHDRAWN 1.4.21Lewisham Tigers Yellow[ Details ]
Westerham WolvesOld Wilsonians Adams[ Details ]
Wisla Krakow FCGlebe Lions[ Details ]
 
Under 9 - Under 9 Girls - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Athenlay GirlsWalworth Wanderers Girls FC[ Details ]
 
Under 9 - Autumn CUP Group A - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe TigersBromleians FC[ Details ]
Lambeth Tigers ColtsJunior Elite FC[ Details ]
 
Under 9 - Autumn CUP Group B - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Westerham PumasOld Wilsonians Pope[ Details ]
 
Under 9 - Autumn CUP Group C - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Old Wilsonians ParkinsonTen-Em-Bee SDC[ Details ]
R & R CobrasFD United FC[ Details ]
 
Under 9 - Autumn SHIELD Group A - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Afewee Urban FCPeckham Town FC[ Details ]
Bromley RavensAFC Croydon Athletic Eagles[ Details ]
 
Under 9 - Autumn CUP Group D - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Tecnica Football Academy RealCaribb (Youth) 1994 FC [ Details ]
 
Under 9 - Autumn SHIELD Group B - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ace JuniorsMini Sports Stars Pumas[ Details ]
Old Wilsonians SmartConey Hall Youth Tigers[ Details ]
 
Under 9 - Autumn SHIELD Group C - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromleians UnitedWest Wickham Royals[ Details ]
Glebe PumasForestdale FC[ Details ]
 
Under 9 - Autumn SHIELD Group D - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Selsdon Junior EaglesTecnica Football Academy Athletico[ Details ]
The Warren TigersAFC Shortlands Blues[ Details ]
 
Under 9 - Autumn TROPHY Group A - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RooksParkfield Panthers FC[ Details ]
Woodcote Juniors PeckersWisla Krakow FC[ Details ]
 
Under 9 - Autumn TROPHY Group B - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe LionsPetts Wood Golden Eagles[ Details ]
Tulse Hill RoyalsR & R Vipers[ Details ]
 
Under 9 - Autumn TROPHY Group C - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Shortlands RedsOrpington Rovers Tigers[ Details ]
Sports Attack FCSelsdon Junior Tigers[ Details ]
 
Under 9 - Autumn TROPHY Group D - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coney Hall Youth HawksGlebe Jaguars[ Details ]
Orpington Rovers PumasWesterham Wolves[ Details ]
 
Under 9 - Autumn PLATE & VASE Group A - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
West Wickham SkySundridge United Juniors Phoenix[ Details ]
 
Under 9 - Autumn PLATE & VASE Group B - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Mini Sports Stars PanthersBromley Invictas[ Details ]
Petts Wood Blue JaysThe Warren Lions[ Details ]
 
Under 9 - Autumn PLATE & VASE Group C - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
S2P United Synergy FCOld Wilsonians Bourner[ Details ]
 
Under 9 - Autumn PLATE & VASE Group D - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Croydon Athletic FalconsR & R Mambas[ Details ]
 
Under 9 - Autumn PLATE & VASE Group E - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Hamsey Rangers HawksBeckenham Town Red[ Details ]
 
Under 9 - Autumn PLATE & VASE Group G - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Sundridge United Juniors LionsHolland Sports Juniors Jaguars[ Details ]
 
Under 10 - Under 10 Ladder - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ex Blues FCShirley Town FC[ Details ]
 
Under 10 - Under 10 Girls - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Dulwich Village GirlsAthenlay Girls[ Details ]
Tulse Hill GirlsGreenwich Peninsula Piranhas Girls[ Details ]
 
Under 10 - Cup & Shield Qualifying Group A - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Allstars CometsOld Wilsonians Bevan[ Details ]
Elite Development FCSelsdon Junior Lions[ Details ]
 
Under 10 - Cup & Shield Qualifying Group B - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Petts Wood KitesHolland Sports Juniors Tigers[ Details ]
R & R CobrasWest Wickham FC[ Details ]
 
Under 10 - Cup & Shield Qualifying Group C - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Orpington Rovers TigersSevenoaks Town FC[ Details ]
 
Under 10 - Cup & Shield Qualifying Group D - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RooksJunior Elite FC[ Details ]
Wisla Krakow RedWesterham Wolves[ Details ]
 
Under 10 - Shield & Trophy Qualifying Group A - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ace JuniorsWarlingham Colts FC[ Details ]
Westerham PanthersBalham Ballers FC[ Details ]
 
Under 10 - Shield & Trophy Qualifying Group B - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Afewee Urban FCSantley United FC[ Details ]
Old Wilsonians SouthwarkLewisham Tigers FC[ Details ]
 
Under 10 - Shield & Trophy Qualifying Group C - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Forestdale FCBromley Invictas[ Details ]
Unity FCTen-Em-Bee SDC[ Details ]
 
Under 10 - Shield & Trophy Qualifying Group D - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe LionsAllstars Rockets[ Details ]
Old Wilsonians KendrickEMC Academy FC[ Details ]
 
Under 10 - Trophy & Plate Qualifying Group A - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Peckham Town RedsBromleians FC[ Details ]
Selsdon Junior PumasOld Wilsonians Paton[ Details ]
 
Under 10 - Trophy & Plate Qualifying Group B - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ace YouthFC Elmstead Roosters[ Details ]
Selsdon Junior HawksPetts Wood Griffins[ Details ]
 
Under 10 - Trophy & Plate Qualifying Group C - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town WhiteAcademix Advance[ Details ]
Caribb (Youth) 1994 FCAFC Shortlands Blue[ Details ]
 
Under 10 - Trophy & Plate Qualifying Group D - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Mini Sports Stars PanthersTecnica Football Academy Real[ Details ]
Peckham Town WhitesBeckenham Town Red[ Details ]
 
Under 10 - Plate & Vase Qualifying Group A - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
FD United FCBeckenham Town Blue[ Details ]
Orpington Rovers EaglesConey Hall Youth Lions[ Details ]
 
Under 10 - Plate & Vase Qualifying Group B - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Selsdon Junior EaglesTulse Hill Royals[ Details ]
The Warren TigersAFC Croydon Athletic Eagles[ Details ]
 
Under 10 - Plate & Vase Qualifying Group C - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Blue Stars Elite FCPetts Wood Harriers[ Details ]
Bromley SolisSelsdon Junior Tigers[ Details ]
 
Under 10 - Plate & Vase Qualifying Group D - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coulsdon Athletic PanthersHamsey Rangers Eagles[ Details ]
R & R VipersConey Hall Youth Tigers[ Details ]
 
Under 10 - Vase & Chalice Qualifying Group A - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Mini Sports Stars PumasJunior Reds Knights[ Details ]
Parkfield Panthers FCSundridge United Juniors Eagles[ Details ]
 
Under 10 - Vase & Chalice Qualifying Group B - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coney Hall Youth HawksWesterham Pumas[ Details ]
Sundridge Allstars FCSeymour Villa FC[ Details ]
 
Under 10 - Vase & Chalice Qualifying Group C - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Petts Wood CardinalsAllstars Astros[ Details ]
Westerham LionsR & R Mambas[ Details ]
 
Under 10 - Vase & Chalice Qualifying Group D - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
FC Elmstead BantamsEversley Rangers FC[ Details ]
Holland Sports Juniors LionsWesterham Tigers[ Details ]
 
Under 11 - Under 11 Girls - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town Gold GirlsAthenlay Girls[ Details ]
 
Under 11 - Cup & Shield Qualifying Group A - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RavensFD United FC[ Details ]
Coney Hall Youth LionsSports Attack Elite[ Details ]
 
Under 11 - Cup & Shield Qualifying Group B - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town RedBromley Rooks[ Details ]
 
Under 11 - Cup & Shield Qualifying Group C - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Balham FCPetts Wood Black Hawks[ Details ]
Junior Elite FCBromley Invictas[ Details ]
 
Under 11 - Cup & Shield Qualifying Group D - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley SolisTunbridge Wells Foresters Olympique[ Details ]
Galaxy LightningSevenoaks Town FC[ Details ]
 
Under 11 - Shield & Trophy Qualifying Group A - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ace YouthShirley Town FC[ Details ]
Caribb (Youth) 1994 EaglesBromley Swifts[ Details ]
 
Under 11 - Shield & Trophy Qualifying Group B - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe LionsWisla Krakow FC[ Details ]
 
Under 11 - Shield & Trophy Qualifying Group C - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Orpington Rovers FCSouthwark Allstars Reds[ Details ]
Woodcote Juniors The ParrotsAFC Croydon Athletic Rams[ Details ]
 
Under 11 - Shield & Trophy Qualifying Group D - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ex Blues SpitfiresOxted & District Storm[ Details ]
R & R CobrasOrpington Rovers Lions[ Details ]
 
Under 11 - Trophy & Plate Qualifying Group A - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Blue Stars Elite FCAFC Croydon Athletic Eagles[ Details ]
Ex Blues Hurricanes Glebe Tigers[ Details ]
 
Under 11 - Trophy & Plate Qualifying Group B - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Old Wilsonians DatchelorWest Wickham Sapphires[ Details ]
Tulse Hill RoyalsSelsdon Junior Hawks[ Details ]
 
Under 11 - Trophy & Plate Qualifying Group C - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Southbridge United FCSelsdon Junior Lions[ Details ]
Warlingham Colts WarriorsTecnica Football Academy Real[ Details ]
 
Under 11 - Trophy & Plate Qualifying Group D - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Sports Attack FCSelsdon Junior Falcons[ Details ]
 
Under 11 - Plate & Vase Qualifying Group A - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Crystal Palace FC (Women) Youth DevelopmentHaxstar Eagles FC[ Details ]
FC Elmstead Hamsey Rangers Sharks[ Details ]
 
Under 11 - Plate & Vase Qualifying Group B - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coulsdon Athletic FCBromleians United[ Details ]
Westerham TigersSeymour Villa FC[ Details ]
 
Under 11 - Plate & Vase Qualifying Group C - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
The Warren LionsConey Hall Youth Hawks[ Details ]
 
Under 11 - Plate & Vase Qualifying Group D - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town BlueJunior Reds Valiants[ Details ]
Team Get Involved FCConey Hall Youth Tigers[ Details ]
 
Under 11 - Plate & Vase Qualifying Group E - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Shortlands FCGlebe Pumas[ Details ]
Tecnica Football Academy AthleticoBeckenham Town Green[ Details ]
 
Under 12 - Under 12 Girls - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Athenlay GirlsBalham Ballers Girls[ Details ]
Dulwich Village Black (Girls)Beckenham Town Gold Girls[ Details ]
Girls United Football Club FC GirlsTulse Hill Royal Girls[ Details ]
Hillyfielders Ospreys (Girls)Julian's FC Girls[ Details ]
 
Under 12 - A - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RavensAfewee Urban FC[ Details ]
 
Under 12 - B - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe PanthersWesterham Wolves[ Details ]
Selsdon Junior HawksBlue Stars Elite FC[ Details ]
 
Under 12 - C - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Vision FCOld Wilsonians Robinson[ Details ]
Wisla Krakow FCSouthwark Allstars FC[ Details ]
 
Under 12 - D - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromleians UnitedPetts Wood Seagulls[ Details ]
Elite Development U11/U12The Warren Tigers[ Details ]
Petts Wood JaysUnity Red[ Details ]
R & R VipersSelsdon Junior Tigers[ Details ]
Tecnica Football Academy RealAFC Croydon Athletic Eagles[ Details ]
 
Under 12 - E - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ace YouthWest Wickham Sapphires[ Details ]
AFC Croydon Athletic FalconsSeymour Villa FC[ Details ]
Coney Hall Youth LionsPetts Wood Hawks[ Details ]
FC Elmstead BantamsBeckenham Town Blue[ Details ]
Tulse Hill Yellows Withdrwn 12.05.21Westerham Pumas[ Details ]
 
Under 12 - F - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Carpe Diem FCHamsey Rangers FC[ Details ]
Peckham Town FCCharlton Athletic Girls RTC FC[ Details ]
Westerham TigersCrystal Palace FC (Women) Academy[ Details ]
 
Under 12 - G - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Tigers FCOld Wilsonians Massey[ Details ]
Lewisham Tigers BlueEversley Rangers FC[ Details ]
The Warren LionsWesterham Lions[ Details ]
West Wickham SkyChipstead Kent FC[ Details ]
 
Under 13 - Under 13 Girls - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Athenlay GirlsOakwood Youth Girls[ Details ]
Old Wilsonians Barry GirlsDulwich Village Girls[ Details ]
 
Under 13 - Division 2 - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town WhiteWarlingham Colts FC[ Details ]
Lewisham Tigers FCBeckenham Town Red[ Details ]
Orpington Rovers FCAFC Croydon Athletic Stars[ Details ]
 
Under 13 - Division 3 - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe TigersTunbridge Wells Foresters Firehawks[ Details ]
Ten-Em-Bee TigersSelsdon Junior Eagles[ Details ]
The Warren TigersClub Langley Hawks[ Details ]
Warlingham Colts WarriorsBromleians FC[ Details ]
 
Under 13 - Division 4 - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Academix AdvanceCarpe Diem FC[ Details ]
Eversley Rangers FCBeckenham Town Blue[ Details ]
 
Under 13 - Division 5 - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromleians UnitedThe Warren Lions[ Details ]
Selsdon Junior PumasForestdale FC[ Details ]
Woodcote Juniors WoodiesOld Wilsonians Whiteley[ Details ]
 
Under 14 - Under 14 Girls - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Caribb (Youth) 1994 FC GirlsAthenlay Girls[ Details ]
Dalmain Athletic Girls FC GirlsHillyfielders Kestrels (Girls)[ Details ]
Dulwich Village GirlsGirls United Football Club FC Girls[ Details ]
 
Under 14 - Division 1 - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Tooting & Mitcham Youth TerrorsBromley Rooks[ Details ]
 
Under 14 - Division 2 - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Croydon Athletic FalconsOxted & District FC[ Details ]
Beckenham Town WhiteOld Wilsonians Nairne[ Details ]
Hamsey Rangers FCSevenoaks Town FC[ Details ]
 
Under 14 - Division 3 - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley InvictasSt Andrews Youth Club FC[ Details ]
Selsdon Junior EaglesThe Warren Jaguars[ Details ]
West Wickham FCChipstead Kent Eagles[ Details ]
 
Under 14 - Division 4 - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Croydon Athletic HawksWesterham Panthers[ Details ]
Coulsdon Athletic LionsPetts Wood Merlins[ Details ]
Hamsey Rangers AcademyWesterham Wolves[ Details ]
Orpington Rovers PanthersTooting & Mitcham Youth Stripes[ Details ]
 
Under 15 - Division 1 - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
St. Gertrude's CardinalsCarpe Diem FC[ Details ]
 
Under 15 - Division 2 - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Petts Wood RaptorsWarlingham Colts FC[ Details ]
Wickham Wanderers FCBromleians United[ Details ]
 
Under 15 - Division 3 - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Petts Wood PhoenixBromley Solis[ Details ]
Petts Wood RedwingsSt. Gertrude's Knights[ Details ]
The Warren RedsSanderstead Juniors FC[ Details ]
 
Under 16 - Division 1 - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Tecnica Football Academy RealCarpe Diem Comis[ Details ]
 
Under 16 - Division 2 - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley SolisPetts Wood Jackdaws[ Details ]
Orpington Rovers TigersBeckenham Town Red[ Details ]
 
Under 16 - Division 3 - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Club Langley HawksBeddington Park Royals[ Details ]
Furzedown Lions FCOld Wilsonians Jephson[ Details ]
Storm FCBeckenham Tigers FC[ Details ]
 
Under 17/18 - Division 1 - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
South London Kings ShooterzFarleigh Rovers Youth[ Details ]
 
Under 17/18 - Division 2 - Sunday 01 11 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Old Wilsonians WilsonBromleians FC[ Details ]

Cup Matches

Home TeamAway TeamDetails
Under 12 League Challenge Cup: 1st Round
South London Kings KnightsSantley United FC[ Details ]Published
Under 12 League Challenge Cup: 2nd Round
Bromley RooksCaribb (Youth) 1994 FC[ Details ]Published
Old Wilsonians GreencoatR & R Cobras[ Details ]Published
Team Get Involved FCFC Battersea [ Details ]Published
Junior Elite FCTen-Em-Bee SDC Green[ Details ]Published
FC Elmstead RoostersConey Hall Youth Tigers[ Details ]Published
Under 13 League Challenge Cup: 2nd Round
FC Elmstead BantamsSevenoaks Town FC[ Details ]Published
Bromley RooksSkills School FC[ Details ]Published
Shelton Athletic YouthOxted & District United[ Details ]Published
Blue Stars Elite FCJunior Elite FC[ Details ]Published
St. Gertrude's CardinalsAFC Croydon Athletic Hawks[ Details ]Published
Old Wilsonians BreconMoonshot FC[ Details ]Published
Under 13 London Cup: 1st Round
Cray Wanderers SharksPetts Wood Peregrines[ Details ]Published
Southwark Allstars AthleticAFC Lewisham Falcons[ Details ]Published
FD United FCSouthwark Allstars Reds[ Details ]Published
Petts Wood FirecrestLong Lane Panthers[ Details ]Published
Afewee Urban FCTen-Em-Bee SDC[ Details ]Published
FC Battersea Parkfield Youth Red[ Details ]Published
Red Devils UnitedGlebe Lions[ Details ]Published
Under 14 League Challenge Cup: 2nd Round
Coney Hall Youth FCSelsdon Junior Hawks[ Details ]Published
Warlingham Colts FCBroomwood Ospreys[ Details ]Published
Junior Elite FCR & R FC[ Details ]Published
Ex Blues FCBromleians FC[ Details ]Published
Elite Development FCSpecial: Bye[ Details ]Published
Under 14 London Cup: 1st Round
MetrogasSouthwark Allstars Athletic[ Details ]Published
Welling United KYLPeckham Town FC[ Details ]Published
London Legends AdvancedTen-Em-Bee SDC[ Details ]Published
Southwark Allstars RedsCray Valley[ Details ]Published
AFC UnityElite Development FC[ Details ]Published
OmarieUnity Blue[ Details ]Published
Beckenham Town RedSpecial: Bye[ Details ]Published
Under 15 League Challenge Cup: 2nd Round
Lambeth Spartans FCSouth Bank Youth FC[ Details ]Published
FC Elmstead Santley United FC[ Details ]Published
Blue Stars Elite FC Tooting & Mitcham Youth Stripes[ Details ]Published
JDG Athletic FCLambeth Tigers Colts[ Details ]Published
Beckenham Town FCOrpington Rovers Pumas[ Details ]Published
Bromley RooksClub Langley Hawks[ Details ]Published
Glebe LionsElite Development FC[ Details ]Published
Moonshot FCFD United FC[ Details ]Published
Orpington Rovers LionsBromley Invictas[ Details ]Published
Broomwood ColtsAFC Croydon Athletic Eagles[ Details ]Published
Orpington Rovers TigersGlebe Youth[ Details ]Published
Under 16 League Challenge Cup: 2nd Round
Ten-Em-Bee SDCWest Wickham Blues[ Details ]Published
Westerham WolvesUniversal FC[ Details ]Published
Ex Blues FCBromley Rooks[ Details ]Published
Selsdon & Croydon Postal FCCarpe Diem Accendo[ Details ]Published
Junior Elite FCChipstead Kent Eagles[ Details ]Published
Warlingham Colts FCPetts Wood Kingfishers[ Details ]Published
Tooting & Mitcham Youth TerrorsOld Wilsonians Kelly[ Details ]Published
R & R FCBromley Invictas[ Details ]Published
Oakwood Youth FCSpecial: Bye[ Details ]Published
Under 17/18 League Challenge Cup: 2nd Round
Bromley RooksBeckenham Rovers FC[ Details ]Published
Beckenham Town FCWesterham Wolves[ Details ]Published
Petts Wood RooksWarlingham Colts FC[ Details ]Published
Sevenoaks Town FC U18The Warren FC[ Details ]Published
Chipstead Kent FCCoulsdon Athletic Eagles[ Details ]Published
Tooting & Mitcham Youth TerrorsSt. Gertrude's Cardinals[ Details ]Published
Peckham Town FCWandle Wanderers FC[ Details ]Published

County Cup Matches

10:30amBlake Recreation GroundBeckenham Town Under 11 Gold GirlsBTJFC U12 Gold vs. Teddington Athletic FC U12 Diamonds[ Details ]
12:30pmClub Langley Sports and Social ClubBeckenham Town Under 11 Gold GirlsBTJFC U15 Gold vs. Kew Park Rangers U15 Blues[ Details ]
<< Previous Match Day - Sunday 25 10 2020 Next Match Day - Sunday 06 12 2020 >>
 
 
Xmas 2020 PS

© Copyright and database rights Our Kids Sports Ltd 2007 - 2021