Our Kids Sports
Options
Calendar

All Matches on Sunday 21 04 2019

 
U8 - West (2) - Sunday 21 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Mornington Boys Group 1 : Mornington Boys Blues (Lions)Runwell Sports YFC Runwell Sports Lions[ Details ]
 
U8 - East (2) - Sunday 21 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Benfleet Villa YFC Benfleet Villa LionsAshingdon Youth FC Group 1 : Ashingdon Youth Lions[ Details ]
Leighwood Utd YFC Group 1 : Leighwood United LeopardsCatholic Utd Minors FC Group 1 : Catholic United Lions[ Details ]
Rayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys TigersPegasus YFC Group 1 : Pegasus Youth Lions (Red)[ Details ]
Wickford Town YFC Group 1 :Wickford Town LionsLangdon United YFC Group 1 ;Langdon United YFC Lions[ Details ]
 
U8 - Central (2) - Sunday 21 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bowers & Pitsea YFC :Bowers & Pitsea Tigers (White)Supreme Youth FC Group 1 : Supreme Youth Lions[ Details ]
Forest Glade YFC Group 1 : Forest Glade LionsSouthendian Manor YFC Group 1 : Southendian Manor Tigers[ Details ]
Great Wakering Colts FC Group 1 : Great Wakering Lions‘St.Clere's FC’ St.Clere's FC Blue[ Details ]
Mornington Boys Group 1 : Mornington Boys Whites (Tigers)Benfleet Youth FC Group 1 :Benfleet Youth Tigers[ Details ]
Pegasus YFC Group 1 : Pegasus Youth Tigers (White)Leigh Ramblers YFC Leigh Ramblers Tigers[ Details ]
 
U8 - South (2) - Sunday 21 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Canvey Island Youth FC Group 1 : Canvey Island TigersCatholic Utd Minors FC Group 1 ; Catholic United Tigers[ Details ]
Canvey Island Youth FC Group1 : Canvey Island LeopardsEkco Whitecaps YFC Group 1 : Ekco Whitecaps Lions[ Details ]
Rayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys CougarsForest Glade YFC Group 1 : Forest Glade Tigers[ Details ]
Rayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys LeopardsAshingdon Youth FC Group 1 : Ashingdon Youth Leopards[ Details ]
 
U8 - North East (2) - Sunday 21 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Academy Soccer Group 1 : Academy Soccer LeopardsEssex Royals YFC Essex Royals Leopards[ Details ]
Corringham Cosmos Corringham Cosmos TigersWickford Town YFC Group 1 :Wickford Town Tigers[ Details ]
Pegasus YFC Group 1 : Pegasus Youth Pumas (Black)Hawkwell Athletic YFC Group 1 : Hawkwell Tigers [ Details ]
 
U8 - North (2) - Sunday 21 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ashingdon Youth FC Group 1 : Ashingdon Youth TigersAcademy Soccer Group 1 : Academy Soccer Tigers[ Details ]
F C Redwing FC Redwing FalconsSouthendian Manor YFC Group 1 : Southendian Manor Leopards[ Details ]
Leighwood Utd YFC Leighwood Utd PumasThundersley Rovers Group1 : Thundersley Rovers Tigers[ Details ]
 
U8 - North West (2) - Sunday 21 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Benfleet Youth FC Benfleet Youth RaptorsRayleigh Boys YFC Rayleigh Boys Panthers[ Details ]
Leigh Rockets YFC Leigh Rockets LeopardsCatholic Utd Minors FC Catholic Utd Leopards[ Details ]
 
U9 - West (2) - Sunday 21 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Concord Rangers YFC Concord Rangers LionsEkco Whitecaps YFC Ekco Whitecaps Pumas[ Details ]
 
U9 - East (2) - Sunday 21 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Canvey Island Youth FC Group 1 : Canvey Island LionsRayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys Tigers[ Details ]
Great Wakering Colts FC Group 1 : Great Wakering LionsAshingdon Youth FC Group 1 : Ashingdon Lions[ Details ]
Rayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys LeopardsSouthendian Manor YFC Group 1 : Southendian Manor Leopards[ Details ]
 
U9 - Central (2) - Sunday 21 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Academy Soccer Group 1 : Academy Soccer LionsLeigh Rockets YFC Group 1 : Leigh Rockets Lions[ Details ]
Essex Royals YFC Group 1 : Essex Royals PumasSouthendian Manor YFC Group 1 : Southendian Manor Cougars[ Details ]
Essex Royals YFC Group 1 : Essex Royals TigersRayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys Panthers[ Details ]
Hullbridge Sports YFC Group 1 : Hullbridge Sports LionsThundersley Rovers Group 1 : Thundersley Rovers Lions[ Details ]
 
U9 - South (2) - Sunday 21 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Canvey Island Youth FC Canvey Island PanthersSupreme Youth FC Group 1 :Supreme Youth Lions[ Details ]
Great Wakering Colts FC Group1:Great Wakering TigersLeigh Ramblers YFC Leigh Ramblers YFC Pumas[ Details ]
Pegasus YFC Group 1 : Pegasus YFC White (Tigers)Bowers & Pitsea YFC Group 1 :Bowers & Pitsea White (Tigers)[ Details ]
 
U9 - North (2) - Sunday 21 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Academy Soccer Group 1 : Academy Soccer TigersAshingdon Youth FC Group 1 : Ashingdon Leopards[ Details ]
Academy Soccer Group 1 : Academy Soccer LeopardsAshingdon Youth FC Ashingdon Youth Pumas[ Details ]
Trinity Youth FC Group 1 : Trinity Youth LionsBerry Boys YFC Berry Boys Pumas[ Details ]
 
U9 - North West (2) - Sunday 21 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Great Wakering Colts FC Group1:Great Wakering LeopardsSupreme Youth FC Supreme Youth Tigers[ Details ]
Trinity Youth FC Group 1: Trinity Youth TigersHullbridge Sports YFC Group 1: Hullbridge Sports Tigers[ Details ]
 
U10 - West (2) - Sunday 21 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bowers & Pitsea YFC :Bowers & Pitsea Lions (Red)Leigh Ramblers YFC Group 1 : Leigh Ramblers Lions[ Details ]
Leighwood Utd YFC Group 1 : Leighwood Utd LionsForest Glade YFC Group 1 : Forest Glade Lions[ Details ]
Mornington Boys Group 1 : Mornington Boys LionsCatholic Utd Minors FC Group 1 : Catholic Utd Lions[ Details ]
 
U10 - East (2) - Sunday 21 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Great Wakering Colts FC Group 1 : Great Wakering LionsLeigh Ramblers YFC Group 1 : Leigh Ramblers Leopards[ Details ]
Leigh Rockets YFC Group 1 : Leigh. Rockets LeopardsCorinthians YFC Corinthians Lions[ Details ]
 
U10 - South (2) - Sunday 21 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Hullbridge Sports YFC Group 1 : Hullbridge Sports LionsThundersley Rovers Thundersley Rovers Lions[ Details ]
 
U10 - North (2) - Sunday 21 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Canvey Island Youth FC Canvey Island LeopardsAshingdon Youth FC Group 1 : Ashingdon Youth Tigers[ Details ]
Southendian Manor YFC Group 1 : Southendian Manor PumasFryerns Boys YFC Group 1 : Fryerns Boys Lions[ Details ]
 
U10 - North East (2) - Sunday 21 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Academy Soccer Group 1 : Acadamy Soccer LionsAcademy Soccer Academy Soccer Leopards[ Details ]
Corringham Cosmos Corringham Cosmos TigersForest Glade YFC Forest Glade Pumas[ Details ]
Supreme Youth FC Supreme Youth TigersSupreme Youth FC Group 1 : Supreme Youth Lions[ Details ]
 
U10 - North West (2) - Sunday 21 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Hawkwell Athletic YFC Group 1 Hawkwell TigersHullbridge Sports YFC Hullbridge Sports Tigers[ Details ]
Hawkwell Athletic YFC Hawkwell PumasEssex Royals YFC Essex Royals Leopards[ Details ]
 
 
August 2018

© Copyright and database rights Our Kids Sports Ltd 2007 - 2019