Our Kids Sports
Options
Calendar

All Matches on Sunday 14 04 2019

 
U7 - Group 1 - Sunday 14 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Academy Soccer Group 1 : Academy Soccer LionsLeigh Ramblers YFC Leigh Ramblers Tigers[ Details ]
Academy Soccer Group 1 : Academy Soccer TigersBerry Boys YFC Group 1 : Berry Boys Lions[ Details ]
Ashingdon Youth FC Group : 1 Ashingdon LeopardsRayleigh Boys YFC Group 1 ; Rayleigh Boys Pumas[ Details ]
Beech Utd FC Group 1 : Beech United LionsCanvey Island Youth FC Group 1 :Canvey Island Lions[ Details ]
Benfleet Villa YFC Group 1 : Benfleet Villa LionsGreat Wakering Colts FC Group1 : Great Wakering Lions[ Details ]
Bowers & Pitsea YFC Group 1 :Bowers & Pitsea White (Tigers)Forest Glade YFC Group 1: Forest Glade Tigers[ Details ]
Canvey Island Youth FC Group 1 :Canvey Island TigersSouthendian Manor YFC Group 1 : Southendian Manor Tigers[ Details ]
Catholic Utd Minors FC Group 1 : Catholic United LionsPegasus YFC Group 1 :Pegasus Youth Lions[ Details ]
Forest Glade YFC Group 1: Forest Glade LionsLeighwood Utd YFC Group 1 : Leighwood United Lions[ Details ]
Hadleigh Town YFC Group 1 : Hadleigh Town TigersAshingdon Youth FC Group : 1 Ashingdon Tigers[ Details ]
Hawkwell Athletic YFC Group 1 : Hawkwell LeopardsSouthendian Manor YFC Group 1 : Southendian Manor Leopards[ Details ]
Leigh Ramblers YFC Leigh Ramblers LionsPegasus YFC Group 1 :Pegasus Youth Tigers [ Details ]
Leigh Rockets YFC Group 1 : Leigh Rockets LeopardsRayleigh Boys YFC Group 1 ; Rayleigh Boys Panthers[ Details ]
Leigh Rockets YFC Group 1 : Leigh Rockets TigersAcademy Soccer Group1 : Academy Soccer Leopards[ Details ]
Leighwood Utd YFC Group 1 : Leighwood United TigersLeigh Rockets YFC Group 1 : Leigh Rockets Lions[ Details ]
Rayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys CougarsEssex Royals YFC Group 1 : Essex Royals Leopards[ Details ]
Rayleigh Boys YFC Group 1 ; Rayleigh Boys LeopardsRunwell Sports YFC Group 1:Runwell Sports Lions[ Details ]
Rayleigh Boys YFC Group 1 ; Rayleigh Boys TigersHullbridge Sports YFC Group 1 :Hullbridge Sports Lions[ Details ]
Southendian Manor YFC Group 1 : Southendian Manor LionsEssex Royals YFC Group 1 : Essex Royals Lions[ Details ]
Thundersley Rovers Group 1 : Thundersley Rovers LionsHawkwell Athletic YFC Group 1 : Hawkwell Lions[ Details ]
Trinity Youth FC Group 1 : Trinity Youth LionsHadleigh Town YFC Group 1 : Hadleigh Town Lions[ Details ]
Trinity Youth FC Group 1 : Trinity Youth TigersHawkwell Athletic YFC Group 1 : Hawkwell Tigers[ Details ]
Wickford Town YFC Group 1 :Wickford Town LionsConcord Rangers YFC Group 1 : Concord Rangers Lions[ Details ]
Wickford Town YFC Group 1 :Wickford TownTigers Concord Rangers YFC Group 1 : Concord Rangers Tigers[ Details ]
 
U8 - West (2) - Sunday 14 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Hawkwell Athletic YFC Group 1 : Hawkwell LionsConcord Rangers YFC Group 1 : Concord Rangers Lions[ Details ]
Leighwood Utd YFC Group 1 : Leighwood United TigersRunwell Sports YFC Runwell Sports Lions[ Details ]
 
U8 - East (2) - Sunday 14 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Benfleet Villa YFC Benfleet Villa LionsRayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys Tigers[ Details ]
Bowers & Pitsea YFC Group 1 : Bowers & Pitsea Lions ( Red)Wickford Town YFC Group 1 :Wickford Town Lions[ Details ]
Catholic Utd Minors FC Group 1 : Catholic United LionsAshingdon Youth FC Group 1 : Ashingdon Youth Lions[ Details ]
Leighwood Utd YFC Group 1 : Leighwood United LeopardsLangdon United YFC Group 1 ;Langdon United YFC Lions[ Details ]
Pegasus YFC Group 1 : Pegasus Youth Lions (Red)Canvey Island Youth FC Group 1 : Canvey Island Lions[ Details ]
 
U8 - Central (2) - Sunday 14 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Benfleet Youth FC Group 1 :Benfleet Youth TigersRayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys Lions[ Details ]
Forest Glade YFC Group 1 : Forest Glade LionsMornington Boys Group 1 : Mornington Boys Whites (Tigers)[ Details ]
Great Wakering Colts FC Group 1 : Great Wakering LionsSouthendian Manor YFC Group 1 : Southendian Manor Tigers[ Details ]
Supreme Youth FC Group 1 : Supreme Youth LionsCorringham Cosmos Corringham Cosmos Lions[ Details ]
‘St.Clere's FC’ St.Clere's FC BlueBowers & Pitsea YFC :Bowers & Pitsea Tigers (White)[ Details ]
 
U8 - South (2) - Sunday 14 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Benfleet Youth FC Benfleet Youth LeopardsForest Glade YFC Group 1 : Forest Glade Tigers[ Details ]
Canvey Island Youth FC Group 1 : Canvey Island TigersAshingdon Youth FC Group 1 : Ashingdon Youth Leopards[ Details ]
Ekco Whitecaps YFC Group 1 : Ekco Whitecaps LionsCatholic Utd Minors FC Group 1 ; Catholic United Tigers[ Details ]
Essex Royals YFC Essex Royals TigersCanvey Island Youth FC Group1 : Canvey Island Leopards[ Details ]
Leigh Rockets YFC Group 1: Leigh Rockets TigersRayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys Cougars[ Details ]
Rayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys LeopardsSouthendian Manor YFC Group 1 : Southendian Manor Pumas[ Details ]
 
U8 - North (2) - Sunday 14 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beech Utd FC Group 1 : Beech United LionsRayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys Pumas[ Details ]
Leighwood Utd YFC Leighwood Utd PumasBowers & Pitsea YFC :Bowers & Pitsea Leopards (Blue)[ Details ]
Trinity Youth FC Group 1 : Trinity Youth LionsGreat Wakering Colts FC Group 1 : Great Wakering Tigers[ Details ]
 
U8 - North East (2) - Sunday 14 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Essex Royals YFC Essex Royals LeopardsHullbridge Sports YFC Hullbridge Sports Lions[ Details ]
Wickford Town YFC Group 1 :Wickford Town TigersCorringham Cosmos Corringham Cosmos Tigers[ Details ]
 
U8 - North West (2) - Sunday 14 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Benfleet Youth FC Benfleet Youth RaptorsBowers & Pitsea YFC Bowers & Pitsea Pumas [ Details ]
Ekco Whitecaps YFC Group 1 : Ekco Whitecaps TigersCanvey Island Youth FC Canvey Island Cougars[ Details ]
Hawkwell Athletic YFC Group 1 : Hawkwell LeopardsHadleigh Town YFC Hadleigh Town Lions[ Details ]
Trinity Youth FC Trinity Youth PumasWickford Town YFC Group 1 :Wickford Town Leopards[ Details ]
 
U9 - West (2) - Sunday 14 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Leigh Ramblers YFC Group 1 : Leigh Ramblers LionsLeigh Ramblers YFC Leigh Ramblers YFC Leopards[ Details ]
 
U9 - East (2) - Sunday 14 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Berry Boys YFC Group 1 :Berry Boys TigersCanvey Island Youth FC Canvey Island Leopards[ Details ]
Rayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys LeopardsSouthendian Manor YFC Group 1 : Southendian Manor Tigers[ Details ]
Rayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys TigersEkco Whitecaps YFC Group 1 : Ekco Whitecaps Lions[ Details ]
 
U9 - Central (2) - Sunday 14 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Essex Royals YFC Group 1 : Essex Royals TigersLeigh Rockets YFC Group 1 : Leigh Rockets Tigers[ Details ]
Hullbridge Sports YFC Group 1 : Hullbridge Sports LionsHawkwell Athletic YFC Group 1 Hawkwell Tigers[ Details ]
Rayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys PanthersEssex Royals YFC Group 1 : Essex Royals Pumas[ Details ]
Thundersley Rovers Group 1 : Thundersley Rovers LionsAshingdon Youth FC Group 1 : Ashingdon Tigers[ Details ]
 
U9 - South (2) - Sunday 14 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Great Wakering Colts FC Group1:Great Wakering TigersPegasus YFC Group 1 : Pegasus YFC White (Tigers)[ Details ]
Rayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys PumasBowers & Pitsea YFC Group 1 :Bowers & Pitsea White (Tigers)[ Details ]
Southendian Manor YFC Group 1 : Southendian Manor PumasCanvey Island Youth FC Canvey Island Panthers[ Details ]
Southendian Manor YFC Southendian Manor PanthersLeigh Ramblers YFC Leigh Ramblers YFC Pumas[ Details ]
 
U9 - North (2) - Sunday 14 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Academy Soccer Group 1 : Academy Soccer TigersWestcliff United YFC Westcliff United YFC Lions[ Details ]
Ashingdon Youth FC Group 1 : Ashingdon LeopardsAcademy Soccer Group 1 : Academy Soccer Leopards[ Details ]
Leigh Rockets YFC Leigh Rockets PumasTrinity Youth FC Group 1 : Trinity Youth Lions[ Details ]
Wickford Town YFC Wickford Town PumasBeech Utd FC Group 1 : Beech United Lions[ Details ]
 
U9 - North West (2) - Sunday 14 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Canvey Island Youth FC Canvey Island CougarsEkco Whitecaps YFC Ekco Whitecaps Leopards[ Details ]
Ekco Whitecaps YFC Group 1 : Ekco Whitecaps TigersTrinity Youth FC Group 1: Trinity Youth Tigers[ Details ]
Essex Royals YFC Group 1 : Essex Royals LeopardsHawkwell Athletic YFC Group 1 : Hawkwell Leopards[ Details ]
Forest Glade YFC Group 1 : Forest Glade LeopardsRayleigh Boys YFC Group1 : Rayleigh Boys Cougars[ Details ]
Hullbridge Sports YFC Group 1: Hullbridge Sports TigersAcademy Soccer Academy Soccer Pumas[ Details ]
Wickford Town YFC Group1 : Wickford Town LeopardsGreat Wakering Colts FC Group1:Great Wakering Leopards[ Details ]
 
U10 - West (2) - Sunday 14 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Canvey Island Youth FC Canvey Island PumasLeigh Rockets YFC Group 1 : Leigh Rockets Lions[ Details ]
Hawkwell Athletic YFC Group 1 Hhawkwell LionsRayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys Lions[ Details ]
Leigh Ramblers YFC Group 1 : Leigh Ramblers LionsCorringham Cosmos Corringham Cosmos Lions[ Details ]
Mornington Boys Group 1 : Mornington Boys LionsSouthendian Manor YFC Southendian Manor Lions[ Details ]
 
U10 - East (2) - Sunday 14 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Berry Boys YFC Group 1 : Berry Boys LionsLeigh Rockets YFC Group 1 : Leigh. Rockets Leopards[ Details ]
Ekco Whitecaps YFC Group 1 : Ekco Whitecaps LionsRayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys Tigers[ Details ]
Leigh Ramblers YFC Group 1 : Leigh Ramblers LeopardsCorinthians YFC Corinthians Lions[ Details ]
 
U10 - Central (2) - Sunday 14 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Leighwood Utd YFC Group 1 : Leighwood Utd LeopardsLeigh Rockets YFC Group 1 : Leigh Rockets Tigers[ Details ]
Rayleigh Boys YFC Group 1: Rayleigh Boys CougarsEssex Royals YFC Group 1 : Essex Royals Tigers[ Details ]
Trinity Youth FC Group 1 : Trinity Youth TigersTrinity Youth FC Group 1 : Trinity Youth Lions[ Details ]
 
U10 - South (2) - Sunday 14 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Canvey Island Youth FC Canvey Island TigersHullbridge Sports YFC Group 1 : Hullbridge Sports Lions[ Details ]
Hambro Colts YFC Group 1 : Hambro Colts LionsGreat Wakering Colts FC Great Wakering Tigers[ Details ]
Mornington Boys Mornington Boys TigersThundersley Rovers Thundersley Rovers Lions[ Details ]
 
U10 - North (2) - Sunday 14 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ashingdon Youth FC Group 1 : Ashingdon Youth TigersFryerns Boys YFC Group 1 : Fryerns Boys Lions[ Details ]
Berry Boys YFC Group 1 : Berry Boys TigersIsland Boys YFC Island Boys Lions[ Details ]
Canvey Island Youth FC Canvey Island LeopardsRayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys Leopards[ Details ]
Catholic Utd Minors FC Group 1 : Catholic Utd TigersHawkwell Athletic YFC Hawkwell Leopards[ Details ]
Trinity Youth FC Trinity Youth CougarsSouthendian Manor YFC Group 1 : Southendian Manor Pumas[ Details ]
 
U10 - North East (2) - Sunday 14 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Academy Soccer Group 1 : Acadamy Soccer LionsWickford Town YFC Wickford Town Pumas[ Details ]
Corringham Cosmos Corringham Cosmos TigersAcademy Soccer Academy Soccer Leopards[ Details ]
Leigh Ramblers YFC Group 1 : Leigh Ramblers TigersSupreme Youth FC Supreme Youth Tigers[ Details ]
Supreme Youth FC Group 1 : Supreme Youth LionsTrinity Youth FC Trinity Youth Pumas[ Details ]
 
U10 - North West (2) - Sunday 14 04 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beech Utd FC Beech United TigersHawkwell Athletic YFC Group 1 Hawkwell Tigers[ Details ]
Essex Royals YFC Essex Royals LeopardsWickford Town YFC Group 1 : Wickford Town Tigers[ Details ]
Hawkwell Athletic YFC Hawkwell PumasBenfleet Villa YFC Group 1 : Benfleet Villa Tigers[ Details ]
 
 
2018 Campaign

© Copyright and database rights Our Kids Sports Ltd 2007 - 2019