Our Kids Sports
South East Essex Primary League Message: Please note all fixtures for 8-9 &10s are now ready on oks
Options
Calendar

All Matches on Sunday 03 02 2019

Next Match Day - Sunday 27 09 2020 >>
 
U7 - Group 1 - Sunday 03 02 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Academy Soccer Group1 : Academy Soccer LeopardsEssex Royals YFC Group 1 : Essex Royals Panthers[ Details ]
Ashingdon Youth FC Group : 1 Ashingdon LionsLeigh Ramblers YFC Leigh Ramblers Tigers[ Details ]
Hawkwell Athletic YFC Group 1 : Hawkwell LionsBowers & Pitsea YFC Group 1 :Bowers & Pitsea Red (Lions )[ Details ]
Rayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys CougarsHawkwell Athletic YFC Group 1 : Hawkwell Leopards[ Details ]
 
U8 - West (2) - Sunday 03 02 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Concord Rangers YFC Group 1 : Concord Rangers LionsThundersley Rovers Group 1 :Thundersley Rovers Lions (Blacks)[ Details ]
Junior Red Star YFC Junior Red Star YFC LionsSt.Clere's FC St.Clere's FC Red[ Details ]
Mornington Boys Group 1 : Mornington Boys Blues (Lions)Benfleet Youth FC Benfleet Youth Lions[ Details ]
 
U8 - East (2) - Sunday 03 02 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bowers & Pitsea YFC Group 1 : Bowers & Pitsea Lions ( Red)Ashingdon Youth FC Group 1 : Ashingdon Youth Lions[ Details ]
Catholic Utd Minors FC Group 1 : Catholic United LionsLangdon United YFC Group 1 ;Langdon United YFC Lions[ Details ]
 
U8 - Central (2) - Sunday 03 02 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Hashtag Forest Glade YFC Group 1 : Forest Glade LionsSupreme Youth FC Group 1 : Supreme Youth Lions[ Details ]
Bowers & Pitsea YFC :Bowers & Pitsea Tigers (White)Mornington Boys Group 1 : Mornington Boys Whites (Tigers)[ Details ]
Rayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys Lions Old Southendian YFC Group 1 : Southendian Manor Tigers[ Details ]
St.Clere's FC St.Clere's FC BlueCorringham Cosmos Corringham Cosmos Lions[ Details ]
 
U8 - South (2) - Sunday 03 02 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Hashtag Forest Glade YFC Group 1 : Forest Glade TigersLeigh Rockets YFC Group 1: Leigh Rockets Tigers[ Details ]
Catholic Utd Minors FC Group 1 ; Catholic United TigersCanvey Island Youth FC Group1 : Canvey Island Leopards[ Details ]
Essex Royals YFC Essex Royals TigersEkco Whitecaps YFC Group 1 : Ekco Whitecaps Lions[ Details ]
 
U8 - North (2) - Sunday 03 02 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beech Utd FC Group 1 : Beech United LionsAcademy Soccer Group 1 : Academy Soccer Tigers[ Details ]
Leigh Ramblers YFC Leigh Ramblers LeopardsGreat Wakering Colts FC Group 1 : Great Wakering Tigers[ Details ]
 
U8 - North East (2) - Sunday 03 02 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Essex Royals YFC Essex Royals LeopardsTrinity Youth FC Trinity Youth Leopards[ Details ]
Wickford Town YFC Group 1 :Wickford Town TigersHawkwell Athletic YFC Group 1 : Hawkwell Tigers [ Details ]
 
U8 - North West (2) - Sunday 03 02 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Catholic Utd Minors FC Catholic Utd LeopardsTrinity Youth FC Trinity Youth Pumas[ Details ]
Hadleigh Town YFC Hadleigh Town LionsBowers & Pitsea YFC Bowers & Pitsea Pumas [ Details ]
Wickford Town YFC Group 1 :Wickford Town LeopardsWestcliff United YFC Group 1 ; Westcliff United YFC Lions[ Details ]
 
U9 - West (2) - Sunday 03 02 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ekco Whitecaps YFC Ekco Whitecaps PumasLeigh Ramblers YFC Leigh Ramblers YFC Leopards[ Details ]
Junior Red Star YFC Junior Red Star YFC Tigers Old Southendian YFC Group 1 : Southendian Manor Lions[ Details ]
Leigh Ramblers YFC Group 1 : Leigh Ramblers LionsConcord Rangers YFC Concord Rangers Lions[ Details ]
 
U9 - East (2) - Sunday 03 02 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ekco Whitecaps YFC Group 1 : Ekco Whitecaps LionsBerry Boys YFC Group 1 :Berry Boys Tigers[ Details ]
 
U9 - Central (2) - Sunday 03 02 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Essex Royals YFC Group 1 : Essex Royals PumasRayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys Panthers[ Details ]
Essex Royals YFC Group 1 : Essex Royals TigersLeighwood Utd YFC Group 1 : Leighwood Utd Leopards[ Details ]
Thundersley Rovers Group 1 : Thundersley Rovers LionsHawkwell Athletic YFC Group 1 Hawkwell Tigers[ Details ]
 
U9 - South (2) - Sunday 03 02 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Trinity Youth FC Group 1 : Trinity Youth LeopardsBowers & Pitsea YFC Group 1 :Bowers & Pitsea White (Tigers)[ Details ]
 
U9 - North (2) - Sunday 03 02 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Academy Soccer Group 1 : Academy Soccer TigersAcademy Soccer Group 1 : Academy Soccer Leopards[ Details ]
Trinity Youth FC Group 1 : Trinity Youth LionsRayleigh Town Colts Hambro Colts Lions[ Details ]
Wickford Town YFC Wickford Town PumasAshingdon Youth FC Group 1 : Ashingdon Leopards[ Details ]
 
U9 - North West (2) - Sunday 03 02 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bowers & Pitsea YFC Group 1 :Bowers & Pitsea Red (Lions)Hawkwell Athletic YFC Group 1 : Hawkwell Leopards[ Details ]
Essex Royals YFC Group 1 : Essex Royals LeopardsHullbridge Sports YFC Group 1: Hullbridge Sports Tigers[ Details ]
Great Wakering Colts FC Group1:Great Wakering LeopardsCanvey Island Youth FC Canvey Island Cougars[ Details ]
Trinity Youth FC Trinity Youth PumasTrinity Youth FC Group 1: Trinity Youth Tigers[ Details ]
Wickford Town YFC Group1 : Wickford Town Leopards Hashtag Forest Glade YFC Group 1 : Forest Glade Leopards[ Details ]
 
U10 - West (2) - Sunday 03 02 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Hashtag Forest Glade YFC Group 1 : Forest Glade LionsRayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys Lions[ Details ]
Old Southendian YFC Southendian Manor LionsMornington Boys Group 1 : Mornington Boys Lions[ Details ]
Leigh Ramblers YFC Group 1 : Leigh Ramblers LionsHawkwell Athletic YFC Group 1 Hhawkwell Lions[ Details ]
Leigh Rockets YFC Group 1 : Leigh Rockets LionsBowers & Pitsea YFC :Bowers & Pitsea Lions (Red)[ Details ]
 
U10 - East (2) - Sunday 03 02 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ekco Whitecaps YFC Group 1 : Ekco Whitecaps LionsEssex Royals YFC Group 1 : Essex Royals Lions[ Details ]
Great Wakering Colts FC Group 1 : Great Wakering LionsBerry Boys YFC Group 1 : Berry Boys Lions[ Details ]
Rayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys PumasLeigh Rockets YFC Group 1 : Leigh. Rockets Leopards[ Details ]
 
U10 - Central (2) - Sunday 03 02 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Old Southendian YFC Southendian Manor CougarsBowers & Pitsea YFC :Bowers & Pitsea Tigers (White)[ Details ]
Essex Royals YFC Group 1 : Essex Royals TigersRayleigh Boys YFC Group 1: Rayleigh Boys Cougars[ Details ]
 
U10 - South (2) - Sunday 03 02 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Canvey Island Youth FC Canvey Island TigersRunwell Sports YFC Runwell Sports YFC Lions[ Details ]
Mornington Boys Mornington Boys TigersHullbridge Sports YFC Group 1 : Hullbridge Sports Lions[ Details ]
Thundersley Rovers Thundersley Rovers LionsRayleigh Town Colts Group 1 : Hambro Colts Lions[ Details ]
 
U10 - North (2) - Sunday 03 02 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Old Southendian YFC Group 1 : Southendian Manor PumasRayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys Panthers[ Details ]
Island Boys YFC Island Boys LionsAshingdon Youth FC Group 1 : Ashingdon Youth Tigers[ Details ]
 
U10 - North East (2) - Sunday 03 02 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Hashtag Forest Glade YFC Forest Glade PumasSupreme Youth FC Group 1 : Supreme Youth Lions[ Details ]
Leigh Ramblers YFC Group 1 : Leigh Ramblers TigersAcademy Soccer Academy Soccer Leopards[ Details ]
Wickford Town YFC Wickford Town PumasTrinity Youth FC Trinity Youth Pumas[ Details ]
 
U10 - North West (2) - Sunday 03 02 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beech Utd FC Beech United TigersHullbridge Sports YFC Hullbridge Sports Tigers[ Details ]
Wickford Town YFC Group 1 : Wickford Town TigersHawkwell Athletic YFC Hawkwell Pumas[ Details ]
Next Match Day - Sunday 27 09 2020 >>
 
 
September 2020

© Copyright and database rights Our Kids Sports Ltd 2007 - 2020