Our Kids Sports
Options
Calendar

All Matches on Sunday 20 01 2019

Next Match Day - Sunday 22 09 2019 >>
 
U8 - West (2) - Sunday 20 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Mornington Boys Group 1 : Mornington Boys Blues (Lions)Hawkwell Athletic YFC Group 1 : Hawkwell Lions[ Details ]
‘St.Clere's FC’ St.Clere's FC RedSouthendian Manor YFC Group 1 : Southendian Manor Lions[ Details ]
 
U8 - East (2) - Sunday 20 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Benfleet Villa YFC Benfleet Villa LionsLangdon United YFC Group 1 ;Langdon United YFC Lions[ Details ]
Bowers & Pitsea YFC Group 1 : Bowers & Pitsea Lions ( Red)Catholic Utd Minors FC Group 1 : Catholic United Lions[ Details ]
Pegasus YFC Group 1 : Pegasus Youth Lions (Red)Leighwood Utd YFC Group 1 : Leighwood United Leopards[ Details ]
 
U8 - Central (2) - Sunday 20 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bowers & Pitsea YFC :Bowers & Pitsea Tigers (White)Forest Glade YFC Group 1 : Forest Glade Lions[ Details ]
Leigh Ramblers YFC Leigh Ramblers TigersSouthendian Manor YFC Group 1 : Southendian Manor Tigers[ Details ]
Pegasus YFC Group 1 : Pegasus Youth Tigers (White)Rayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys Lions[ Details ]
Supreme Youth FC Group 1 : Supreme Youth LionsMornington Boys Group 1 : Mornington Boys Whites (Tigers)[ Details ]
 
U8 - South (2) - Sunday 20 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Catholic Utd Minors FC Group 1 ; Catholic United TigersSouthendian Manor YFC Group 1 : Southendian Manor Pumas[ Details ]
Ekco Whitecaps YFC Group 1 : Ekco Whitecaps LionsEssex Royals YFC Essex Royals Tigers[ Details ]
Forest Glade YFC Group 1 : Forest Glade TigersRayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys Cougars[ Details ]
 
U8 - North East (2) - Sunday 20 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Essex Royals YFC Essex Royals LeopardsHawkwell Athletic YFC Group 1 : Hawkwell Tigers [ Details ]
Hullbridge Sports YFC Hullbridge Sports LionsTrinity Youth FC Group : 1Trinity Youth Tigers[ Details ]
Pegasus YFC Group 1 : Pegasus Youth Pumas (Black)Forest Glade YFC Forest Glade Leopards[ Details ]
 
U8 - North (2) - Sunday 20 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Trinity Youth FC Group 1 : Trinity Youth LionsThundersley Rovers Group1 : Thundersley Rovers Tigers[ Details ]
 
U8 - North West (2) - Sunday 20 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ekco Whitecaps YFC Group 1 : Ekco Whitecaps TigersTrinity Youth FC Trinity Youth Pumas[ Details ]
Hadleigh Town YFC Hadleigh Town LionsCanvey Island Youth FC Canvey Island Cougars[ Details ]
Hawkwell Athletic YFC Group 1 : Hawkwell LeopardsWestcliff United YFC Group 1 ; Westcliff United YFC Lions[ Details ]
Rayleigh Boys YFC Rayleigh Boys PanthersBowers & Pitsea YFC Bowers & Pitsea Pumas [ Details ]
 
U9 - West (2) - Sunday 20 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ekco Whitecaps YFC Ekco Whitecaps PumasLeigh Ramblers YFC Group 1 : Leigh Ramblers Lions[ Details ]
Leigh Ramblers YFC Leigh Ramblers YFC LeopardsLeighwood Utd YFC Group 1 : Leighwood Utd Lions[ Details ]
 
U9 - East (2) - Sunday 20 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Canvey Island Youth FC Canvey Island PumasEkco Whitecaps YFC Group 1 : Ekco Whitecaps Lions[ Details ]
Essex Royals YFC Group 1 : Essex Royals LionsGreat Wakering Colts FC Group 1 : Great Wakering Lions[ Details ]
Rayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys LeopardsAshingdon Youth FC Group 1 : Ashingdon Lions[ Details ]
 
U9 - Central (2) - Sunday 20 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Essex Royals YFC Group 1 : Essex Royals PumasLeighwood Utd YFC Group 1 : Leighwood Utd Leopards[ Details ]
Essex Royals YFC Group 1 : Essex Royals TigersSouthendian Manor YFC Group 1 : Southendian Manor Cougars[ Details ]
 
U9 - South (2) - Sunday 20 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Leigh Ramblers YFC Leigh Ramblers YFC PumasForest Glade YFC Group 1 : Forest Glade Pumas[ Details ]
Pegasus YFC Group 1 : Pegasus YFC White (Tigers)Trinity Youth FC Group 1 : Trinity Youth Leopards[ Details ]
Rayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys PumasCanvey Island Youth FC Canvey Island Panthers[ Details ]
Supreme Youth FC Group 1 :Supreme Youth LionsGreat Wakering Colts FC Group1:Great Wakering Tigers[ Details ]
 
U9 - North (2) - Sunday 20 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beech Utd FC Group 1 : Beech United LionsAcademy Soccer Group 1 : Academy Soccer Tigers[ Details ]
Hambro Colts YFC Hambro Colts LionsLeigh Rockets YFC Group 1 : Leigh Rockets Leopards[ Details ]
Trinity Youth FC Group 1 : Trinity Youth LionsAshingdon Youth FC Group 1 : Ashingdon Leopards[ Details ]
Westcliff United YFC Westcliff United YFC LionsAcademy Soccer Group 1 : Academy Soccer Leopards[ Details ]
 
U9 - North West (2) - Sunday 20 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Canvey Island Youth FC Canvey Island CougarsAcademy Soccer Academy Soccer Pumas[ Details ]
Forest Glade YFC Group 1 : Forest Glade LeopardsEkco Whitecaps YFC Group 1 : Ekco Whitecaps Tigers[ Details ]
Supreme Youth FC Supreme Youth TigersEssex Royals YFC Group 1 : Essex Royals Leopards[ Details ]
Trinity Youth FC Group 1: Trinity Youth TigersBowers & Pitsea YFC Group 1 :Bowers & Pitsea Red (Lions)[ Details ]
Trinity Youth FC Trinity Youth PumasGreat Wakering Colts FC Group1:Great Wakering Leopards[ Details ]
 
U10 - West (2) - Sunday 20 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bowers & Pitsea YFC :Bowers & Pitsea Lions (Red)Canvey Island Youth FC Canvey Island Pumas[ Details ]
Forest Glade YFC Group 1 : Forest Glade LionsHawkwell Athletic YFC Group 1 Hhawkwell Lions[ Details ]
Southendian Manor YFC Southendian Manor LionsLeighwood Utd YFC Group 1 : Leighwood Utd Lions[ Details ]
 
U10 - East (2) - Sunday 20 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Corinthians YFC Corinthians LionsEkco Whitecaps YFC Group 1 : Ekco Whitecaps Lions[ Details ]
Leigh Ramblers YFC Group 1 : Leigh Ramblers LeopardsEssex Royals YFC Group 1 : Essex Royals Lions[ Details ]
 
U10 - Central (2) - Sunday 20 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Essex Royals YFC Group 1 : Essex Royals TigersBowers & Pitsea YFC :Bowers & Pitsea Tigers (White)[ Details ]
Trinity Youth FC Group 1 : Trinity Youth TigersSouthendian Manor YFC Southendian Manor Cougars[ Details ]
 
U10 - South (2) - Sunday 20 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Canvey Island Youth FC Group 1 : Canvey Island LionsForest Glade YFC Forest Glade Panthers[ Details ]
Leighwood Utd YFC Group 1 : Leighwood Utd TigersCanvey Island Youth FC Canvey Island Tigers[ Details ]
Runwell Sports YFC Runwell Sports YFC LionsHambro Colts YFC Group 1 : Hambro Colts Lions[ Details ]
Thundersley Rovers Thundersley Rovers LionsMornington Boys Mornington Boys Tigers[ Details ]
 
U10 - North (2) - Sunday 20 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Catholic Utd Minors FC Group 1 : Catholic Utd TigersAshingdon Youth FC Group 1 : Ashingdon Youth Tigers[ Details ]
Hawkwell Athletic YFC Hawkwell LeopardsSouthendian Manor YFC Group 1 : Southendian Manor Pumas[ Details ]
Island Boys YFC Island Boys LionsRayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys Panthers[ Details ]
 
U10 - North East (2) - Sunday 20 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Corringham Cosmos Corringham Cosmos TigersGreat Wakering Colts FC Great Wakering Leopards[ Details ]
Forest Glade YFC Forest Glade PumasAcademy Soccer Group 1 : Acadamy Soccer Lions[ Details ]
Supreme Youth FC Supreme Youth TigersLeigh Ramblers YFC Group 1 : Leigh Ramblers Tigers[ Details ]
Trinity Youth FC Trinity Youth PumasSupreme Youth FC Group 1 : Supreme Youth Lions[ Details ]
 
U10 - North West (2) - Sunday 20 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beech Utd FC Beech United TigersBenfleet Villa YFC Group 1 : Benfleet Villa Tigers[ Details ]
Hawkwell Athletic YFC Group 1 Hawkwell TigersWestcliff United YFC Westcliff United YFC Lions[ Details ]
Hawkwell Athletic YFC Hawkwell PumasWickford Town YFC Group 1 : Wickford Town Tigers[ Details ]
Next Match Day - Sunday 22 09 2019 >>
 
 
2019 Start Campaign

© Copyright and database rights Our Kids Sports Ltd 2007 - 2020