Our Kids Sports
Options
Calendar

All Matches on Sunday 06 01 2019

 
U8 - West (2) - Sunday 06 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Junior Red Star YFC Junior Red Star YFC LionsThundersley Rovers Group 1 :Thundersley Rovers Lions (Blacks)[ Details ]
Mornington Boys Group 1 : Mornington Boys Blues (Lions)Benfleet Youth FC Benfleet Youth Lions[ Details ]
Runwell Sports YFC Runwell Sports LionsLeighwood Utd YFC Group 1 : Leighwood United Tigers[ Details ]
Southendian Manor YFC Group 1 : Southendian Manor LionsLeigh Rockets YFC Group 1: Leigh Rockets Lions[ Details ]
‘St.Clere's FC’ St.Clere's FC RedConcord Rangers YFC Group 1 : Concord Rangers Lions[ Details ]
 
U8 - East (2) - Sunday 06 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Benfleet Villa YFC Benfleet Villa LionsWickford Town YFC Group 1 :Wickford Town Lions[ Details ]
Canvey Island Youth FC Group 1 : Canvey Island LionsPegasus YFC Group 1 : Pegasus Youth Lions (Red)[ Details ]
Catholic Utd Minors FC Group 1 : Catholic United LionsLeighwood Utd YFC Group 1 : Leighwood United Leopards[ Details ]
Langdon United YFC Group 1 ;Langdon United YFC LionsAshingdon Youth FC Group 1 : Ashingdon Youth Lions[ Details ]
Rayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys TigersBowers & Pitsea YFC Group 1 : Bowers & Pitsea Lions ( Red)[ Details ]
 
U8 - Central (2) - Sunday 06 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Benfleet Youth FC Group 1 :Benfleet Youth TigersCorringham Cosmos Corringham Cosmos Lions[ Details ]
Bowers & Pitsea YFC :Bowers & Pitsea Tigers (White)Leigh Ramblers YFC Leigh Ramblers Tigers[ Details ]
Mornington Boys Group 1 : Mornington Boys Whites (Tigers)Great Wakering Colts FC Group 1 : Great Wakering Lions[ Details ]
Southendian Manor YFC Group 1 : Southendian Manor TigersRayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys Lions[ Details ]
Supreme Youth FC Group 1 : Supreme Youth LionsPegasus YFC Group 1 : Pegasus Youth Tigers (White)[ Details ]
‘St.Clere's FC’ St.Clere's FC BlueForest Glade YFC Group 1 : Forest Glade Lions[ Details ]
 
U8 - South (2) - Sunday 06 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ashingdon Youth FC Group 1 : Ashingdon Youth LeopardsEkco Whitecaps YFC Group 1 : Ekco Whitecaps Lions[ Details ]
Canvey Island Youth FC Group 1 : Canvey Island TigersForest Glade YFC Group 1 : Forest Glade Tigers[ Details ]
Catholic Utd Minors FC Group 1 ; Catholic United TigersEssex Royals YFC Essex Royals Tigers[ Details ]
Rayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys CougarsCanvey Island Youth FC Group1 : Canvey Island Leopards[ Details ]
Rayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys LeopardsLeigh Rockets YFC Group 1: Leigh Rockets Tigers[ Details ]
Southendian Manor YFC Group 1 : Southendian Manor PumasBenfleet Youth FC Benfleet Youth Leopards[ Details ]
 
U8 - North (2) - Sunday 06 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Academy Soccer Group 1 : Academy Soccer TigersGreat Wakering Colts FC Group 1 : Great Wakering Tigers[ Details ]
Bowers & Pitsea YFC :Bowers & Pitsea Leopards (Blue)Southendian Manor YFC Group 1 : Southendian Manor Leopards[ Details ]
Leigh Ramblers YFC Leigh Ramblers LeopardsAshingdon Youth FC Group 1 : Ashingdon Youth Tigers[ Details ]
Rayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys PumasTrinity Youth FC Group 1 : Trinity Youth Lions[ Details ]
Thundersley Rovers Group1 : Thundersley Rovers TigersF C Redwing FC Redwing Falcons[ Details ]
 
U8 - North East (2) - Sunday 06 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Essex Royals YFC Essex Royals LeopardsTrinity Youth FC Group : 1Trinity Youth Tigers[ Details ]
Forest Glade YFC Forest Glade LeopardsAcademy Soccer Group 1 : Academy Soccer Leopards[ Details ]
Hawkwell Athletic YFC Group 1 : Hawkwell Tigers Wickford Town YFC Group 1 :Wickford Town Tigers[ Details ]
Pegasus YFC Group 1 : Pegasus Youth Pumas (Black)Hullbridge Sports YFC Hullbridge Sports Lions[ Details ]
Trinity Youth FC Trinity Youth LeopardsCorringham Cosmos Corringham Cosmos Tigers[ Details ]
 
U8 - North West (2) - Sunday 06 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Benfleet Youth FC Benfleet Youth PanthersWestcliff United YFC Group 1 ; Westcliff United YFC Lions[ Details ]
Canvey Island Youth FC Canvey Island CougarsBenfleet Youth FC Benfleet Youth Raptors[ Details ]
Hadleigh Town YFC Hadleigh Town LionsEkco Whitecaps YFC Group 1 : Ekco Whitecaps Tigers[ Details ]
Hawkwell Athletic YFC Group 1 : Hawkwell LeopardsCatholic Utd Minors FC Catholic Utd Leopards[ Details ]
Leigh Rockets YFC Leigh Rockets LeopardsBowers & Pitsea YFC Bowers & Pitsea Pumas [ Details ]
Wickford Town YFC Group 1 :Wickford Town LeopardsRayleigh Boys YFC Rayleigh Boys Panthers[ Details ]
 
U9 - West (2) - Sunday 06 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Leigh Ramblers YFC Group 1 : Leigh Ramblers LionsPegasus YFC Group 1 : Pegasus YFC Red (Lions)[ Details ]
Leigh Ramblers YFC Leigh Ramblers YFC LeopardsJunior Red Star YFC Junior Red Star YFC Tigers[ Details ]
Leighwood Utd YFC Group 1 : Leighwood Utd LionsWickford Town YFC Group 1 : Wickford Town Lions[ Details ]
Southendian Manor YFC Group 1 : Southendian Manor LionsEkco Whitecaps YFC Ekco Whitecaps Pumas[ Details ]
 
U9 - East (2) - Sunday 06 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Berry Boys YFC Group 1 :Berry Boys TigersCanvey Island Youth FC Canvey Island Pumas[ Details ]
Canvey Island Youth FC Group 1 : Canvey Island LionsAshingdon Youth FC Group 1 : Ashingdon Lions[ Details ]
Ekco Whitecaps YFC Group 1 : Ekco Whitecaps LionsRayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys Tigers[ Details ]
Great Wakering Colts FC Group 1 : Great Wakering LionsRayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys Leopards[ Details ]
Southendian Manor YFC Group 1 : Southendian Manor LeopardsCanvey Island Youth FC Canvey Island Leopards[ Details ]
Southendian Manor YFC Group 1 : Southendian Manor TigersEssex Royals YFC Group 1 : Essex Royals Lions[ Details ]
 
U9 - Central (2) - Sunday 06 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ashingdon Youth FC Group 1 : Ashingdon TigersLeigh Rockets YFC Group 1 : Leigh Rockets Lions[ Details ]
Essex Royals YFC Group 1 : Essex Royals TigersAcademy Soccer Group 1 : Academy Soccer Lions[ Details ]
Hawkwell Athletic YFC Group 1 Hawkwell TigersSouthendian Manor YFC Group 1 : Southendian Manor Cougars[ Details ]
Thundersley Rovers Group 1 : Thundersley Rovers LionsLeigh Rockets YFC Group 1 : Leigh Rockets Tigers[ Details ]
 
U9 - South (2) - Sunday 06 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Canvey Island Youth FC Canvey Island PanthersPegasus YFC Group 1 : Pegasus YFC White (Tigers)[ Details ]
Corringham Cosmos Corringham Cosmos LionsGreat Wakering Colts FC Group1:Great Wakering Tigers[ Details ]
Leigh Ramblers YFC Leigh Ramblers YFC PumasBowers & Pitsea YFC Group 1 :Bowers & Pitsea White (Tigers)[ Details ]
Rayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys PumasSupreme Youth FC Group 1 :Supreme Youth Lions[ Details ]
Trinity Youth FC Group 1 : Trinity Youth LeopardsForest Glade YFC Group 1 : Forest Glade Pumas[ Details ]
 
U9 - North (2) - Sunday 06 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Academy Soccer Group 1 : Academy Soccer LeopardsLeigh Rockets YFC Group 1 : Leigh Rockets Leopards[ Details ]
Ashingdon Youth FC Group 1 : Ashingdon LeopardsLeigh Rockets YFC Leigh Rockets Pumas[ Details ]
Berry Boys YFC Berry Boys PumasWickford Town YFC Wickford Town Pumas[ Details ]
Hambro Colts YFC Hambro Colts LionsAcademy Soccer Group 1 : Academy Soccer Tigers[ Details ]
Westcliff United YFC Westcliff United YFC LionsTrinity Youth FC Group 1 : Trinity Youth Lions[ Details ]
 
U9 - North West (2) - Sunday 06 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ekco Whitecaps YFC Ekco Whitecaps LeopardsTrinity Youth FC Trinity Youth Pumas[ Details ]
Ekco Whitecaps YFC Group 1 : Ekco Whitecaps TigersWickford Town YFC Group1 : Wickford Town Leopards[ Details ]
Essex Royals YFC Group 1 : Essex Royals LeopardsAcademy Soccer Academy Soccer Pumas[ Details ]
Great Wakering Colts FC Group1:Great Wakering LeopardsRayleigh Boys YFC Group1 : Rayleigh Boys Cougars[ Details ]
Hawkwell Athletic YFC Group 1 : Hawkwell LeopardsForest Glade YFC Group 1 : Forest Glade Leopards[ Details ]
Hullbridge Sports YFC Group 1: Hullbridge Sports TigersCanvey Island Youth FC Canvey Island Cougars[ Details ]
Leighwood Utd YFC Group 1 : Leighwood Utd Bears Bowers & Pitsea YFC Group 1 :Bowers & Pitsea Red (Lions)[ Details ]
Supreme Youth FC Supreme Youth TigersTrinity Youth FC Group 1: Trinity Youth Tigers[ Details ]
 
U10 - West (2) - Sunday 06 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bowers & Pitsea YFC :Bowers & Pitsea Lions (Red)Academy Soccer Academy Soccer Pumas[ Details ]
Catholic Utd Minors FC Group 1 : Catholic Utd LionsCorringham Cosmos Corringham Cosmos Lions[ Details ]
Forest Glade YFC Group 1 : Forest Glade LionsLeighwood Utd YFC Group 1 : Leighwood Utd Lions[ Details ]
Hawkwell Athletic YFC Group 1 Hhawkwell LionsCanvey Island Youth FC Canvey Island Pumas[ Details ]
Mornington Boys Group 1 : Mornington Boys LionsRayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys Lions[ Details ]
Southendian Manor YFC Southendian Manor LionsLeigh Rockets YFC Group 1 : Leigh Rockets Lions[ Details ]
 
U10 - East (2) - Sunday 06 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Berry Boys YFC Group 1 : Berry Boys LionsRayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys Tigers[ Details ]
Ekco Whitecaps YFC Group 1 : Ekco Whitecaps LionsTrinity Youth FC Group 1 : Trinity Youth Leopards[ Details ]
Essex Royals YFC Group 1 : Essex Royals LionsLeigh Ramblers YFC Group 1 : Leigh Ramblers Leopards[ Details ]
Great Wakering Colts FC Group 1 : Great Wakering LionsCorinthians YFC Corinthians Lions[ Details ]
Leigh Rockets YFC Group 1 : Leigh. Rockets LeopardsRayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys Pumas[ Details ]
 
U10 - Central (2) - Sunday 06 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bowers & Pitsea YFC :Bowers & Pitsea Tigers (White)Leighwood Utd YFC Group 1 : Leighwood Utd Leopards[ Details ]
Leigh Rockets YFC Group 1 : Leigh Rockets TigersEssex Royals YFC Group 1 : Essex Royals Tigers[ Details ]
Rayleigh Boys YFC Group 1: Rayleigh Boys CougarsEast Thurrock United East Thurrock United Amber(Lions)[ Details ]
Trinity Youth FC Group 1 : Trinity Youth LionsTrinity Youth FC Group 1 : Trinity Youth Tigers[ Details ]
 
U10 - South (2) - Sunday 06 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Canvey Island Youth FC Group 1 : Canvey Island LionsHullbridge Sports YFC Group 1 : Hullbridge Sports Lions[ Details ]
Forest Glade YFC Forest Glade PanthersMornington Boys Mornington Boys Tigers[ Details ]
Great Wakering Colts FC Great Wakering TigersHambro Colts YFC Group 1 : Hambro Colts Lions[ Details ]
Runwell Sports YFC Runwell Sports YFC LionsThundersley Rovers Thundersley Rovers Lions[ Details ]
 
U10 - North (2) - Sunday 06 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Berry Boys YFC Group 1 : Berry Boys TigersAshingdon Youth FC Group 1 : Ashingdon Youth Tigers[ Details ]
Catholic Utd Minors FC Group 1 : Catholic Utd TigersCanvey Island Youth FC Canvey Island Leopards[ Details ]
Hawkwell Athletic YFC Hawkwell LeopardsRayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys Leopards[ Details ]
Trinity Youth FC Trinity Youth CougarsRayleigh Boys YFC Group 1 : Rayleigh Boys Panthers[ Details ]
 
U10 - North East (2) - Sunday 06 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Academy Soccer Academy Soccer LeopardsSupreme Youth FC Supreme Youth Tigers[ Details ]
Academy Soccer Group 1 : Acadamy Soccer LionsCorringham Cosmos Corringham Cosmos Tigers[ Details ]
Forest Glade YFC Forest Glade PumasTrinity Youth FC Trinity Youth Pumas[ Details ]
Supreme Youth FC Group 1 : Supreme Youth LionsGreat Wakering Colts FC Great Wakering Leopards[ Details ]
Wickford Town YFC Wickford Town PumasLeigh Ramblers YFC Group 1 : Leigh Ramblers Tigers[ Details ]
 
U10 - North West (2) - Sunday 06 01 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Benfleet Villa YFC Group 1 : Benfleet Villa TigersEssex Royals YFC Essex Royals Leopards[ Details ]
Hullbridge Sports YFC Hullbridge Sports TigersWickford Town YFC Group 1 : Wickford Town Tigers[ Details ]
Westcliff United YFC Westcliff United YFC LionsHawkwell Athletic YFC Hawkwell Pumas[ Details ]
 
 
2019 Start Campaign

© Copyright and database rights Our Kids Sports Ltd 2007 - 2019