Our Kids Sports
Options
Calendar

All Matches on Sunday 06 05 2018

<< Previous Match Day - Friday 04 05 2018 Next Match Day - Tuesday 08 05 2018 >>
 
Under 7 - Under 7 Ladder - Sunday 06 05 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town RedWoodcote Juniors Budgies[ Details ]
Bromleians FCOld Wilsonians Kendrick[ Details ]
Bromley InvictasF.C. Elmstead Roosters[ Details ]
Bromley RooksAddiscombe Athletic Hurricanes[ Details ]
Bromley SolisOrpington Rovers Eagles[ Details ]
Coney Hall Youth FCEx Blues FC[ Details ]
Croydon FC Youth FCCaribb FC[ Details ]
F.C. Elmstead BantamsWesterham Pumas[ Details ]
F.C. Elmstead RoostersWest Wickham FC[ Details ]
Glebe TigersHamsey Rangers Cubs[ Details ]
Old Wilsonians PatonTen-Em-Bee SDC[ Details ]
Old Wilsonians SouthwarkBeckenham Town White[ Details ]
Selsdon Junior EaglesOld Wilsonians Bevan[ Details ]
Selsdon Junior HawksGlebe Lions[ Details ]
Selsdon Junior TigersBromley Fledglings[ Details ]
The Warren TigersBromley Ravens[ Details ]
Warlingham Colts FCWest Wickham FC[ Details ]
Westerham GrasshoppersChipstead Greens[ Details ]
 
Under 8 - Under 8 Ladder - Sunday 06 05 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Active 8 United FCLewisham Tigers FC[ Details ]
Beckenham Town WhiteTen-Em-Bee Tigers[ Details ]
Bromley SolisOld Wilsonians Bradbury[ Details ]
Caribb EaglesBromleians FC[ Details ]
Caribb HawksBlue Stars Elite FC[ Details ]
Chipstead GreensConey Hall Youth Lions[ Details ]
Coney Hall Youth HawksThe Warren Tigers[ Details ]
Croydon FC Youth EaglesSelsdon Junior Eagles[ Details ]
FD United FCWarlingham Colts Warriors[ Details ]
Friendly FCWesterham Pumas[ Details ]
Glebe LionsEx Blues FC[ Details ]
Glebe PanthersTecnica Football Academy Real[ Details ]
Glebe TigersOrpington Rovers FC[ Details ]
Holland Sports Juniors FCF.C. Elmstead Roosters[ Details ]
Junior Elite FCWarlingham Colts FC[ Details ]
Old Wilsonians PilgrimBeckenham Town Blue[ Details ]
Old Wilsonians TalybontBeckenham Town Red[ Details ]
Selsdon Junior HawksEx Blues Hurricanes [ Details ]
Selsdon Junior TigersSelsdon Junior Lions[ Details ]
Tecnica Football Academy AthleticoGlebe Pumas[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCWest Wickham FC[ Details ]
The Warren LionsCroydon FC Youth Eagles[ Details ]
Westerham TigersHamsey Rangers FC[ Details ]
Westerham WolvesWoodcote Juniors The Parrots[ Details ]
 
Under 9 - Under 9 Ladder - Sunday 06 05 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Tigers TigersTen-Em-Bee Tigers[ Details ]
Beckenham Town BlueWest Wickham Sky[ Details ]
Blue Stars Elite FCWesterham Wolves[ Details ]
Bromley RooksBeckenham Town Red[ Details ]
Caribb FCSouthwark Allstars FC[ Details ]
Coney Hall Youth LionsHolland Sports Juniors FC[ Details ]
F.C. Elmstead RoostersOld Wilsonians McAlister[ Details ]
Hamsey Rangers FCSkillz United FC[ Details ]
Junior Elite FCBromleians FC[ Details ]
Old Wilsonians GreencoatConey Hall Youth Tigers[ Details ]
Old Wilsonians MasseyEx Blues FC[ Details ]
Orpington Rovers FCUnity Green[ Details ]
Otford United Juniors TigersLewisham Tigers FC[ Details ]
Rusthall FCCroydon FC Youth Eagles[ Details ]
Selsdon Junior EaglesSelsdon Junior Tigers[ Details ]
Selsdon Junior HawksActive 8 United FC[ Details ]
Seymour Villa FCGlebe Lions[ Details ]
Tecnica Football Academy RealAddiscombe Athletic Hurricanes[ Details ]
Ten-Em-Bee LionsWesterham Lions[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCBeckenham Town White[ Details ]
The Warren FCCoulsdon Athletic Lions[ Details ]
Unity PurpleBromleians United[ Details ]
West Wickham RoyalsOld Wilsonians Camberwell[ Details ]
West Wickham SapphiresF.C. Elmstead Bantams[ Details ]
Westerham PumasLewisham Tigers Blue[ Details ]
Wickham Wanderers FCUnity Red[ Details ]
Woodcote Juniors Little PecksWesterham Tigers[ Details ]
 
Under 10 - Development - Sunday 06 05 2018
Home TeamAway Team
Coney Hall Youth HawksCroydon FC Youth Eagles[ Details ]
Croydon FC Youth HawksOld Wilsonians BAGS[ Details ]
Glebe PumasBromleians United[ Details ]
West Wickham RoyalsGlebe Lions[ Details ]
 
Under 10 - Brisbane - Sunday 06 05 2018
Home TeamAway Team
Dorking Wanderers Youth RaptorsTen-Em-Bee Lions[ Details ]
Ex Blues FCUnity Red[ Details ]
 
Under 10 - Canberra - Sunday 06 05 2018
Home TeamAway Team
Caterham Pumas Youth ColtsLewisham Tigers FC[ Details ]
Coney Hall Youth TigersAddiscombe Athletic Hurricanes[ Details ]
Moonshot AllstarsTunbridge Wells Foresters Spitfires[ Details ]
 
Under 10 - Darwin - Sunday 06 05 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Active 8 United FCBeckenham Town White[ Details ]
The Warren TigersAfewee Urban FC[ Details ]
 
Under 10 - Geelong - Sunday 06 05 2018
Home TeamAway Team
Seymour Villa FCBromleians FC[ Details ]
Ten-Em-Bee TigersGlebe Cougars[ Details ]
 
Under 10 - Hobart - Sunday 06 05 2018
Home TeamAway Team
Glebe TigersSelsdon Junior Eagles[ Details ]
The Warren LionsOld Wilsonians Hayes[ Details ]
 
Under 10 - Melbourne - Sunday 06 05 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Hamsey Rangers GunnersFD United FC[ Details ]
LsportsC FCWest Wickham Sapphires[ Details ]
Woodcote Juniors WoodiesSelsdon Junior Hawks[ Details ]
 
Under 10 - Perth - Sunday 06 05 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Addiscombe Athletic TornadoesOld Wilsonians Whiteley[ Details ]
Charlton Athletic Girls FCBeckenham Town Blue[ Details ]
F.C. Elmstead CockerelsSkillz United FC[ Details ]
 
Under 10 - Sydney - Sunday 06 05 2018
Home TeamAway Team
Addiscombe Athletic BlizzardsCrystal Palace Ladies FC[ Details ]
Coulsdon Athletic LionsFriendly FC[ Details ]
Selsdon Junior PumasHamsey Rangers Blues[ Details ]
 
Under 11 - Adelaide - Sunday 06 05 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Junior Elite FCWarlingham Colts FC[ Details ]
Selsdon Junior HawksSouthside Warriors FC[ Details ]
 
Under 11 - Brisbane - Sunday 06 05 2018
Home TeamAway Team
Balham EaglesSevenoaks Town FC[ Details ]
Westerham WolvesBalham Colts[ Details ]
 
Under 11 - Melbourne - Sunday 06 05 2018
Home TeamAway Team
Carpe Diem FCPeckham Town Reds[ Details ]
Tecnica Football Academy RealWest Wickham FC[ Details ]
 
Under 11 - Perth - Sunday 06 05 2018
Home TeamAway Team
Holmesdale Youth FCTen-Em-Bee Tigers[ Details ]
The Warren PumasSouth London Kings Warriors[ Details ]
 
Under 11 - Sydney - Sunday 06 05 2018
Home TeamAway Team
Beckenham Town BlueF.C. Elmstead Bantams[ Details ]
Bromleians AthleticOld Wilsonians Forbes[ Details ]
 
Under 12 - A - Sunday 06 05 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town RedBroomwood Rattlesnakes[ Details ]
Beckenham Town WhiteBalham FC[ Details ]
 
Under 12 - B - Sunday 06 05 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town BlueMelwood Lions[ Details ]
Coney Hall Youth HawksSouthwark Allstars FC[ Details ]
Hamsey Rangers AthleticFC Jean Te Le FC[ Details ]
Southwark Allstars FCConey Hall Youth Hawks[ Details ]
 
Under 12 - C - Sunday 06 05 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Carpe Diem FCSevenoaks Town FC[ Details ]
Sevenoaks Town FCCarpe Diem FC[ Details ]
West Wickham FCGlebe Lions[ Details ]
 
Under 12 - D - Sunday 06 05 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Hamsey Rangers FCAddiscombe Athletic Hurricanes[ Details ]
Millwall Lionesses FCSporting Juniors FC[ Details ]
Moonshot FCSelsdon Junior FC[ Details ]
Selsdon Junior FCMoonshot FC[ Details ]
Sporting Juniors FCMillwall Lionesses FC[ Details ]
 
Under 12 - Central - Sunday 06 05 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Charlton Athletic Girls FCSouth Bank Youth FC[ Details ]
FD United FCLewisham Tigers FC[ Details ]
South London Kings BravesJDG Athletic FC[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCBeckenham Town Gold[ Details ]
The Warren LionsFriendly FC[ Details ]
 
Under 12 - South - Sunday 06 05 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Hamsey Rangers ColtsF.C. Elmstead Roosters[ Details ]
Holmesdale Youth FCWesterham Wolves[ Details ]
Orpington Rovers PumasThe Warren Tigers[ Details ]
Whyteleafe WizardsConey Hall Youth Tigers[ Details ]
 
Under 13 - A - Sunday 06 05 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Balham ColtsCarpe Diem FC[ Details ]
East Grinstead Town FCJunior Elite FC[ Details ]
Junior Elite FCEast Grinstead Town FC[ Details ]
 
Under 13 - B - Sunday 06 05 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Chipstead Kent EaglesWhyteleafe FC[ Details ]
FC Jean Te Le FCTooting & Mitcham Youth Terrors[ Details ]
Santley United FCOakwood FC[ Details ]
 
Under 13 - C - Sunday 06 05 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe PumasBeckenham Town Red[ Details ]
Selsdon Junior FCWest Wickham Lions[ Details ]
Tecnica Football Academy RealBlue Stars Elite FC[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCCaterham Pumas Youth Saints[ Details ]
West Wickham LionsSelsdon Junior FC[ Details ]
West Wickham TigersBromley Solis[ Details ]
West Wickham TigersBromley Solis[ Details ]
 
Under 13 - D - Sunday 06 05 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Active 8 United FCTen-Em-Bee Tigers[ Details ]
Bromleians FCOld Wilsonians Kelly[ Details ]
Old Wilsonians KellyBromleians FC[ Details ]
Warlingham Colts FCBeckenham Tigers Tigers[ Details ]
 
Under 13 - E - Sunday 06 05 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Caribb FCCarpe Diem Aurum[ Details ]
 
Under 13 - Paired E & F Fixtures - Sunday 06 05 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Hackney Wick Academy South FCOld Wilsonians Jephson[ Details ]
Tecnica Football Academy AthleticoBeckenham Town White[ Details ]
 
Under 14 - A - Sunday 06 05 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Balham ColtsSouthwark Allstars Reds[ Details ]
FC Jean Te Le FCConey Hall Youth Hawks[ Details ]
FC Jean Te Le FCConey Hall Youth Hawks[ Details ]
Glebe PumasLsportsC FC[ Details ]
Kinetic Croydon FCSt Andrews Youth Club FC[ Details ]
 
Under 14 - B - Sunday 06 05 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe TigersBattersea Lions FC[ Details ]
Melwood FCWesterham Wolves[ Details ]
 
Under 14 - C - Sunday 06 05 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Active 8 United FCChipstead Kent FC[ Details ]
Blue Stars Elite FCStorm Lightning[ Details ]
 
Under 14 - D - Sunday 06 05 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Storm ThunderJDG Athletic Tigers[ Details ]
Unity YellowCaterham Pumas Youth United[ Details ]
 
Under 15 - A - Sunday 06 05 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Addiscombe Athletic HurricanesKinetic Croydon FC[ Details ]
 
Under 15 - B - Sunday 06 05 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Balham ColtsPetts Wood Seahawks[ Details ]
 
Under 15 - C - Sunday 06 05 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town RedCaterham Pumas Youth Colts[ Details ]
Bromleians YouthSeymour Villa Colts[ Details ]
FC Predators FCPetts Wood Petrels[ Details ]
Petts Wood PetrelsFC Predators FC[ Details ]
 
Under 15 - D - Sunday 06 05 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Addiscombe Athletic TornadoesHamsey Rangers Lions[ Details ]
 
Under 15 - Paired C & D Fixtures - Sunday 06 05 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
F.C. Elmstead FCCaterham Pumas Youth United[ Details ]
FC Jean Te Le FCThe Warren Pumas[ Details ]
Oxted & District FCOrpington Rovers FC[ Details ]
 
Under 15 - Development - Sunday 06 05 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley InvictasSouth Bank Youth FC[ Details ]
Coney Hall Youth FCBromleians United[ Details ]
Tooting & Mitcham Youth ColtsSevenoaks Town FC[ Details ]
Tooting & Mitcham Youth TerrorsTooting & Mitcham Youth Stripes[ Details ]
 
Under 16 - A - Sunday 06 05 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Kinetic Croydon FCTen-Em-Bee FC[ Details ]
Westerham RedsBalham Eagles[ Details ]
Whyteleafe WanderersFC Jean Te Le FC[ Details ]
 
Under 16 - B - Sunday 06 05 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromleians FC Beckenham Town Blue[ Details ]
Orpington Rovers FCSelsdon Junior FC[ Details ]
 
Under 16 - C - Sunday 06 05 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town RedWhyteleafe Wolves[ Details ]
Hamsey Rangers BlackhawksAl Aqsa FC[ Details ]
 
Under 17/18 - Paired A-B Fixtures - Sunday 06 05 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Balham EaglesCoulsdon Athletic Eagles[ Details ]
Tooting & Mitcham Youth TerrorsBallers Club FC[ Details ]

Cup Matches

Home TeamAway TeamDetails
U11 Spring SHIELD Gold: FINAL
Chipstead Kent KestrelsKinetic Croydon FC[ Details ]Published
U11 Spring SHIELD Gold: 3rd and 4th Place Play Off
Bromley InvictasTen-Em-Bee Lions[ Details ]Published
U11 Spring SHIELD Silver: FINAL
Ten-Em-Bee SDCTooting & Mitcham Youth Terrors[ Details ]Published
U11 Spring SHIELD Silver: 3rd and 4th Place Play Off
Bromleians FCOld Wilsonians Nairne[ Details ]Published
U11 Spring SHIELD Bronze: FINAL
F.C. Elmstead RoostersCaribb FC[ Details ]Published
U11 Spring SHIELD Bronze: 3rd and 4th Place Play Off
Petts Wood OspreysOrpington Rovers Lions[ Details ]Published
U11 Spring SHIELD Copper: FINAL
Hamsey Rangers EaglesSouthside Warriors Wolves[ Details ]Published
U11 Spring SHIELD Copper: 3rd and 4th Place Play Off
Croydon FC Youth HawksCroydon FC Youth Eagles[ Details ]Published
U11 Spring TROPHY Gold: FINAL
Coney Hall Youth FCFC Jean Te Le FC[ Details ]Published
U11 Spring TROPHY Gold: 3rd and 4th Place Play Off
Seymour Villa FCBeckenham Town White[ Details ]Published
U11 Spring TROPHY Silver: FINAL
Croydon FC Youth FalconsSouthwark Allstars Reds[ Details ]Published
U11 Spring TROPHY Silver: 3rd and 4th Place Play Off
Glebe TigersBromleians United[ Details ]Published
U11 Spring TROPHY Bronze: FINAL
Unity BlueSelsdon Junior Eagles[ Details ]Published
U11 Spring TROPHY Bronze: 3rd and 4th Place Play Off
Woodcote Juniors PeckersOld Wilsonians Brecon[ Details ]Published
U11 Spring TROPHY Copper: FINAL
Melwood FCForestdale FC[ Details ]Published
U11 Spring TROPHY Copper: 3rd and 4th Place Play Off
Active 8 United FCBromley Solis[ Details ]Published
U12 Surrey Cup: Final Round
Esher Youth U12 Wizards WhitesWhyteleafe Youth[ Details ]Published
U12 Girls Surrey Cup: Final Round
Crystal Palace Ladies FCAFC Wimbledon Girls (Youth) U12[ Details ]Published
U14 League Shield: Final Round
Addiscombe Athletic HurricanesEx Blues FC[ Details ]Published
<< Previous Match Day - Friday 04 05 2018 Next Match Day - Tuesday 08 05 2018 >>
 
 
ASC Campaign 2017

© Copyright and database rights Our Kids Sports Ltd 2007 - 2018