Our Kids Sports
Options
Calendar

All Matches on Sunday 18 02 2018

Next Match Day - Sunday 16 09 2018 >>
 
Under 7 - Spring Cup Group A - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Chipstead GreensBromley Invictas[ Details ]
Orpington Rovers LionsWesterham Grasshoppers[ Details ]
 
Under 7 - Spring Cup Group B - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RavensCroydon FC Youth FC[ Details ]
The Warren TigersBromleians FC[ Details ]
 
Under 7 - Spring Cup Group C - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RooksAddiscombe Athletic Hurricanes[ Details ]
Selsdon Junior LionsCaribb FC[ Details ]
 
Under 7 - Spring Shield Group A - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Old Wilsonians KendrickBeckenham Town White[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCOrpington Rovers Eagles[ Details ]
 
Under 7 - Spring Shield Group B - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
F.C. Elmstead RoostersGlebe Tigers[ Details ]
Woodcote Juniors BudgiesOld Wilsonians Southwark[ Details ]
 
Under 7 - Spring Shield Group C - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe LionsWest Wickham FC[ Details ]
Old Wilsonians BevanWarlingham Colts FC[ Details ]
 
Under 7 - Spring Trophy Group A - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley SolisHamsey Rangers Cubs[ Details ]
Selsdon Junior TigersConey Hall Youth FC[ Details ]
 
Under 7 - Spring Trophy Group B - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ex Blues FCOld Wilsonians Paton[ Details ]
Selsdon Junior EaglesBromley Fledglings[ Details ]
 
Under 7 - Spring Trophy Group C - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town RedF.C. Elmstead Bantams[ Details ]
Westerham PumasSelsdon Junior Hawks[ Details ]
 
Under 8 - Under 8 Ladder - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coney Hall Youth HawksF.C. Elmstead Roosters[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCBromley Rooks[ Details ]
West Wickham FCBromley Invictas[ Details ]
 
Under 8 - Spring Cup Group B - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromleians FCBromley "125"[ Details ]
Westerham WolvesWarlingham Colts FC[ Details ]
 
Under 8 - Spring Cup Group A - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RavensCaribb Eagles[ Details ]
Selsdon Junior TigersChipstead Greens[ Details ]
 
Under 8 - Spring Cup Group C - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe LionsSelsdon Junior Lions[ Details ]
Junior Elite FCConey Hall Youth Lions[ Details ]
 
Under 8 - Spring Shield Group A - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ex Blues FCOld Wilsonians Pilgrim[ Details ]
Woodcote Juniors The ParrotsBeckenham Town Blue[ Details ]
 
Under 8 - Spring Shield Group B - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe TigersCroydon FC Youth Eagles[ Details ]
Old Wilsonians BradburyLewisham Tigers FC[ Details ]
 
Under 8 - Spring Shield Group D - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town RedActive 8 United FC[ Details ]
The Warren LionsElite Lions Football Academy FC[ Details ]
 
Under 8 - Spring Shield Group C - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Old Wilsonians TalybontCaribb Hawks[ Details ]
Orpington Rovers FCBeckenham Town White[ Details ]
 
Under 8 - Spring Trophy Group A - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley SolisWesterham Pumas[ Details ]
Selsdon Junior EaglesGlebe Pumas[ Details ]
 
Under 8 - Spring Trophy Group B - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Blue Stars Elite FCTen-Em-Bee Tigers[ Details ]
Tecnica Football Academy AthleticoHamsey Rangers FC[ Details ]
 
Under 8 - Spring Trophy Group C - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe PanthersSelsdon Junior Hawks[ Details ]
Holland Sports Juniors FCThe Warren Tigers[ Details ]
Westerham TigersEx Blues Hurricanes [ Details ]
 
Under 8 - Spring Trophy Group D - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
FD United FCTecnica Football Academy Real[ Details ]
Old Wilsonians DatchelorWarlingham Colts Warriors[ Details ]
 
Under 9 - Spring Cup Group A - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromleians FCF.C. Elmstead Roosters[ Details ]
Bromley RavensBlue Stars Elite FC[ Details ]
 
Under 9 - Spring Cup Group B - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Orpington Rovers FCSelsdon Junior Hawks[ Details ]
Unity GreenActive 8 United FC[ Details ]
 
Under 9 - Spring Cup Group C - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Junior Elite FCConey Hall Youth Tigers[ Details ]
Old Wilsonians McAlisterRusthall FC[ Details ]
 
Under 9 - Spring Shield Group A - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ten-Em-Bee SDCSouthwark Allstars FC[ Details ]
West Wickham RoyalsOtford United Juniors Tigers[ Details ]
 
Under 9 - Spring Shield Group B - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Croydon FC Youth EaglesBromley Rooks[ Details ]
 
Under 9 - Spring Shield Group C - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Old Wilsonians GreencoatBromley Invictas[ Details ]
Westerham WolvesBeckenham Tigers Tigers[ Details ]
 
Under 9 - Spring Trophy Group A - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe LionsHamsey Rangers FC[ Details ]
Old Wilsonians CamberwellUnity Red[ Details ]
 
Under 9 - Spring Trophy Group B - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town RedUnity Purple[ Details ]
Selsdon Junior EaglesLewisham Tigers FC[ Details ]
 
Under 9 - Spring Trophy Group C - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Selsdon Junior TigersThe Warren FC[ Details ]
Seymour Villa FCTen-Em-Bee Tigers[ Details ]
 
Under 9 - Spring Trophy Group D - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
F.C. Elmstead BantamsWest Wickham Sapphires[ Details ]
Wickham Wanderers FCAddiscombe Athletic Hurricanes[ Details ]
 
Under 9 - Spring Plate Group A - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coney Hall Youth LionsCoulsdon Athletic Lions[ Details ]
Tecnica Football Academy RealWoodcote Juniors Little Pecks[ Details ]
 
Under 9 - Spring Plate Group B - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Skillz United FCOld Wilsonians Massey[ Details ]
Westerham PumasLewisham Tigers Blue[ Details ]
 
Under 9 - Spring Plate Group C - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town BlueHolland Sports Juniors FC[ Details ]
Ten-Em-Bee LionsWesterham Tigers[ Details ]
 
Under 9 - Spring Plate Group D - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley SolisWesterham Lions[ Details ]
Ex Blues FCWest Wickham Sky[ Details ]
 
Under 10 - Development - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Skillz United FCAddiscombe Athletic Hurricanes[ Details ]
 
Under 10 - Adelaide - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RavensCroydon FC Youth Hawks[ Details ]
Westerham WolvesBromley Rooks[ Details ]
Whyteleafe YouthJunior Elite FC[ Details ]
 
Under 10 - Brisbane - Sunday 18 02 2018
Home TeamAway Team
F.C. Elmstead RoostersOld Wilsonians BAGS[ Details ]
FC Jean Te Le FCTen-Em-Bee Lions[ Details ]
 
Under 10 - Canberra - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Caterham Pumas Youth ColtsWarlingham Colts FC[ Details ]
Glebe LionsOrpington Rovers FC[ Details ]
 
Under 10 - Darwin - Sunday 18 02 2018
Home TeamAway Team
West Wickham RoyalsSelsdon Junior Tigers[ Details ]
 
Under 10 - Geelong - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromleians FCGlebe Cougars[ Details ]
Southbridge United FCChipstead Greens[ Details ]
Ten-Em-Bee TigersBromley Invictas[ Details ]
 
Under 10 - Hobart - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe TigersTen-Em-Bee SDC[ Details ]
Lambeth Spartans FCSelsdon Junior Eagles[ Details ]
Old Wilsonians HayesCroydon FC Youth Eagles[ Details ]
Southwark Allstars FCThe Warren Lions[ Details ]
 
Under 10 - Melbourne - Sunday 18 02 2018
Home TeamAway Team
LsportsC FCWoodcote Juniors Woodies[ Details ]
Selsdon Junior HawksHamsey Rangers Gunners[ Details ]
West Wickham SapphiresFD United FC[ Details ]
 
Under 10 - Perth - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Addiscombe Athletic TornadoesCharlton Athletic Girls RTC FC[ Details ]
Bromleians UnitedOld Wilsonians Whiteley[ Details ]
Westerham PumasF.C. Elmstead Cockerels[ Details ]
 
Under 10 - Sydney - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coulsdon Athletic LionsCrystal Palace Ladies FC[ Details ]
Millwall Lionesses FCHolland Sports Juniors FC[ Details ]
Selsdon Junior PumasHamsey Rangers Blues[ Details ]
 
Under 11 - Adelaide - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Tunbridge Wells Foresters FCSelsdon Junior Hawks[ Details ]
 
Under 11 - Brisbane - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Balham EaglesBalham Colts[ Details ]
Sevenoaks Town FCWesterham Wolves[ Details ]
 
Under 11 - Canberra - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Croydon F.C. FCPetts Wood Ospreys[ Details ]
Old Wilsonians NairneBromleians FC[ Details ]
Southside Warriors WolvesCroydon FC Youth Hawks[ Details ]
Tooting & Mitcham Youth TerrorsOrpington Rovers Lions[ Details ]
 
Under 11 - Darwin - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town WhiteCroydon FC Youth Eagles[ Details ]
Bromley InvictasHamsey Rangers Eagles[ Details ]
Coney Hall Youth FCF.C. Elmstead Roosters[ Details ]
 
Under 11 - Geelong - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
FC Jean Te Le FCGlebe Tigers[ Details ]
 
Under 11 - Hobart - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Melwood FCForestdale FC[ Details ]
Seymour Villa FCUnity Blue[ Details ]
 
Under 11 - Perth - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
St Andrews Youth Club FCThe Warren Pumas[ Details ]
 
Under 11 - Sydney - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town BlueOtford United Juniors Jaguars[ Details ]
 
Under 12 - A - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town WhiteTunbridge Wells Foresters Albion[ Details ]
Broomwood RattlesnakesWhyteleafe Youth[ Details ]
Glebe TigersBromley Ravens[ Details ]
Junior Elite FCBalham FC[ Details ]
Orpington Rovers LionsBeckenham Town Red[ Details ]
 
Under 12 - B - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town BlueTooting & Mitcham Youth Terrors[ Details ]
Bromley RooksMelwood Lions[ Details ]
Coney Hall Youth HawksHamsey Rangers Athletic[ Details ]
Petts Wood RaptorsCroydon FC Youth Hawks[ Details ]
Southwark Allstars FCFC Jean Te Le FC[ Details ]
 
Under 12 - C - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
LsportsC FCSevenoaks Town FC[ Details ]
Oxted & District FCWest Wickham FC[ Details ]
Warlingham Colts FCGlebe Lions[ Details ]
 
Under 12 - D - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromleians UnitedSelsdon Junior FC[ Details ]
Bromley InvictasSouthbridge United FC[ Details ]
Haxstar Eagles FCMoonshot FC[ Details ]
 
Under 12 - Central - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley SolisTen-Em-Bee SDC[ Details ]
FD United FCFuture FC[ Details ]
Lewisham Tigers FCBeckenham Town Gold[ Details ]
 
Under 12 - South - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coney Hall Youth TigersOrpington Rovers Pumas[ Details ]
Hamsey Rangers ColtsWickham Wanderers FC[ Details ]
Old Wilsonians FCActive 8 United FC Withdrawn[ Details ]
Orpington Rovers TigersWhyteleafe Wizards[ Details ]
The Warren TigersF.C. Elmstead Roosters[ Details ]
 
Under 13 - A - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Afewee Urban FC WithdrawnBalham Eagles[ Details ]
Balham ColtsJunior Elite FC[ Details ]
Bromley RooksCarpe Diem FC[ Details ]
Coney Hall Youth HawksEx Blues FC[ Details ]
Orpington Rovers LionsEast Grinstead Town FC[ Details ]
 
Under 13 - B - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley InvictasFC Jean Te Le FC[ Details ]
F.C. Elmstead FCOakwood FC[ Details ]
 
Under 13 - C - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Caterham Pumas Youth SaintsSelsdon Junior FC[ Details ]
Tecnica Football Academy RealTooting & Mitcham Youth Stripes[ Details ]
West Wickham LionsBeckenham Town Red[ Details ]
 
Under 13 - D - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Eversley Rangers FCBromleians FC[ Details ]
Old Wilsonians KellyCaterham Pumas Youth United[ Details ]
 
Under 13 - E - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
South London Kings AcesIDAP Football Academy IFA Internationals[ Details ]
 
Under 13 - Paired E & F Fixtures - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coulsdon Athletic LionsFurzedown Lions FC FC[ Details ]
Westerham PumasSouth Bank Youth FC[ Details ]
 
Under 14 - A - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Balham ColtsCroydon F.C. FC[ Details ]
Coney Hall Youth HawksTooting & Mitcham Youth Stripes[ Details ]
Glebe PumasFC Jean Te Le FC[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCLsportsC FC[ Details ]
 
Under 14 - B - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Addiscombe Athletic HurricanesBattersea Lions FC[ Details ]
Beckenham Town WhiteBromley Rooks[ Details ]
Melwood FCBalham Eagles[ Details ]
Moonshot FCEx Blues FC[ Details ]
 
Under 14 - C - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Blue Stars Elite FCOrpington Rovers FC[ Details ]
Peckham Town FCBromleians FC[ Details ]
Sevenoaks Town FCWandle Wanderers FC[ Details ]
Storm LightningActive 8 United FC[ Details ]
 
Under 14 - D - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
JDG Athletic TigersStorm Thunder[ Details ]
Old Wilsonians WilsonWallington Wanderers FC[ Details ]
Westerham LionsUnity Yellow[ Details ]
 
Under 15 - A - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Addiscombe Athletic HurricanesTooting & Mitcham Youth Stripes[ Details ]
Croydon F.C. FCBalham Eagles[ Details ]
Sevenoaks Town FCTooting & Mitcham Youth Terrors[ Details ]
 
Under 15 - B - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Petts Wood SeahawksEx Blues FC[ Details ]
Tooting & Mitcham Youth ColtsBromleians United[ Details ]
 
Under 15 - C - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town RedOrpington Rovers FC[ Details ]
FC Jean Te Le FCCaterham Pumas Youth Colts[ Details ]
FC Predators FCSeymour Villa Colts[ Details ]
 
Under 15 - D - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromleians BluesOxted & District FC[ Details ]
Holmesdale Youth FCAddiscombe Athletic Tornadoes[ Details ]
 
Under 15 - Paired C & D Fixtures - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Petts Wood PetrelsHamsey Rangers Lions[ Details ]
The Warren PumasBromleians Youth[ Details ]
 
Under 16 - A - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
FC Jean Te Le FCTen-Em-Bee FC[ Details ]
Whyteleafe WanderersWesterham Reds[ Details ]
 
Under 16 - B - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Selsdon Junior FCBromleians FC [ Details ]
Sevenoaks Town FCAddiscombe Athletic Hurricanes [ Details ]
Wandle Wanderers RedOrpington Rovers FC[ Details ]
 
Under 16 - C - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Al Aqsa FCHamsey Rangers Blackhawks[ Details ]
Bromleians UnitedWickham Wanderers FC[ Details ]
Coney Hall Youth FCBeckenham Town Red[ Details ]
Norwood FCWhyteleafe Wolves[ Details ]
 
Under 17/18 - A - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Orpington Rovers BlueOld Wilsonians FC[ Details ]
 
Under 17/18 - B - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Shirley Town FCBallers Club FC[ Details ]
 
Under 17/18 - Paired A-B Fixtures - Sunday 18 02 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
JDG Athletic FCWesterham FC[ Details ]
Tooting & Mitcham Youth TerrorsCoulsdon Athletic Eagles[ Details ]
Next Match Day - Sunday 16 09 2018 >>
 
 
2018 Campaign

© Copyright and database rights Our Kids Sports Ltd 2007 - 2018