Our Kids Sports
Tandridge Youth Football League Message: Reminder for anyone buying footballs this summer: As first seen in the FA's Heading Guidance document (issued in February) - from 1st June 2020 Under 10 teams are required to use a Size 3 football for training and for matches.
Options
Calendar

All Matches on Sunday 26 01 2020

 
Under 7 - Under 7 Ladder - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ace JuniorsF.C. Elmstead Roosters[ Details ]
Ace YouthFD United FC[ Details ]
Bromley RooksSelsdon Junior Lions[ Details ]
Caribb (Youth) 1994 FCBromley Ravens[ Details ]
Coney Hall Youth LionsWarlingham Colts FC[ Details ]
F.C. Elmstead BantamsBromleians FC[ Details ]
Glebe LionsWesterham Wolves[ Details ]
Glebe TigersBromley Invictas[ Details ]
Hamsey Rangers CubsAfewee Urban FC[ Details ]
Old Wilsonians AdamsThe Warren Tigers[ Details ]
Old Wilsonians BillingTulse Hill FC[ Details ]
Old Wilsonians O.W.L.S.Beckenham Town Red[ Details ]
Orpington Rovers LionsTecnica Football Academy Real[ Details ]
Petts Wood SparrowhawksJunior Elite FC[ Details ]
R & R CobrasOld Wilsonians McAlister[ Details ]
Selsdon Junior EaglesAFC Shortlands FC[ Details ]
Westerham PumasWest Wickham FC[ Details ]
Woodcote Juniors EaglesConey Hall Youth Hawks[ Details ]
 
Under 8 - Under 8 Ladder - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ace JuniorsSouthside Warriors Warriors[ Details ]
AFC Shortlands GreensHamsey Rangers Eagles[ Details ]
AFC Shortlands RedsJunior Reds Knights[ Details ]
Afewee Urban FCThe Warren Tigers[ Details ]
Bromleians FCSelsdon Junior Lions[ Details ]
Bromleians UnitedGlebe Jaguars[ Details ]
Bromley InvictasBeckenham Town Red[ Details ]
Bromley RooksOld Wilsonians Parkinson[ Details ]
Ex Blues FCConey Hall Youth Lions[ Details ]
F.C. Elmstead BantamsSelsdon Junior Tigers[ Details ]
F.C. Elmstead CockerelsAFC Shortlands Yellow[ Details ]
Glebe LionsWoodcote Juniors Peckers[ Details ]
Glebe PumasWesterham Wolves[ Details ]
Glebe TigersTecnica Football Academy Athletico[ Details ]
Hamsey Rangers LionsLewisham Tigers FC[ Details ]
Holland Sports Juniors JaguarsAce Colts[ Details ]
Holmesdale Youth FCConey Hall Youth Tigers[ Details ]
Junior Reds TitansAFC Shortlands Blues[ Details ]
Junior Reds ValiantsSundridge United Juniors Phoenix[ Details ]
Mini Sports Stars ApplesSeymour Villa Yellow[ Details ]
Mini Sports Stars PearsFD United FC[ Details ]
Old Wilsonians BournerTulse Hill Yellows[ Details ]
Orpington Rovers TigersTulse Hill FC[ Details ]
Petts Wood Blue JaysHamsey Rangers Gunners[ Details ]
Petts Wood Golden EaglesSelsdon Junior Hawks[ Details ]
R & R CobrasOld Wilsonians Smart[ Details ]
R & R VipersSelsdon Junior Eagles[ Details ]
Seymour Villa BlueWisla Krakow FC[ Details ]
Sundridge United Juniors EaglesR & R Mambas[ Details ]
Sundridge United Juniors LionsR & R Pythons[ Details ]
Tecnica Football Academy RealAce Youth[ Details ]
Tecnica Football Academy VillaHaxstar Eagles FC[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCWarlingham Colts FC[ Details ]
The Warren LionsOrpington Rovers Pumas[ Details ]
Westerham PumasWest Wickham Royals[ Details ]
Woodcote Juniors HawksAcademix Advance[ Details ]
 
Under 9 - Under 9 Ladder - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Addiscombe All-Stars CometsBromley Invictas[ Details ]
AFC Shortlands FCPetts Wood Harriers[ Details ]
Afewee Urban FCThe Warren Tigers[ Details ]
Bromley RooksOld Wilsonians Bevan[ Details ]
Bromley SolisAce Juniors[ Details ]
Caribb (Youth) 1994 FCPetts Wood Rockhoppers[ Details ]
Coney Hall Youth LionsAce Youth[ Details ]
F.C. Elmstead BantamsConey Hall Youth Tigers[ Details ]
FD United FCBalham Ballers FC[ Details ]
Forestdale FCWest Wickham FC[ Details ]
Glebe TigersBeckenham Town Red[ Details ]
Holland Sports Juniors TigersSundridge United Juniors Phoenix[ Details ]
Holmesdale Youth FCSeymour Villa FC[ Details ]
Junior Reds KnightsAddiscombe All-Stars Astros[ Details ]
Lewisham Tigers FCGlebe Lions[ Details ]
Mini Sports Stars ApplesHolland Sports Juniors Lions[ Details ]
Mini Sports Stars PearsSantley United FC[ Details ]
Old Wilsonians KendrickWesterham Wolves[ Details ]
Old Wilsonians PatonWesterham Pumas[ Details ]
Orpington Rovers EaglesOrpington Rovers Tigers[ Details ]
Orpington Rovers LionsOrpington Rovers FC[ Details ]
Peckham Town FCHamsey Rangers Eagles[ Details ]
Petts Wood GriffinsTecnica Football Academy Real[ Details ]
Petts Wood KitesElite Development FC FC[ Details ]
R & R CobrasBromley Ravens[ Details ]
R & R MambasEx Blues FC[ Details ]
Selsdon Junior EaglesOld Wilsonians Southwark[ Details ]
Selsdon Junior LionsJunior Elite FC[ Details ]
Selsdon Junior PumasCoulsdon Athletic Panthers[ Details ]
Selsdon Junior TigersF.C. Elmstead Roosters[ Details ]
Sundridge Allstars FCR & R Vipers[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCWarlingham Colts FC[ Details ]
Tulse Hill FCSouth Godstone Youth Lions[ Details ]
Westerham PanthersSelsdon Junior Hawks[ Details ]
Wisla Krakow FCBeckenham Town Blue[ Details ]
Woodcote Juniors BudgiesBeckenham Town White[ Details ]
 
Under 9 - Under 9 Girls - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Tulse Hill GirlsBeckenham Town Gold Girls[ Details ]
 
Under 10 - Under 10 Ladder - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Academix AdvanceBromley Solis[ Details ]
Beckenham Town BlueBlue Stars Elite FC[ Details ]
Beckenham Town RedFD United FC[ Details ]
Bromleians UnitedHamsey Rangers FC[ Details ]
Bromley InvictasBeckenham Town White[ Details ]
Bromley RooksPetts Wood Black Hawks[ Details ]
Caribb (Youth) 1994 EaglesSouthbridge United FC[ Details ]
Coney Hall Youth LionsBromley Ravens[ Details ]
Coney Hall Youth TigersBeckenham Town Green[ Details ]
Crystal Palace FC (Girls) AcademyConey Hall Youth Hawks[ Details ]
Ex Blues Hurricanes Selsdon Junior Tigers[ Details ]
FD United PumasGlebe Pumas[ Details ]
Glebe LionsWoodcote Juniors The Parrots[ Details ]
Hamsey Rangers SharksSouthwark Allstars Reds[ Details ]
Haxstar Eagles FCOld Wilsonians Pilgrim[ Details ]
Holland Sports Juniors FCPetts Wood Storm Petrels[ Details ]
Junior Elite FCLewisham Tigers FC[ Details ]
Junior Reds ValiantsConey Hall Youth Eagles[ Details ]
Old Wilsonians BradburyTulse Hill FC[ Details ]
Orpington Rovers FCR & R FC[ Details ]
Selsdon Junior FalconsHolmesdale Youth FC[ Details ]
Selsdon Junior LionsOld Wilsonians Datchelor[ Details ]
Southwark Allstars AthleticTecnica Football Academy Real[ Details ]
Team Get Involved FCF.C. Elmstead FC[ Details ]
Tecnica Football Academy AthleticoAFC Shortlands FC[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCSelsdon Junior Eagles[ Details ]
The Warren LionsSelsdon Junior Hawks[ Details ]
The Warren TigersShirley Town FC[ Details ]
Unity AFCEx Blues Spitfires[ Details ]
Warlingham Colts FCSevenoaks Town FC[ Details ]
Warlingham Colts WarriorsCharlton Athletic Girls RTC FC[ Details ]
West Wickham BluesSeymour Villa FC[ Details ]
West Wickham SapphiresAFC Croydon Athletic Rams[ Details ]
Westerham TigersAce Youth[ Details ]
Wisla Krakow FCGlebe Tigers[ Details ]
 
Under 11 - Under 11 Girls - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Athenlay Rye GirlsTulse Hill Girls[ Details ]
Girls United Football Club FC GirlsBeckenham Town Gold Girls[ Details ]
 
Under 11 - Adelaide - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RavensBalham FC[ Details ]
F.C. Elmstead RoostersCaribb (Youth) 1994 FC[ Details ]
Junior Elite FCR & R Cobras[ Details ]
Ten-Em-Bee SDC GreenOrpington Rovers FC[ Details ]
 
Under 11 - Brisbane - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Blue Stars Elite FCOld Wilsonians Greencoat[ Details ]
Rusthall VictorsConey Hall Youth Tigers[ Details ]
Sevenoaks Town FCBromley Rooks[ Details ]
Tunbridge Wells Foresters FirehawksBromleians FC[ Details ]
 
Under 11 - Carlton - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town WhiteSelsdon Junior Hawks[ Details ]
Glebe PanthersSouthwark Allstars FC[ Details ]
Old Wilsonians RobinsonLewisham Tigers Yellow[ Details ]
 
Under 11 - Darwin - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Holmesdale Youth FCTeam Get Involved FC[ Details ]
Petts Wood SeagullsTen-Em-Bee Lions[ Details ]
Ten-Em-Bee TigersUnity Red[ Details ]
Westerham WolvesBromley Invictas[ Details ]
 
Under 11 - Essendon - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromleians UnitedR & R Vipers[ Details ]
Elite Development FC U10/U11Selsdon Junior Tigers[ Details ]
Tunbridge Wells Foresters PredatorsThe Warren Tigers[ Details ]
Wisla Krakow FCPetts Wood Jays[ Details ]
 
Under 11 - Fremantle - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
F.C. Elmstead BantamsBeckenham Town Red[ Details ]
Hamsey Rangers FCTecnica Football Academy Real[ Details ]
Peckham Town FCAce Youth[ Details ]
West Wickham RoyalsSeymour Villa FC[ Details ]
 
Under 11 - Geelong - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coney Hall Youth LionsWesterham Pumas[ Details ]
Lewisham Tigers BlueBeckenham Town Blue[ Details ]
West Wickham SapphiresSelsdon Junior Eagles[ Details ]
 
Under 11 - Hawthorn - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Old Wilsonians MasseyTulse Hill Royals[ Details ]
West Wickham SkyCrystal Palace FC (Girls) FC[ Details ]
 
Under 11 - Hobart - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Tigers FCHolland Sports Juniors FC[ Details ]
Coulsdon Athletic LionsThe Warren Lions[ Details ]
SZ United FCCoulsdon Athletic Tigers[ Details ]
Westerham LionsTulse Hill Yellows[ Details ]
 
Under 12 - A - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RavensTen-Em-Bee Lions[ Details ]
Langton Green Sports Club Hurricanes Elite Development FC FC[ Details ]
Old Wilsonians BreconUniversal FC[ Details ]
Sevenoaks Town OaksBromley Rooks[ Details ]
Welling United RedsJunior Elite FC[ Details ]
 
Under 12 - B - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Lewisham Tigers FCBalham FC[ Details ]
Petts Wood FirecrestBromley Invictas[ Details ]
Southwark Allstars AthleticUnity Red[ Details ]
 
Under 12 - C - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town RedConey Hall Youth Tigers[ Details ]
FC Battersea Glebe Lions[ Details ]
Orpington Rovers FCMoonshot FC[ Details ]
R & R FCEx Blues FC[ Details ]
 
Under 12 - D - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Croydon Athletic Eagles Withdrawn 02.02.20Southbridge United FC[ Details ]
 
Under 12 - South - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Hamsey Rangers GunnersForestdale FC[ Details ]
 
Under 12 - Central - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Selsdon Junior PumasOld Wilsonians Whiteley[ Details ]
 
Under 12 - North - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Crystal Palace FC (Girls) AcademyBlue Stars Elite FC[ Details ]
 
Under 13 - Under 13 Girls - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Dalmain Athletic Girls DiamondsCaribb (Youth) 1994 FC Girls[ Details ]
Girls United Football Club FC GirlsAthenlay Girls[ Details ]
Hillyfielders Kestrels (Girls)Beckenham Town Gold Girls[ Details ]
Old Wilsonians Camberwell GirlsWelling United Girls U12[ Details ]
 
Under 13 - Girls Spring - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Dalmain Athletic Girls DiamondsCaribb (Youth) 1994 FC Girls[ Details ]
Girls United Football Club FC GirlsAthenlay Girls[ Details ]
Hillyfielders Kestrels (Girls)Beckenham Town Gold Girls[ Details ]
Old Wilsonians Camberwell GirlsWelling United Girls U12[ Details ]
 
Under 13 - Premier Division - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Santley United FCBromley Rooks[ Details ]
 
Under 13 - Division 1 - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Southwark Allstars RedsBeckenham Town Red[ Details ]
Ten-Em-Bee LionsOld Wilsonians Nairne[ Details ]
Unity BlueBroomwood FC[ Details ]
 
Under 13 - Division 2 - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town WhiteConey Hall Youth Eagles[ Details ]
Coney Hall Youth FCTooting & Mitcham Youth Terrors[ Details ]
Petts Wood OspreysBromley Invictas[ Details ]
Westerham WolvesAFC Croydon Athletic Falcons[ Details ]
 
Under 13 - Central - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Croydon Athletic HawksHamsey Rangers FC[ Details ]
The Warren PumasOrpington Rovers Panthers[ Details ]
 
Under 13 - South - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Holmesdale Youth YellowPetts Wood Red Kites[ Details ]
 
Under 13 - North - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Tooting & Mitcham Youth StripesBromleians Blues[ Details ]
 
Under 14 - Premier Division - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town WhiteBromley Rooks[ Details ]
Petts Wood King VulturesBroomwood FC[ Details ]
Southside Warriors WarriorsSouthwark Allstars FC[ Details ]
 
Under 14 - Division 1 - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley InvictasTooting & Mitcham Youth Stripes[ Details ]
Petts Wood RaptorsWest Wickham Tigers[ Details ]
South London Kings BravesSt. Gertrude's FC Cardinals[ Details ]
 
Under 14 - Division 2 - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Blue Stars Elite FCFuture Stars FC[ Details ]
Club Langley HawksAFC Croydon Athletic Eagles[ Details ]
Selsdon Junior FCSouth Bank Youth FC[ Details ]
 
Under 14 - Division 3 - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Hamsey Rangers ColtsThe Warren Reds[ Details ]
Old Wilsonians FCBromley Solis[ Details ]
Petts Wood PhoenixF.C. Elmstead FC[ Details ]
St. Gertrude's FC KnightsOrpington Rovers Pumas[ Details ]
Wickham Wanderers FCOrpington Rovers Tigers[ Details ]
 
Under 15 - Premier Division - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
West Wickham TigersTooting & Mitcham Youth Stripes[ Details ]
 
Under 15 - Division 1 - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Blue Stars Elite FCPetts Wood Kingfishers[ Details ]
Bromley InvictasUniversal FC[ Details ]
Chipstead Kent EaglesF.C. Elmstead FC[ Details ]
Tooting & Mitcham Youth TerrorsWesterham Wolves[ Details ]
 
Under 15 - Division 2 - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Orpington Rovers TigersWarlingham Colts FC[ Details ]
R & R FCFurzedown Lions FC FC[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCClub Langley Hawks[ Details ]
 
Under 15 - Division 3 - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Tigers FCStorm FC[ Details ]
Beddington Park RoyalsCarpe Diem Aurum[ Details ]
Coulsdon Athletic LionsSelsdon Junior Eagles[ Details ]
Old Wilsonians JephsonTecnica Football Academy Athletico[ Details ]
South Bank Youth FCPetts Wood Jackdaws[ Details ]
 
Under 16 - Premier Division - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Battersea Lions FCTUFF Youth FC[ Details ]
Beckenham Town WhiteShirley Saints FC[ Details ]
Elite Development FC BlueBromley Rooks[ Details ]
Santley United FCWandle Wanderers FC[ Details ]
 
Under 16 - Division 1 - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Elite Development FC YellowAFC Croydon Athletic FC[ Details ]
Ex Blues FCWesterham Wolves[ Details ]
Peckham Town FCBromleians FC[ Details ]
 
Under 16 - Division 2 - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town BlueOrpington Rovers FC[ Details ]
Beddington Park AlbionCoulsdon Athletic Eagles[ Details ]
 
Under 17/18 - Premier Division - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Sevenoaks Town FCTooting & Mitcham Youth Terrors[ Details ]
 
Under 17/18 - Division 1 - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town RedOld Wilsonians Harris[ Details ]
Bromley SolisWarlingham Colts FC[ Details ]
Petts Wood RobinsOrpington Rovers FC[ Details ]
 
Under 17/18 - Division 2 - Sunday 26 01 2020
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Hamsey Rangers FCBromleians Youth[ Details ]

County Cup Matches

10:00amn/aOrpington FC Under 11 GirlsBeckenham Town Under 11 Gold Girls[ Details ]
 
 
EE Campaign 2020

© Copyright and database rights Our Kids Sports Ltd 2007 - 2020