Our Kids Sports
Tandridge Youth Football League Message: Reminder for anyone buying footballs this summer: As first seen in the FA's Heading Guidance document (issued in February) - from 1st June 2020 Under 10 teams are required to use a Size 3 football for training and for matches.
Options
Calendar

All Matches on Sunday 10 11 2019

 
Under 7 - Under 7 Ladder - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ace JuniorsSelsdon Junior Eagles[ Details ]
AFC Shortlands FCWesterham Pumas[ Details ]
Bromley RavensBromley Rooks[ Details ]
Coney Hall Youth HawksBeckenham Town Red[ Details ]
F.C. Elmstead BantamsOld Wilsonians Adams[ Details ]
F.C. Elmstead RoostersWarlingham Colts FC[ Details ]
FD United FCOrpington Rovers Lions[ Details ]
Glebe LionsAce Youth[ Details ]
Junior Elite FCBromley Invictas[ Details ]
Old Wilsonians O.W.L.S.Old Wilsonians Billing[ Details ]
R & R VipersR & R Cobras[ Details ]
Selsdon Junior LionsGlebe Tigers[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCConey Hall Youth Lions[ Details ]
The Warren TigersOld Wilsonians McAlister[ Details ]
West Wickham FCBromleians FC[ Details ]
Westerham WolvesHamsey Rangers Cubs[ Details ]
Woodcote Juniors EaglesTulse Hill FC[ Details ]
 
Under 8 - Under 8 Ladder - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ace JuniorsR & R Cobras[ Details ]
AFC Shortlands BluesWarlingham Colts FC[ Details ]
AFC Shortlands GreensOrpington Rovers Tigers[ Details ]
Beckenham Town RedWoodcote Juniors Hawks[ Details ]
Bromleians FCBromley Ravens[ Details ]
Bromleians UnitedCaribb (Youth) 1994 FC team Two[ Details ]
Bromley RooksWest Wickham Royals[ Details ]
Glebe LionsAcademix Advance[ Details ]
Glebe TigersSelsdon Junior Lions[ Details ]
Hamsey Rangers EaglesPetts Wood Blue Jays[ Details ]
Haxstar Eagles FCConey Hall Youth Tigers[ Details ]
Holland Sports Juniors JaguarsTecnica Football Academy Villa[ Details ]
Holland Sports Juniors LeopardsAce Youth[ Details ]
Holmesdale Youth FCBromley Invictas[ Details ]
Junior Elite FCOld Wilsonians Smart[ Details ]
Lewisham Tigers FCHamsey Rangers Lions[ Details ]
Mini Sports Stars ApplesWisla Krakow FC[ Details ]
Old Wilsonians BournerR & R Vipers[ Details ]
Orpington Rovers PumasSelsdon Junior Tigers[ Details ]
Petts Wood Golden EaglesConey Hall Youth Lions[ Details ]
R & R MambasAfewee Urban FC[ Details ]
Selsdon Junior EaglesMini Sports Stars Pears[ Details ]
Selsdon Junior HawksGlebe Pumas[ Details ]
Seymour Villa BlueAFC Shortlands Reds[ Details ]
Southside Warriors WarriorsGlebe Jaguars[ Details ]
Sundridge United Juniors EaglesR & R Pythons[ Details ]
Sundridge United Juniors LionsF.C. Elmstead Cockerels[ Details ]
Sundridge United Juniors PhoenixConey Hall Youth Hawks[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCFD United FC[ Details ]
The Warren LionsJunior Reds Knights[ Details ]
West Wickham SkyF.C. Elmstead Bantams[ Details ]
Westerham PumasSeymour Villa Yellow[ Details ]
Westerham WolvesOld Wilsonians Parkinson[ Details ]
Woodcote Juniors PeckersSouth London Kings Starz[ Details ]
 
Under 9 - Autumn CUP Group A - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RooksOrpington Rovers Lions[ Details ]
Westerham WolvesThe Warren Tigers[ Details ]
 
Under 9 - Autumn CUP Group B - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Junior Elite FCBromley Ravens[ Details ]
Orpington Rovers FCCaribb (Youth) 1994 FC[ Details ]
 
Under 9 - Autumn CUP Group C - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley InvictasTen-Em-Bee SDC[ Details ]
Selsdon Junior LionsAddiscombe All-Stars Comets[ Details ]
 
Under 9 - Autumn SHIELD Group A - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Balham Ballers FCR & R Cobras[ Details ]
Glebe LionsWest Wickham FC[ Details ]
 
Under 9 - Autumn SHIELD Group B - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Afewee Urban FCGlebe Tigers[ Details ]
FD United FCOld Wilsonians Bevan[ Details ]
 
Under 9 - Autumn SHIELD Group C - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Old Wilsonians SouthwarkPetts Wood Rockhoppers[ Details ]
Selsdon Junior EaglesBeckenham Town Red[ Details ]
 
Under 9 - Autumn SHIELD Group D - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Petts Wood KitesF.C. Elmstead Roosters[ Details ]
Warlingham Colts FCOld Wilsonians Kendrick[ Details ]
 
Under 9 - Autumn TROPHY Group A - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Selsdon Junior TigersBromley Solis[ Details ]
Sundridge United Juniors PhoenixOrpington Rovers Tigers[ Details ]
 
Under 9 - Autumn TROPHY Group B - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Orpington Rovers EaglesElite Development FC FC[ Details ]
 
Under 9 - Autumn TROPHY Group C - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Mini Sports Stars ApplesHolland Sports Juniors Tigers[ Details ]
Seymour Villa FCUnity AFC[ Details ]
 
Under 9 - Autumn TROPHY Group D - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Holland Sports Juniors LionsMini Sports Stars Pears[ Details ]
Tecnica Football Academy RealBromleians FC[ Details ]
 
Under 9 - Autumn PLATE Group A - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Forestdale FCPeckham Town FC[ Details ]
Wisla Krakow FCConey Hall Youth Lions[ Details ]
 
Under 9 - Autumn PLATE Group B - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Lewisham Tigers FCEversley Rangers FC[ Details ]
R & R VipersTulse Hill FC[ Details ]
 
Under 9 - Autumn PLATE Group C - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Hamsey Rangers EaglesBeckenham Town Blue[ Details ]
Westerham PanthersAce Juniors[ Details ]
 
Under 9 - Autumn PLATE Group D - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Petts Wood HarriersSelsdon Junior Hawks[ Details ]
Woodcote Juniors BudgiesAFC Shortlands FC[ Details ]
 
Under 9 - Autumn VASE Group A - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coulsdon Athletic PanthersWesterham Tigers[ Details ]
Old Wilsonians PatonR & R Mambas[ Details ]
 
Under 9 - Autumn VASE Group B - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Addiscombe All-Stars AstrosHolmesdale Youth FC[ Details ]
Santley United FCPetts Wood Griffins[ Details ]
 
Under 9 - Autumn VASE Group C - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ace YouthSelsdon Junior Pumas[ Details ]
South Godstone Youth LionsEx Blues FC[ Details ]
 
Under 9 - Autumn VASE Group D - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
F.C. Elmstead BantamsWesterham Pumas[ Details ]
 
Under 10 - Under 10 Ladder - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RavensSevenoaks Town FC[ Details ]
Bromley RooksBlue Stars Elite FC[ Details ]
Coney Hall Youth HawksAFC Shortlands FC[ Details ]
Coney Hall Youth LionsAce Youth[ Details ]
Coney Hall Youth TigersCharlton Athletic Girls RTC FC[ Details ]
Ex Blues SpitfiresBromleians United[ Details ]
FD United PumasThe Warren Lions[ Details ]
Glebe LionsSelsdon Junior Falcons[ Details ]
Glebe PumasLewisham Tigers FC[ Details ]
Glebe TigersWoodcote Juniors The Parrots[ Details ]
Hamsey Rangers SharksWest Wickham Sapphires[ Details ]
Haxstar Eagles FCTecnica Football Academy Athletico[ Details ]
Junior Elite FCR & R FC[ Details ]
Old Wilsonians PilgrimSouthwark Allstars Athletic[ Details ]
Orpington Rovers FCUnity AFC[ Details ]
Petts Wood Black HawksWarlingham Colts FC[ Details ]
Petts Wood Storm PetrelsAcademix Advance[ Details ]
Selsdon Junior HawksCaribb (Youth) 1994 Eagles[ Details ]
Selsdon Junior LionsConey Hall Youth Eagles[ Details ]
Selsdon Junior TigersFD United FC[ Details ]
Southwark Allstars RedsWesterham Tigers[ Details ]
Team Get Involved FCAFC Croydon Athletic Rams[ Details ]
Tecnica Football Academy RealF.C. Elmstead FC[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCSouthbridge United FC[ Details ]
The Warren TigersOld Wilsonians Bradbury[ Details ]
Wisla Krakow FCOld Wilsonians Datchelor[ Details ]
 
Under 10 - Autumn CUP Group C - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town RedSelsdon Junior Eagles[ Details ]
 
Under 10 - Autumn SHIELD Group A - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town WhiteTunbridge Wells Foresters Olympique[ Details ]
 
Under 10 - Autumn VASE Group A - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Crystal Palace FC (Girls) AcademyWarlingham Colts Warriors[ Details ]
Shirley Town FCWest Wickham Blues[ Details ]
 
Under 10 - Autumn VASE Group B - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town BlueHamsey Rangers FC[ Details ]
Seymour Villa FCJunior Reds Valiants[ Details ]
 
Under 11 - Under 11 Girls - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Girls United Football Club FC GirlsAthenlay Girls[ Details ]
Peninsula PiranhasLewisham Tigers Girls[ Details ]
 
Under 11 - Avon - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Junior Elite FCTen-Em-Bee SDC Green[ Details ]
Orpington Rovers FCBromley Ravens[ Details ]
 
Under 11 - Cumbria - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Old Wilsonians RobinsonUnity Red[ Details ]
 
Under 11 - Dorset - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ten-Em-Bee TigersLewisham Tigers Yellow[ Details ]
 
Under 11 - Essex - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Petts Wood JaysSeymour Villa FC[ Details ]
The Warren TigersHolmesdale Youth FC[ Details ]
 
Under 11 - Hampshire - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ace YouthPeckham Town FC[ Details ]
Hamsey Rangers FCWisla Krakow FC[ Details ]
 
Under 11 - Norfolk - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
West Wickham SapphiresTecnica Football Academy Real[ Details ]
Westerham PumasBeckenham Town Blue[ Details ]
 
Under 11 - Suffolk - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Crystal Palace FC (Girls) FCEversley Rangers FC[ Details ]
 
Under 11 - Tyneside - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
The Warren LionsWest Wickham Sky[ Details ]
 
Under 11 - Autumn CUP Group C - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromleians FCTunbridge Wells Foresters Firehawks[ Details ]
 
Under 11 - Autumn SHIELD Group C - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley InvictasGlebe Panthers[ Details ]
R & R VipersBalham Youth[ Details ]
 
Under 11 - Autumn SHIELD Group D - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Westerham WolvesPetts Wood Seagulls[ Details ]
 
Under 11 - Autumn TROPHY Group C - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
F.C. Elmstead BantamsTen-Em-Bee Lions[ Details ]
Tunbridge Wells Foresters PredatorsBromleians United[ Details ]
 
Under 11 - Autumn TROPHY Group D - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Selsdon Junior EaglesConey Hall Youth Lions[ Details ]
 
Under 11 - Autumn PLATE Group A - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Lewisham Tigers BlueSouth London Kings Knights[ Details ]
 
Under 11 - Autumn PLATE Group C - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Old Wilsonians MasseyPetts Wood Hawks[ Details ]
 
Under 11 - Autumn VASE Group A - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coulsdon Athletic TigersWesterham Lions[ Details ]
Tulse Hill YellowsBeckenham Tigers FC[ Details ]
 
Under 11 - Autumn VASE Group B - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley SolisCoulsdon Athletic Lions[ Details ]
Holland Sports Juniors FCSZ United FC[ Details ]
 
Under 12 - A - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Afewee Urban FCSevenoaks Town Oaks[ Details ]
Elite Development FC FCWelling United Reds[ Details ]
Langton Green Sports Club Hurricanes Bromley Ravens[ Details ]
 
Under 12 - B - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley InvictasSt. Gertrude's FC Cardinals[ Details ]
Petts Wood FirecrestLewisham Tigers FC[ Details ]
Tunbridge Wells Foresters SpitfiresSouthwark Allstars Athletic[ Details ]
Unity RedWesterham Wolves[ Details ]
 
Under 12 - C - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town RedGlebe Lions[ Details ]
Coney Hall Youth TigersR & R FC[ Details ]
Ex Blues FCFC Battersea [ Details ]
Moonshot FCF.C. Elmstead Bantams[ Details ]
 
Under 12 - D - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Croydon Athletic Eagles Withdrawn 02.02.20West Wickham Royals[ Details ]
Beckenham Town WhiteSouthbridge United FC[ Details ]
 
Under 12 - E - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe TigersCharlton Athletic Girls RTC FC[ Details ]
Old Wilsonians HayesTen-Em-Bee Tigers[ Details ]
Selsdon Junior EaglesWarlingham Colts Warriors[ Details ]
The Warren LionsFD United FC[ Details ]
Tooting & Mitcham Youth TerrorsBromley Solis[ Details ]
 
Under 12 - South - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Westerham PanthersPetts Wood Goshawks[ Details ]
Woodcote Juniors WoodiesSelsdon Junior Hawks[ Details ]
 
Under 12 - Central - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromleians UnitedHamsey Rangers Falcons[ Details ]
Eversley Rangers FCOld Wilsonians Whiteley[ Details ]
Millwall Lionesses RTCConey Hall Youth Hawks[ Details ]
West Wickham SapphiresSelsdon Junior Pumas[ Details ]
 
Under 12 - North - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Blue Stars Elite FCAcademix Advance[ Details ]
Crystal Palace FC (Girls) AcademyCarpe Diem FC[ Details ]
F.C. Elmstead CockerelsSporting Juniors FC[ Details ]
FD United PumasPetts Wood Peregrines[ Details ]
Southwark Allstars RedsSeymour Villa FC[ Details ]
 
Under 13 - Under 13 Girls - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Athenlay GirlsCaribb (Youth) 1994 FC Girls[ Details ]
Old Wilsonians Camberwell GirlsHillyfielders Kestrels (Girls)[ Details ]
 
Under 13 - Premier Division - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Warlingham Colts FCBromley Rooks[ Details ]
 
Under 13 - Division 1 - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Southside Warriors WolvesUnity Blue[ Details ]
 
Under 13 - Division 2 - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Croydon Athletic FalconsBeckenham Town White[ Details ]
Bromley InvictasConey Hall Youth Eagles[ Details ]
Coney Hall Youth FCWesterham Wolves[ Details ]
 
Under 13 - Central - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Hamsey Rangers FCAFC Croydon Athletic Hawks[ Details ]
Orpington Rovers PanthersOrpington Rovers Lions[ Details ]
Oxted & District FCTecnica Football Academy Real[ Details ]
The Warren PumasF.C. Elmstead Roosters[ Details ]
 
Under 13 - South - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Chipstead Kent EaglesHamsey Rangers Athletic[ Details ]
Holmesdale Youth YellowCoulsdon Athletic Lions[ Details ]
Sevenoaks Town FCPetts Wood Red Kites[ Details ]
West Wickham FCThe Warren Jaguars[ Details ]
Westerham PanthersOld Wilsonians Forbes[ Details ]
 
Under 13 - North - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Petts Wood CardinalsSt Andrews Youth Club FC[ Details ]
Selsdon Junior EaglesBromleians Blues[ Details ]
Seymour Villa FCTen-Em-Bee SDC[ Details ]
Southwark Allstars AthleticSouth London Kings Warriors[ Details ]
Tooting & Mitcham Youth StripesLewisham Tigers FC[ Details ]
 
Under 14 - Premier Division - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Tooting & Mitcham Youth TerrorsSouthside Warriors Warriors[ Details ]
 
Under 14 - Division 1 - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
JDG Athletic FCOrpington Rovers Lions[ Details ]
South London Kings BravesMoonshot FC[ Details ]
 
Under 14 - Division 2 - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Croydon Athletic EaglesHolmesdale Youth FC[ Details ]
Blue Stars Elite FCWesterham Wolves[ Details ]
Bromleians UnitedSelsdon Junior FC[ Details ]
 
Under 14 - Division 3 - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley SolisWickham Wanderers FC[ Details ]
F.C. Elmstead FCSt. Gertrude's FC Knights[ Details ]
Orpington Rovers TigersOld Wilsonians FC[ Details ]
Petts Wood RedwingsPetts Wood Phoenix[ Details ]
 
Under 15 - Premier Division - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Elite Development FC FCWest Wickham Tigers[ Details ]
 
Under 15 - Division 1 - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Petts Wood KingfishersTooting & Mitcham Youth Terrors[ Details ]
 
Under 15 - Division 2 - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ex Blues FCTen-Em-Bee SDC[ Details ]
Warlingham Colts FCFurzedown Lions FC FC[ Details ]
 
Under 15 - Division 3 - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beddington Park RoyalsBeckenham Tigers FC[ Details ]
Storm FCSouth Bank Youth FC[ Details ]
Tecnica Football Academy AthleticoCarpe Diem Aurum[ Details ]
 
Under 16 - Premier Division - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Blue Stars Elite FCWandle Wanderers FC[ Details ]
Bromley RooksElite Development FC Blue[ Details ]
 
Under 16 - Division 1 - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Elite Development FC YellowBromley Invictas[ Details ]
Sevenoaks Town FCPeckham Town FC[ Details ]
South London Kings ShooterzEx Blues FC[ Details ]
 
Under 16 - Division 2 - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Old Wilsonians WilsonJDG Athletic Tigers[ Details ]
Tooting & Mitcham Youth TerrorsBeddington Park Rangers[ Details ]
 
Under 17/18 - Premier Division - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Peckham Town FCBallers Club FC[ Details ]
Tooting & Mitcham Youth TerrorsLambeth Spartans FC[ Details ]
 
Under 17/18 - Division 1 - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Orpington Rovers FCOld Wilsonians Harris[ Details ]
Petts Wood RobinsSeymour Villa Colts[ Details ]
 
Under 17/18 - Division 2 - Sunday 10 11 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ex Blues FCPetts Wood Kestrels[ Details ]
Hamsey Rangers FCOxted & District FC[ Details ]
South Bank Youth FCThe Warren Pumas[ Details ]

County Cup Matches

10:00amn/aChipstead FC Under 11 GirlsBeckenham Town Under 11 Gold Girls[ Details ]
2:00pmClub Langley Sports and Social ClubBeckenham Town Under 13 Gold GirlsAscot United FC U14 Sapphires[ Details ]
 
 

© Copyright and database rights Our Kids Sports Ltd 2007 - 2020