Our Kids Sports
Options
Calendar

All Matches on Sunday 27 10 2019

 
Under 7 - Under 7 Ladder - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Shortlands FCGlebe Tigers[ Details ]
F.C. Elmstead RoostersAce Youth[ Details ]
FD United FCBeckenham Town Red[ Details ]
Glebe LionsBromley Invictas[ Details ]
Old Wilsonians AdamsWest Wickham FC[ Details ]
Orpington Rovers LionsConey Hall Youth Lions[ Details ]
Selsdon Junior EaglesAce Juniors[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCBromley Rooks[ Details ]
The Warren TigersSelsdon Junior Lions[ Details ]
Westerham WolvesOld Wilsonians McAlister[ Details ]
Woodcote Juniors EaglesBromleians FC[ Details ]
 
Under 8 - Under 8 Ladder - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Shortlands BluesSelsdon Junior Lions[ Details ]
AFC Shortlands GreensR & R Pythons[ Details ]
Bromleians UnitedAcademix Advance[ Details ]
Caribb (Youth) 1994 FC team OneOld Wilsonians Parkinson[ Details ]
Coney Hall Youth LionsSundridge United Juniors Lions[ Details ]
Coney Hall Youth TigersSundridge United Juniors Eagles[ Details ]
Ex Blues FCTecnica Football Academy Villa[ Details ]
Glebe PumasR & R Cobras[ Details ]
Glebe TigersOld Wilsonians Pope[ Details ]
Hamsey Rangers EaglesWoodcote Juniors Hawks[ Details ]
Hamsey Rangers GunnersPetts Wood Blue Jays[ Details ]
Holmesdale Youth FCSundridge United Juniors Phoenix[ Details ]
Junior Elite FCBromley Ravens[ Details ]
Junior Reds TitansBromleians FC[ Details ]
Junior Reds ValiantsOrpington Rovers Tigers[ Details ]
Lewisham Tigers FCGlebe Lions[ Details ]
Selsdon Junior EaglesSouth London Kings Starz[ Details ]
Selsdon Junior HawksAFC Shortlands Reds[ Details ]
Seymour Villa BlueFD United FC[ Details ]
Southside Warriors WarriorsJunior Reds Knights[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCWest Wickham Royals[ Details ]
Warlingham Colts FCOld Wilsonians Smart[ Details ]
West Wickham SkyBromley Invictas[ Details ]
Westerham PumasTecnica Football Academy Real[ Details ]
Wisla Krakow FCTulse Hill FC[ Details ]
Woodcote Juniors PeckersBromley Rooks[ Details ]
 
Under 9 - Under 9 Ladder - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Old Wilsonians KendrickBromley Ravens[ Details ]
Orpington Rovers EaglesOrpington Rovers Tigers[ Details ]
West Wickham FCBeckenham Town Red[ Details ]
 
Under 9 - Autumn CUP Group A - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RooksThe Warren Tigers[ Details ]
Orpington Rovers LionsWesterham Wolves[ Details ]
 
Under 9 - Autumn CUP Group B - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Junior Elite FCCaribb (Youth) 1994 FC[ Details ]
 
Under 9 - Autumn CUP Group C - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Addiscombe All-Stars CometsBromley Invictas[ Details ]
Selsdon Junior LionsTen-Em-Bee SDC[ Details ]
 
Under 9 - Autumn SHIELD Group A - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
R & R CobrasGlebe Lions[ Details ]
 
Under 9 - Autumn SHIELD Group B - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe TigersFD United FC[ Details ]
 
Under 9 - Autumn SHIELD Group C - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Petts Wood RockhoppersSelsdon Junior Eagles[ Details ]
 
Under 9 - Autumn SHIELD Group D - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Warlingham Colts FCF.C. Elmstead Roosters[ Details ]
 
Under 9 - Autumn TROPHY Group A - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Sundridge United Juniors PhoenixBromley Solis[ Details ]
 
Under 9 - Autumn TROPHY Group B - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town WhiteElite Development FC FC[ Details ]
 
Under 9 - Autumn TROPHY Group C - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Seymour Villa FCHolland Sports Juniors Tigers[ Details ]
Unity AFCMini Sports Stars Apples[ Details ]
 
Under 9 - Autumn TROPHY Group D - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Holland Sports Juniors LionsBromleians FC[ Details ]
Mini Sports Stars PearsTecnica Football Academy Real[ Details ]
 
Under 9 - Autumn PLATE Group A - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coney Hall Youth LionsForestdale FC[ Details ]
Wisla Krakow FCPeckham Town FC[ Details ]
 
Under 9 - Autumn PLATE Group B - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Eversley Rangers FCR & R Vipers[ Details ]
Lewisham Tigers FCTulse Hill FC[ Details ]
 
Under 9 - Autumn PLATE Group C - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town BlueWesterham Panthers[ Details ]
Hamsey Rangers EaglesAce Juniors[ Details ]
 
Under 9 - Autumn PLATE Group D - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Shortlands FCPetts Wood Harriers[ Details ]
Woodcote Juniors BudgiesSelsdon Junior Hawks[ Details ]
 
Under 9 - Autumn VASE Group A - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coulsdon Athletic PanthersR & R Mambas[ Details ]
Westerham TigersOld Wilsonians Paton[ Details ]
 
Under 9 - Autumn VASE Group B - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Petts Wood GriffinsAddiscombe All-Stars Astros[ Details ]
Santley United FCHolmesdale Youth FC[ Details ]
 
Under 9 - Autumn VASE Group C - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ace YouthEx Blues FC[ Details ]
Selsdon Junior PumasSouth Godstone Youth Lions[ Details ]
 
Under 9 - Autumn VASE Group D - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Westerham PumasConey Hall Youth Tigers[ Details ]
 
Under 10 - Under 10 Ladder - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Junior Reds ValiantsWarlingham Colts Warriors[ Details ]
 
Under 10 - Autumn CUP Group A - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Selsdon Junior TigersPetts Wood Black Hawks[ Details ]
Unity AFCBromley Ravens[ Details ]
 
Under 10 - Autumn CUP Group B - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Croydon Athletic RamsSevenoaks Town FC[ Details ]
FD United FCJunior Elite FC[ Details ]
 
Under 10 - Autumn CUP Group C - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RooksWarlingham Colts FC[ Details ]
 
Under 10 - Autumn SHIELD Group A - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town WhiteGlebe Tigers[ Details ]
Orpington Rovers FCTunbridge Wells Foresters Olympique[ Details ]
 
Under 10 - Autumn SHIELD Group B - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley InvictasTecnica Football Academy Real[ Details ]
Old Wilsonians PilgrimConey Hall Youth Lions[ Details ]
 
Under 10 - Autumn SHIELD Group C - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Caribb (Youth) 1994 EaglesWoodcote Juniors The Parrots[ Details ]
R & R FCAce Youth[ Details ]
 
Under 10 - Autumn SHIELD Group D - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ex Blues SpitfiresBromley Solis[ Details ]
Glebe LionsTen-Em-Bee SDC[ Details ]
 
Under 10 - Autum TROPHY Group A - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Petts Wood Storm PetrelsSelsdon Junior Falcons[ Details ]
Wisla Krakow FCOld Wilsonians Bradbury[ Details ]
 
Under 10 - Autumn TROPHY Group B - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Academix AdvanceTulse Hill FC[ Details ]
Lewisham Tigers FCWest Wickham Sapphires[ Details ]
 
Under 10 - Autumn TROPHY Group C - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe PumasConey Hall Youth Eagles[ Details ]
Southwark Allstars RedsThe Warren Tigers[ Details ]
 
Under 10 - Autumn TROPHY Group D - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Hamsey Rangers SharksWesterham Tigers[ Details ]
Team Get Involved FCEx Blues Hurricanes [ Details ]
 
Under 10 - Autumn PLATE Group A - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Blue Stars Elite FCOld Wilsonians Datchelor[ Details ]
Holmesdale Youth FCHaxstar Eagles FC[ Details ]
 
Under 10 - Autumn PLATE Group B - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Selsdon Junior LionsSouthbridge United FC[ Details ]
Tecnica Football Academy AthleticoSouthwark Allstars Athletic[ Details ]
 
Under 10 - Autumn PLATE Group C - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coney Hall Youth TigersF.C. Elmstead FC[ Details ]
Holland Sports Juniors FCThe Warren Lions[ Details ]
 
Under 10 - Autumn PLATE Group D - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Selsdon Junior HawksFD United Pumas[ Details ]
 
Under 10 - Autumn VASE Group A - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Shortlands FCWest Wickham Blues[ Details ]
Crystal Palace FC (Girls) AcademyShirley Town FC[ Details ]
 
Under 10 - Autumn VASE Group B - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town BlueSeymour Villa FC[ Details ]
Hamsey Rangers FCConey Hall Youth Hawks[ Details ]
 
Under 11 - Autumn CUP Group A - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RooksOld Wilsonians Greencoat[ Details ]
Orpington Rovers FCBromley Ravens[ Details ]
 
Under 11 - Autumn CUP Group B - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Caribb (Youth) 1994 FCR & R Cobras[ Details ]
Ten-Em-Bee SDC GreenBeckenham Town White[ Details ]
 
Under 11 - Autumn CUP Group C - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
F.C. Elmstead RoostersBalham FC[ Details ]
 
Under 11 - Autumn Cup Group D - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Oakwood Youth FCRusthall Victors[ Details ]
Sevenoaks Town FCJunior Elite FC[ Details ]
 
Under 11 - Autumn SHIELD Group A - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coney Hall Youth TigersOld Wilsonians Robinson[ Details ]
Selsdon Junior HawksTeam Get Involved FC[ Details ]
 
Under 11 - Autumn SHIELD Group B - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Blue Stars Elite FCLewisham Tigers Yellow[ Details ]
Unity RedBeckenham Town Red[ Details ]
 
Under 11 - Autumn SHIELD Group D - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Southwark Allstars FCTen-Em-Bee Tigers[ Details ]
 
Under 11 - Autumn TROPHY Group A - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Holmesdale Youth FCPetts Wood Jays[ Details ]
West Wickham RoyalsAce Youth[ Details ]
 
Under 11 - Autum TROPHY Group B - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Selsdon Junior TigersSeymour Villa FC[ Details ]
Wisla Krakow FCHamsey Rangers FC[ Details ]
 
Under 11 - Autumn TROPHY Group D - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Peckham Town FCSelsdon Junior Eagles[ Details ]
The Warren TigersConey Hall Youth Lions[ Details ]
 
Under 11 - Autumn PLATE Group A - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
South London Kings KnightsTecnica Football Academy Real[ Details ]
Tulse Hill RoyalsLewisham Tigers Blue[ Details ]
 
Under 11 - Autumn PLATE Group B - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Eversley Rangers FCWest Wickham Sapphires[ Details ]
Westerham TigersBeckenham Town Blue[ Details ]
 
Under 11 - Autumn PLATE Group C - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Westerham PumasCrystal Palace FC (Girls) FC[ Details ]
 
Under 11 - Autumn VASE Group A - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coulsdon Athletic TigersTulse Hill Yellows[ Details ]
Westerham LionsBeckenham Tigers FC[ Details ]
 
Under 11 - Autumn VASE Group B - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Holland Sports Juniors FCBromley Solis[ Details ]
SZ United FCThe Warren Lions[ Details ]
 
Under 12 - B - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
St. Gertrude's FC CardinalsBalham FC[ Details ]
 
Under 12 - C - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ex Blues FCBeckenham Town Red[ Details ]
F.C. Elmstead BantamsGlebe Lions[ Details ]
 
Under 12 - D - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Croydon Athletic Eagles Withdrawn 02.02.20Bromleians FC[ Details ]
Tooting & Mitcham Youth StripesSouthbridge United FC[ Details ]
Warlingham Colts FCSevenoaks Town Acorns[ Details ]
 
Under 12 - E - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe TigersTooting & Mitcham Youth Terrors[ Details ]
Old Wilsonians HayesFD United FC[ Details ]
Selsdon Junior EaglesCharlton Athletic Girls RTC FC[ Details ]
Ten-Em-Bee TigersWarlingham Colts Warriors[ Details ]
The Warren LionsBromley Solis[ Details ]
 
Under 12 - South - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coulsdon Athletic LionsSelsdon Junior Hawks[ Details ]
Forestdale FCWoodcote Juniors Woodies[ Details ]
Petts Wood GoshawksThe Warren Tigers[ Details ]
Westerham PanthersBeckenham Town Blue[ Details ]
 
Under 12 - Central - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Eversley Rangers FCConey Hall Youth Hawks[ Details ]
Millwall Lionesses RTCPetts Wood Owls[ Details ]
Selsdon Junior PumasHamsey Rangers Falcons[ Details ]
 
Under 12 - North - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Crystal Palace FC (Girls) AcademyAcademix Advance[ Details ]
F.C. Elmstead CockerelsCarpe Diem FC[ Details ]
FD United PumasSeymour Villa FC[ Details ]
Petts Wood PeregrinesSporting Juniors FC[ Details ]
 
Under 13 - Under 13 Girls - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Athenlay GirlsHillyfielders Kestrels (Girls)[ Details ]
Beckenham Town Gold GirlsOld Wilsonians Camberwell Girls[ Details ]
Girls United Football Club FC GirlsWelling United Girls U12[ Details ]
 
Under 13 - Division 1 - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Old Wilsonians NairneSouthwark Allstars Reds[ Details ]
 
Under 13 - Division 2 - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Westerham WolvesClub Langley Hawks[ Details ]
 
Under 13 - Central - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Carpe Diem FCF.C. Elmstead Roosters[ Details ]
Orpington Rovers PanthersHamsey Rangers FC[ Details ]
Oxted & District FCAFC Croydon Athletic Hawks[ Details ]
 
Under 13 - South - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Holmesdale Youth YellowThe Warren Jaguars[ Details ]
 
Under 13 - North - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromleians BluesLewisham Tigers FC[ Details ]
Selsdon Junior EaglesSouth London Kings Warriors[ Details ]
Seymour Villa FCSt Andrews Youth Club FC[ Details ]
Southwark Allstars AthleticPetts Wood Cardinals[ Details ]
Tooting & Mitcham Youth StripesTen-Em-Bee SDC[ Details ]
 
Under 14 - Premier Division - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Carpe Diem FCCray Wanderers Youth FC[ Details ]
 
Under 14 - Division 3 - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Hamsey Rangers ColtsWickham Wanderers FC[ Details ]
The Warren RedsPetts Wood Phoenix[ Details ]
 
Under 15 - Premier Division - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Tooting & Mitcham Youth StripesGlebe Pumas[ Details ]
 
Under 15 - Division 2 - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Old Wilsonians KellyOrpington Rovers Tigers[ Details ]
 
Under 15 - Division 3 - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town WhiteCarpe Diem Aurum[ Details ]
Petts Wood JackdawsCoulsdon Athletic Lions[ Details ]
 
Under 16 - Division 2 - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
JDG Athletic TigersBeddington Park Albion[ Details ]
Old Wilsonians WilsonBeddington Park Rangers[ Details ]
 
Under 17/18 - Division 2 - Sunday 27 10 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
South Bank Youth FCPetts Wood Kestrels[ Details ]

County Cup Matches

10:00amBeckenham Town Football ClubBeckenham Town Under 11 Gold GirlsDanson Sports Under 11 Girls[ Details ]
 
 
2020 Campaign

© Copyright and database rights Our Kids Sports Ltd 2007 - 2020