Our Kids Sports
Tandridge Youth Football League Message: Reminder for anyone buying footballs this summer: As first seen in the FA's Heading Guidance document (issued in February) - from 1st June 2020 Under 10 teams are required to use a Size 3 football for training and for matches.
Options
Calendar

All Matches on Sunday 10 03 2019

 
Under 7 - Under 7 Ladder - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coney Hall Youth FCTulse Hill FC[ Details ]
F.C. Elmstead CockerelsAFC Shortlands Greens[ Details ]
 
Under 7 - Spring Cup Group A - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RavensAFC Shortlands Blues[ Details ]
Westerham WolvesBromleians FC[ Details ]
 
Under 7 - Spring Cup Group B - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Old Wilsonians ParkinsonGlebe Tigers[ Details ]
Orpington Rovers LionsWarlingham Colts FC[ Details ]
 
Under 7 - Spring Cup Group C - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
R & R FCOld Wilsonians Pope[ Details ]
Selsdon Junior LionsBromley Rooks[ Details ]
 
Under 7 - Spring Shield Group A - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromleians UnitedTen-Em-Bee SDC[ Details ]
Hamsey Rangers WolvesBromley Invictas[ Details ]
 
Under 7 - Spring Shield Group B - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Shortlands RedsTecnica Football Academy Athletico[ Details ]
Glebe LionsHamsey Rangers Lions[ Details ]
 
Under 7 - Spring Shield Group C - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Caribb (Youth) 1994 FCJunior Reds Titans[ Details ]
Old Wilsonians SmartThe Warren FC[ Details ]
 
Under 7 - Spring Shield Group D - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Tecnica Football Academy RealOld Wilsonians Bourner[ Details ]
West Wickham FCAfewee Urban FC[ Details ]
 
Under 7 - Spring Trophy Group A - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Selsdon Junior TigersOrpington Rovers Tigers[ Details ]
Westerham PumasF.C. Elmstead Bantams[ Details ]
 
Under 7 - Spring Trophy Group B - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ex Blues FCF.C. Elmstead Roosters[ Details ]
Selsdon Junior EaglesPetts Wood Golden Eagles[ Details ]
 
Under 7 - Spring Trophy Group C - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town RedWoodcote Juniors Peckers[ Details ]
Wisla Krakow FCPetts Wood Blue Jays[ Details ]
 
Under 7 - Spring Trophy Group D - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
FD United FCPetts Wood Falcons[ Details ]
Hamsey Rangers GunnersConey Hall Youth Hawks[ Details ]
 
Under 8 - Under 8 Ladder - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromleians FCWesterham Panthers[ Details ]
Tecnica Football Academy RealF.C. Elmstead Bantams[ Details ]
 
Under 8 - Spring Cup Group B - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley InvictasAFC Croydon Athletic Eagles[ Details ]
Orpington Rovers LionsBromley Swifts[ Details ]
 
Under 8 - Spring Cup Group C - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RooksJunior Elite FC[ Details ]
The Warren TigersR & R Cobras[ Details ]
 
Under 8 - Spring Shield Group A - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Old Wilsonians KendrickWisla Krakow FC[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCSelsdon Junior Lions[ Details ]
 
Under 8 - Spring Shield Group B - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe LionsWarlingham Colts FC[ Details ]
Selsdon Junior TigersOrpington Rovers Tigers[ Details ]
 
Under 8 - Spring Shield Group D - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Afewee Urban FCFD United FC[ Details ]
Old Wilsonians SouthwarkPetts Wood Rockhoppers[ Details ]
 
Under 8 - Spring Shield Group C - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Petts Wood KitesOld Wilsonians Bevan[ Details ]
Selsdon Junior EaglesCaribb (Youth) 1994 FC[ Details ]
 
Under 8 - Spring Trophy Group A - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town RedHolland Sports Juniors Lions[ Details ]
Glebe PanthersOrpington Rovers Eagles[ Details ]
 
Under 8 - Spring Trophy Group B - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
F.C. Elmstead RoostersGlebe Tigers[ Details ]
Woodcote Juniors BudgiesAFC Shortlands FC[ Details ]
 
Under 8 - Spring Trophy Group C - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Mini Sports Stars PearsR & R Vipers[ Details ]
Petts Wood GriffinsBeckenham Town White[ Details ]
 
Under 8 - Spring Trophy Group D - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Holland Sports Juniors TigersBromley Solis[ Details ]
West Wickham FCMini Sports Stars Apples[ Details ]
 
Under 8 - Spring Plate Group A - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Lewisham Tigers FCSZ United Royals[ Details ]
Tulse Hill FCWesterham Tigers[ Details ]
 
Under 8 - Spring Plate Group B - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
SZ United RedsSelsdon Junior Pumas[ Details ]
Westerham PumasHamsey Rangers Cubs[ Details ]
 
Under 8 - Spring Plate Group C - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coney Hall Youth FCOld Wilsonians Paton[ Details ]
R & R MambasSZ United Golds[ Details ]
 
Under 8 - Spring Plate Group D - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town BlueSZ United Sky Blues[ Details ]
Holmesdale Youth FCAddiscombe All-Stars Astros[ Details ]
 
Under 9 - Under 9 Ladder - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ex Blues Hurricanes AFC Shortlands FC[ Details ]
Petts Wood Storm PetrelsThe Warren Tigers[ Details ]
 
Under 9 - Spring Cup Group A - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Junior Elite FCBromley Ravens[ Details ]
Unity FCSelsdon Junior Eagles[ Details ]
 
Under 9 - Spring Cup Group B - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RooksWelling United Reds[ Details ]
Selsdon Junior PanthersWarlingham Colts FC[ Details ]
 
Under 9 - Spring Cup Group C - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromleians FCBeckenham Town Red[ Details ]
Bromley InvictasPetts Wood Black Hawks[ Details ]
 
Under 9 - Spring Shield Group A - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Caribb (Youth) 1994 EaglesConey Hall Youth Lions[ Details ]
R & R FCOld Wilsonians Pilgrim[ Details ]
 
Under 9 - Spring Shield Group B - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Selsdon Junior LionsAFC Croydon Athletic Eagles[ Details ]
 
Under 9 - Spring Shield Group C - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe TigersLewisham Tigers FC[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCBromley Solis[ Details ]
 
Under 9 - Spring Shield Group D - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ex Blues SpitfiresGlebe Lions[ Details ]
Tunbridge Wells Foresters PanthersSelsdon Junior Tigers[ Details ]
 
Under 9 - Spring Trophy Group A - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Blue Stars Elite FCTecnica Football Academy Real[ Details ]
FD United FCTunbridge Wells Foresters Jaguars[ Details ]
 
Under 9 - Spring Trophy Group B - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
F.C. Elmstead RoostersHaxstar Eagles FC[ Details ]
Westerham PumasTen-Em-Bee Tigers[ Details ]
 
Under 9 - Spring Trophy Group C - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Future FCWoodcote Juniors The Parrots[ Details ]
Warlingham Colts WarriorsOld Wilsonians Talybont[ Details ]
 
Under 9 - Spring Trophy Group D - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Old Wilsonians BradburyHolland Sports Juniors FC[ Details ]
West Wickham FCThe Warren Lions[ Details ]
 
Under 9 - Spring Plate Group A - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Selsdon Junior HawksWesterham Tigers[ Details ]
Southbridge United FCOld Wilsonians Datchelor[ Details ]
 
Under 9 - Spring Plate Group B - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coney Hall Youth HawksWest Wickham Royals[ Details ]
Tulse Hill FCBromleians United[ Details ]
 
Under 9 - Spring Plate Group C - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town BlueGlebe Pumas[ Details ]
Southwark Allstars FCHamsey Rangers FC[ Details ]
 
Under 9 - Spring Plate Group D - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Tecnica Football Academy AthleticoSelsdon Junior Falcons[ Details ]
 
Under 10 - Development - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley SolisCoulsdon Athletic Tigers[ Details ]
 
Under 10 - Spring CUP Group A - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Caribb (Youth) 1994 FCRusthall Victors[ Details ]
Junior Elite FCBromleians FC[ Details ]
 
Under 10 - Spring CUP Group B - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Old Wilsonians GreencoatR & R Cobras[ Details ]
Rusthall CityBromley Ravens[ Details ]
 
Under 10 - Spring CUP Group C - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
F.C. Elmstead RoostersUnity Green[ Details ]
Sevenoaks Town FCBromley Swifts[ Details ]
 
Under 10 - Spring SHIELD Group A - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coney Hall Youth TigersTeam Get Involved FC[ Details ]
Lewisham Tigers YellowBromley Rooks[ Details ]
 
Under 10 - Spring SHIELD Group B - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
R & R VipersWesterham Wolves[ Details ]
Selsdon Junior HawksFC Jean Te Le FC[ Details ]
 
Under 10 - Spring SHIELD Group C - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town WhiteTunbridge Wells Foresters Firehawks[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCOld Wilsonians McAlister[ Details ]
 
Under 10 - Spring SHIELD Group D - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AC Soccer FCSouthwark Allstars FC[ Details ]
Glebe LionsBlue Stars Elite FC[ Details ]
 
Under 10 - Spring TROPHY Group A - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Old Wilsonians CamberwellBromleians United[ Details ]
 
Under 10 - Spring TROPHY Group B - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ten-Em-Bee TigersWoodcote Juniors Little Pecks[ Details ]
West Wickham RoyalsSelsdon Junior Tigers[ Details ]
 
Under 10 - Spring TROPHY Group C - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ten-Em-Bee LionsWest Wickham Sapphires[ Details ]
The Warren TigersSeymour Villa FC[ Details ]
 
Under 10 - Spring TROPHY Group D - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley InvictasUnity Red[ Details ]
Tunbridge Wells Foresters WolvesBeckenham Town Red[ Details ]
 
Under 10 - Spring PLATE Group A - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Petts Wood HawksWesterham Tigers[ Details ]
Selsdon Junior EaglesPeckham Town FC[ Details ]
 
Under 10 - Spring PLATE Group B - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Crystal Palace FC (Girls) FCWesterham Pumas[ Details ]
Holmesdale Youth FCBeckenham Tigers FC[ Details ]
 
Under 10 - Spring PLATE Group C - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
F.C. Elmstead BantamsTulse Hill FC[ Details ]
SZ United FCConey Hall Youth Lions[ Details ]
 
Under 10 - Spring VASE Group A - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ex Blues FCCoulsdon Athletic Lions[ Details ]
Old Wilsonians MasseyTulse Hill Yellows[ Details ]
 
Under 10 - Spring VASE Group B - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Westerham LionsSouth London Kings Knights[ Details ]
Wisla Krakow YellowEversley Rangers FC[ Details ]
 
Under 10 - Spring VASE Group C - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Holland Sports Juniors FCCharlton Athletic Girls RTC [ Details ]
The Warren LionsWest Wickham Sky[ Details ]
 
Under 11 - Spring CUP Group A - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RavensAfewee Urban FC[ Details ]
Lewisham Tigers FCUnity Red[ Details ]
 
Under 11 - Spring CUP Group B - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Croydon Athletic HawksWesterham Wolves[ Details ]
Rusthall FCBromley Rooks[ Details ]
 
Under 11 - Spring CUP Group C - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley InvictasBalham FC[ Details ]
Ten-Em-Bee LionsLangton Green Sports Club Hurricanes [ Details ]
 
Under 11 - Spring CUP Group D - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
F.C. Elmstead RoostersFC Jean Te Le FC[ Details ]
Sevenoaks Town OaksOld Wilsonians BAGS[ Details ]
 
Under 11 - Spring SHIELD Group A - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Petts Wood FirecrestBeckenham Town Red[ Details ]
Southbridge United FCF.C. Elmstead Bantams[ Details ]
 
Under 11 - Spring SHIELD Group B - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Tunbridge Wells Foresters SpitfiresOrpington Rovers Colts[ Details ]
West Wickham RoyalsR & R FC[ Details ]
 
Under 11 - Spring SHIELD Group C - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe LionsEx Blues FC[ Details ]
Warlingham Colts FCMoonshot FC[ Details ]
 
Under 11 - Spring SHIELD Group D - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coney Hall Youth TigersBromleians FC[ Details ]
Melwood FCOrpington Rovers FC[ Details ]
 
Under 11 - Spring TROPHY Group A - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Blue Stars Elite FCAFC Croydon Athletic Eagles[ Details ]
Warlingham Colts WarriorsTooting & Mitcham Youth Terrors[ Details ]
 
Under 11 - Spring TROPHY Group B - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Lambeth Spartans FC - WITHDRAWN MarchBeckenham Town White[ Details ]
Southwark Allstars FCBromley Solis[ Details ]
 
Under 11 - Spring TROPHY Group C - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Sevenoaks Town AcornsGlebe Tigers[ Details ]
The Warren TigersTen-Em-Bee Tigers[ Details ]
 
Under 11 - Spring TROPHY Group D - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Old Wilsonians HayesSelsdon Junior Eagles[ Details ]
Seymour Villa FCFD United FC[ Details ]
 
Under 11 - Spring PLATE Group A - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Future FCGlebe Pumas[ Details ]
Petts Wood PeregrinesOld Wilsonians Whiteley[ Details ]
 
Under 11 - Spring PLATE Group B - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
The Warren LionsSelsdon Junior Hawks[ Details ]
West Wickham SapphiresHamsey Rangers Gunners[ Details ]
 
Under 11 - Spring PLATE Group C - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Eversley Rangers FCCoulsdon Athletic Lions[ Details ]
 
Under 11 - Spring VASE Group A - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Selsdon Junior PumasPetts Wood Owls[ Details ]
Woodcote Juniors WoodiesCrystal Palace FC (Girls) Reds[ Details ]
 
Under 11 - Spring VASE Group B - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Oakwood Youth FCPetts Wood Goshawks[ Details ]
Sporting Juniors FCBromleians United[ Details ]
 
Under 11 - Spring VASE Group C - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
F.C. Elmstead CockerelsBeckenham Town Blue[ Details ]
Westerham PumasHamsey Rangers Blues[ Details ]
 
Under 12 - A - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RavensRusthall FC[ Details ]
Croydon F.C. KineticSelsdon Junior Hawks[ Details ]
Croydon F.C. KineticSelsdon Junior Hawks[ Details ]
Warlingham Colts FCOakwood Youth FC[ Details ]
Welling United RedsFC Jean Te Le FC[ Details ]
Welling United RedsFC Jean Te Le FC[ Details ]
 
Under 12 - B - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RooksChipstead Kent Kestrels[ Details ]
Sevenoaks Town FCBeckenham Town Red[ Details ]
Southside Warriors WolvesBalham Youth[ Details ]
 
Under 12 - C - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Holmesdale Youth YellowBromleians FC[ Details ]
Orpington Rovers LionsTen-Em-Bee SDC[ Details ]
Petts Wood OspreysOtford United Juniors Jets[ Details ]
Tooting & Mitcham Youth TerrorsWesterham Wolves[ Details ]
 
Under 12 - D - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Croydon Athletic HawksBromley Invictas[ Details ]
Beckenham Town WhiteChipstead Kent Eagles[ Details ]
Coney Hall Youth EaglesConey Hall Youth FC[ Details ]
F.C. Elmstead RoostersSouthwark Allstars Reds[ Details ]
Southwark Allstars RedsF.C. Elmstead Roosters[ Details ]
 
Under 12 - E - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Blue Stars Elite FCHamsey Rangers Hawks[ Details ]
Orpington Rovers TigersLambeth Spartans GoGetters[ Details ]
Seymour Villa FCMelwood FC[ Details ]
Southwark Allstars AthleticCarpe Diem FC[ Details ]
 
Under 12 - South - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town BlueHamsey Rangers Eagles[ Details ]
Coulsdon Athletic LionsTen-Em-Bee Lions[ Details ]
Forestdale FCTecnica Football Academy Real[ Details ]
 
Under 12 - Central - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Holmesdale Youth GreenCrystal Palace FC (Girls) Reds[ Details ]
Lewisham Tigers BlueSelsdon Junior Eagles[ Details ]
Petts Wood CardinalsOld Wilsonians Forbes[ Details ]
 
Under 12 - North - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley SolisJDG Athletic FC[ Details ]
Charlton Athletic Girls RTC South London Kings Warriors[ Details ]
Crystal Palace FC (Girls) FCTooting & Mitcham Youth Stripes[ Details ]
Petts Wood Red KitesMillwall Lionesses FC[ Details ]
 
Under 12 - Development South - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Wisla Krakow FCF.C. Elmstead Bantams[ Details ]
 
Under 13 - A - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Broomwood FCTooting & Mitcham Youth Terrors[ Details ]
Santley United FCBeckenham Town White[ Details ]
 
Under 13 - B - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RooksMoonshot FC[ Details ]
Haxstar Eagles FCPetts Wood Raptors[ Details ]
 
Under 13 - C - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Petts Wood RedwingsWarlingham Colts FC[ Details ]
South London Kings BravesTooting & Mitcham Youth Stripes[ Details ]
West Wickham TigersBromley Invictas[ Details ]
 
Under 13 - Central - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
FD United FCF.C. Elmstead Roosters[ Details ]
Old Wilsonians FCSouthbridge United FC[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCHolmesdale Youth FC[ Details ]
 
Under 13 - South - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Westerham WolvesPetts Wood Phoenix[ Details ]
Westerham WolvesPetts Wood Phoenix[ Details ]
Wickham Wanderers FCSelsdon Junior FC[ Details ]
Wickham Wanderers FCSelsdon Junior FC[ Details ]
 
Under 14 - A - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RooksWesterham Reds[ Details ]
Carpe Diem FCCarpe Diem Accendo[ Details ]
East Grinstead Town FCOakwood Youth FC[ Details ]
 
Under 14 - B - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley InvictasBeckenham Town Red[ Details ]
Bromley InvictasBeckenham Town Red[ Details ]
Chipstead Kent EaglesEx Blues FC[ Details ]
F.C. Elmstead FCTooting & Mitcham Youth Stripes[ Details ]
Petts Wood KingfishersGlebe Pumas[ Details ]
West Wickham TigersFC Jean Te Le FC[ Details ]
 
Under 14 - C - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coney Hall Youth FCTen-Em-Bee SDC[ Details ]
Seymour Villa FCR & R FC[ Details ]
Warlingham Colts FCTooting & Mitcham Youth Terrors[ Details ]
 
Under 14 - D - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Santley United KingsTen-Em-Bee Tigers[ Details ]
Santley United KingsTen-Em-Bee Tigers[ Details ]
Westerham WolvesFurzedown Lions FC FC[ Details ]
 
Under 14 - E - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Carpe Diem AurumOrpington Rovers Tigers[ Details ]
Coulsdon Athletic LionsOld Wilsonians Jephson[ Details ]
Storm FCSouth Bank Youth FC[ Details ]
 
Under 15 - A - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Balham FCMoonshot FC[ Details ]
Coney Hall Youth HawksLambeth Spartans FC[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCElite Development FC FC[ Details ]
 
Under 15 - B - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
R & R FCEx Blues FC[ Details ]
Wandle Wanderers FCWesterham Wolves[ Details ]
 
Under 15 - C - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coulsdon Athletic EaglesOrpington Rovers FC[ Details ]
Old Wilsonians WilsonBlue Stars Elite FC[ Details ]
Sevenoaks Town FCBeckenham Town Blue[ Details ]
 
Under 16 - A - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coney Hall Youth FCTooting & Mitcham Youth Stripes[ Details ]
 
Under 16 - B - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ex Blues FCBromleians Youth[ Details ]
Orpington Rovers FCHolmesdale Youth FC[ Details ]
Petts Wood SeahawksSeymour Villa Colts[ Details ]
 
Under 16 - C - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
South Bank Youth FCOxted & District FC[ Details ]
The Warren PumasBromleians Blues[ Details ]
 
Under 17/18 - A - Sunday 10 03 2019
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Shirley Town FCBromley Solis[ Details ]
 
 

© Copyright and database rights Our Kids Sports Ltd 2007 - 2020