Our Kids Sports
Options
Calendar

All Matches on Sunday 22 04 2018

<< Previous Match Day - Thursday 19 04 2018 Next Match Day - Tuesday 24 04 2018 >>
 
Under 7 - Under 7 Ladder - Sunday 22 04 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town RedOld Wilsonians Bevan[ Details ]
Beckenham Town WhiteWest Wickham FC[ Details ]
Bromley RavensSelsdon Junior Lions[ Details ]
Bromley SolisHamsey Rangers Cubs[ Details ]
Caribb FCAddiscombe Athletic Hurricanes[ Details ]
Coney Hall Youth FCBromley Fledglings[ Details ]
Croydon FC Youth FCBromleians FC[ Details ]
Old Wilsonians KendrickBromley Rooks[ Details ]
Old Wilsonians SouthwarkBromley Invictas[ Details ]
Orpington Rovers EaglesGlebe Lions[ Details ]
Orpington Rovers LionsWesterham Grasshoppers[ Details ]
Selsdon Junior HawksGlebe Tigers[ Details ]
The Warren TigersChipstead Greens[ Details ]
Warlingham Colts FCF.C. Elmstead Roosters[ Details ]
Westerham PumasEx Blues FC[ Details ]
Woodcote Juniors BudgiesTen-Em-Bee SDC[ Details ]
 
Under 8 - Under 8 Ladder - Sunday 22 04 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town RedOrpington Rovers FC[ Details ]
Beckenham Town WhiteOld Wilsonians Pilgrim[ Details ]
Bromleians FCJunior Elite FC[ Details ]
Chipstead GreensWesterham Wolves[ Details ]
Coney Hall Youth HawksWarlingham Colts Warriors[ Details ]
Croydon FC Youth EaglesBeckenham Town Blue[ Details ]
Ex Blues FCBromley Rooks[ Details ]
F.C. Elmstead RoostersWesterham Pumas[ Details ]
Glebe PumasEx Blues Hurricanes [ Details ]
Hamsey Rangers FCFD United FC[ Details ]
Holland Sports Juniors FCTecnica Football Academy Real[ Details ]
Lewisham Tigers FCGlebe Tigers[ Details ]
Old Wilsonians TalybontActive 8 United FC[ Details ]
Selsdon Junior LionsBromley Ravens[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCWoodcote Juniors The Parrots[ Details ]
The Warren LionsOld Wilsonians Bradbury[ Details ]
Warlingham Colts FCSelsdon Junior Tigers[ Details ]
West Wickham FCBromley Invictas[ Details ]
Westerham TigersThe Warren Tigers[ Details ]
 
Under 9 - Under 9 Ladder - Sunday 22 04 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Active 8 United FCOld Wilsonians Greencoat[ Details ]
Beckenham Town RedOld Wilsonians Camberwell[ Details ]
Bromley SolisTecnica Football Academy Real[ Details ]
Caribb FCCroydon FC Youth Eagles[ Details ]
Ex Blues FCBeckenham Town Blue[ Details ]
F.C. Elmstead BantamsSelsdon Junior Tigers[ Details ]
F.C. Elmstead RoostersConey Hall Youth Tigers[ Details ]
Glebe LionsLewisham Tigers FC[ Details ]
Hamsey Rangers FCUnity Purple[ Details ]
Holland Sports Juniors FCLewisham Tigers Blue[ Details ]
Junior Elite FCBromley Ravens[ Details ]
Old Wilsonians MasseyWesterham Pumas[ Details ]
Old Wilsonians McAlisterOrpington Rovers FC[ Details ]
Rusthall FCTen-Em-Bee SDC[ Details ]
Seymour Villa FCWesterham Wolves[ Details ]
Skillz United FCAddiscombe Athletic Hurricanes[ Details ]
Southwark Allstars FCBeckenham Town White[ Details ]
Ten-Em-Bee LionsWoodcote Juniors Little Pecks[ Details ]
Unity RedSelsdon Junior Eagles[ Details ]
West Wickham SapphiresWickham Wanderers FC[ Details ]
West Wickham SkyConey Hall Youth Lions[ Details ]
Westerham LionsCoulsdon Athletic Lions[ Details ]
Westerham TigersThe Warren FC[ Details ]
 
Under 10 - Development - Sunday 22 04 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Caterham Pumas Youth ColtsOld Wilsonians BAGS[ Details ]
Chipstead GreensMelwood FC[ Details ]
Orpington Rovers FCF.C. Elmstead Roosters[ Details ]
Warlingham Colts WarriorsAddiscombe Athletic Hurricanes[ Details ]
 
Under 10 - Canberra - Sunday 22 04 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Moonshot AllstarsConey Hall Youth Tigers[ Details ]
 
Under 10 - Darwin - Sunday 22 04 2018
Home TeamAway Team
F.C. Elmstead BantamsActive 8 United FC[ Details ]
The Warren TigersWest Wickham Royals[ Details ]
 
Under 10 - Geelong - Sunday 22 04 2018
Home TeamAway Team
Bromley InvictasGlebe Cougars[ Details ]
Coney Hall Youth HawksBeckenham Town Red[ Details ]
Seymour Villa FCTen-Em-Bee Tigers[ Details ]
Southbridge United FCBromleians FC[ Details ]
 
Under 10 - Hobart - Sunday 22 04 2018
Home TeamAway Team
Old Wilsonians HayesTen-Em-Bee SDC[ Details ]
Selsdon Junior EaglesGlebe Tigers[ Details ]
The Warren LionsLambeth Spartans FC[ Details ]
 
Under 10 - Melbourne - Sunday 22 04 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley SolisGlebe Pumas[ Details ]
FD United FCWoodcote Juniors Woodies[ Details ]
LsportsC FCSelsdon Junior Hawks[ Details ]
West Wickham SapphiresHamsey Rangers Gunners[ Details ]
 
Under 10 - Perth - Sunday 22 04 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town BlueWesterham Pumas[ Details ]
F.C. Elmstead CockerelsAddiscombe Athletic Tornadoes[ Details ]
Old Wilsonians WhiteleyCharlton Athletic Girls FC[ Details ]
Skillz United FCBromleians United[ Details ]
 
Under 10 - Sydney - Sunday 22 04 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coulsdon Athletic LionsMoonshot Tigers[ Details ]
Crystal Palace Ladies FCHolland Sports Juniors FC[ Details ]
Friendly FCAddiscombe Athletic Blizzards[ Details ]
Selsdon Junior PumasMillwall Lionesses FC[ Details ]
 
Under 12 - A - Sunday 22 04 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Balham FCWhyteleafe Youth[ Details ]
Beckenham Town WhiteGlebe Tigers[ Details ]
Broomwood RattlesnakesJunior Elite FC[ Details ]
Glebe TigersBeckenham Town White[ Details ]
Langton Green Sports Club UnitedBeckenham Town Red[ Details ]
Orpington Rovers LionsBromley Ravens[ Details ]
 
Under 12 - B - Sunday 22 04 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coney Hall Youth HawksFC Jean Te Le FC[ Details ]
Croydon FC Youth HawksBeckenham Town Blue[ Details ]
Hamsey Rangers AthleticBromley Rooks[ Details ]
Petts Wood RaptorsMelwood Lions[ Details ]
Southwark Allstars FCTooting & Mitcham Youth Terrors[ Details ]
 
Under 12 - C - Sunday 22 04 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Carpe Diem FCLsportsC FC[ Details ]
Glebe LionsOxted & District FC[ Details ]
LsportsC FCCarpe Diem FC[ Details ]
Sevenoaks Town FCWest Wickham FC[ Details ]
Warlingham Colts FCTooting & Mitcham Youth Stripes[ Details ]
 
Under 12 - D - Sunday 22 04 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Addiscombe Athletic HurricanesBromleians United[ Details ]
Bromleians UnitedAddiscombe Athletic Hurricanes[ Details ]
Hamsey Rangers FCSelsdon Junior FC[ Details ]
Haxstar Eagles FCMillwall Lionesses FC[ Details ]
Millwall Lionesses FCHaxstar Eagles FC[ Details ]
Selsdon Junior FCHamsey Rangers FC[ Details ]
Southbridge United FCMoonshot FC[ Details ]
 
Under 12 - Central - Sunday 22 04 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town GoldTen-Em-Bee SDC[ Details ]
Crystal Palace Ladies FCCharlton Athletic Girls FC[ Details ]
Friendly FCLewisham Tigers FC[ Details ]
JDG Athletic FCSouth Bank Youth FC[ Details ]
JDG Athletic FCSouth Bank Youth FC[ Details ]
The Warren LionsSouth London Kings Braves[ Details ]
The Warren LionsSouth London Kings Braves[ Details ]
 
Under 12 - South - Sunday 22 04 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
F.C. Elmstead RoostersOrpington Rovers Pumas[ Details ]
Old Wilsonians FCOrpington Rovers Tigers[ Details ]
The Warren TigersConey Hall Youth Tigers[ Details ]
Westerham WolvesHolmesdale Youth FC[ Details ]
Wickham Wanderers FCWhyteleafe Wizards[ Details ]
 
Under 13 - A - Sunday 22 04 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Balham ColtsBalham Eagles[ Details ]
Balham EaglesBalham Colts[ Details ]
Junior Elite FCEx Blues FC[ Details ]
Orpington Rovers LionsBromley Rooks[ Details ]
 
Under 13 - B - Sunday 22 04 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
F.C. Elmstead FCFC Jean Te Le FC[ Details ]
Oakwood FCChipstead Kent Eagles[ Details ]
Southwark Allstars RedsTooting & Mitcham Youth Terrors[ Details ]
Tooting & Mitcham Youth TerrorsSouthwark Allstars Reds[ Details ]
Whyteleafe FCBromley Invictas[ Details ]
 
Under 13 - C - Sunday 22 04 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town RedWest Wickham Lions[ Details ]
Bromley SolisBlue Stars Elite FC[ Details ]
Glebe PumasTecnica Football Academy Real[ Details ]
Tecnica Football Academy RealGlebe Pumas[ Details ]
Tooting & Mitcham Youth StripesSelsdon Junior FC[ Details ]
 
Under 13 - D - Sunday 22 04 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Active 8 United FCBromleians FC[ Details ]
Caterham Pumas Youth UnitedEversley Rangers FC[ Details ]
Ten-Em-Bee TigersOld Wilsonians Kelly[ Details ]
Warlingham Colts FCSeymour Villa FC[ Details ]
 
Under 13 - E - Sunday 22 04 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Caribb FCTecnica Football Academy Athletico[ Details ]
Tecnica Football Academy AthleticoCaribb FC[ Details ]
 
Under 13 - Paired E & F Fixtures - Sunday 22 04 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Carpe Diem AurumThe Warren Tigers[ Details ]
Coulsdon Athletic LionsSouth London Kings Aces[ Details ]
 
Under 14 - A - Sunday 22 04 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coney Hall Youth HawksSouthwark Allstars Reds[ Details ]
Glebe PumasTooting & Mitcham Youth Stripes[ Details ]
Kinetic Croydon FCLsportsC FC[ Details ]
St Andrews Youth Club FCFC Jean Te Le FC[ Details ]
 
Under 14 - B - Sunday 22 04 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Balham EaglesAddiscombe Athletic Hurricanes[ Details ]
Battersea Lions FCMelwood FC[ Details ]
Melwood FCBattersea Lions FC[ Details ]
Moonshot FCBromley Rooks[ Details ]
Westerham WolvesEx Blues FC[ Details ]
 
Under 14 - C - Sunday 22 04 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Active 8 United FCPeckham Town FC[ Details ]
Bromleians FCBlue Stars Elite FC[ Details ]
Storm LightningOrpington Rovers FC[ Details ]
 
Under 14 - D - Sunday 22 04 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Caterham Pumas Youth UnitedStorm Thunder[ Details ]
JDG Athletic TigersOld Wilsonians Wilson[ Details ]
Wallington Wanderers FCUnity Yellow[ Details ]
 
Under 15 - A - Sunday 22 04 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coney Hall Youth FCKinetic Croydon FC[ Details ]
Tooting & Mitcham Youth TerrorsTooting & Mitcham Youth Stripes[ Details ]
 
Under 15 - B - Sunday 22 04 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Balham ColtsTooting & Mitcham Youth Colts[ Details ]
Bromley InvictasBromleians United[ Details ]
Seymour Villa FCSouth Bank Youth FC[ Details ]
 
Under 15 - C - Sunday 22 04 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town RedFC Jean Te Le FC[ Details ]
Bromleians YouthPetts Wood Petrels[ Details ]
Caterham Pumas Youth ColtsCaterham Pumas Youth United[ Details ]
Caterham Pumas Youth UnitedCaterham Pumas Youth Colts[ Details ]
Petts Wood PetrelsBromleians Youth[ Details ]
Seymour Villa ColtsFC Predators FC[ Details ]
 
Under 15 - D - Sunday 22 04 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Addiscombe Athletic TornadoesF.C. Elmstead FC[ Details ]
Oxted & District FCHolmesdale Youth FC[ Details ]
 
Under 15 - Paired C & D Fixtures - Sunday 22 04 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Hamsey Rangers LionsOrpington Rovers FC[ Details ]
 
Under 15 - Development - Sunday 22 04 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ex Blues FCPetts Wood Seahawks[ Details ]
 
Under 16 - A - Sunday 22 04 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
AFC Croydon Athletic FCKinetic Croydon FC[ Details ]
Ten-Em-Bee FCFC Jean Te Le FC[ Details ]
Westerham RedsWhyteleafe Wanderers[ Details ]
Westerham RedsWhyteleafe Wanderers[ Details ]
 
Under 16 - B - Sunday 22 04 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town BlueTonbridge Junior Santos[ Details ]
Selsdon Junior FCWandle Wanderers Red[ Details ]
Sevenoaks Town FCBromleians FC [ Details ]
 
Under 16 - C - Sunday 22 04 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromleians UnitedConey Hall Youth FC[ Details ]
Norwood FCBeckenham Town Red[ Details ]
Whyteleafe WolvesHamsey Rangers Blackhawks[ Details ]
 
Under 17/18 - Paired A-B Fixtures - Sunday 22 04 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Balham EaglesOrpington Rovers FC[ Details ]
Ballers Club FCWesterham FC[ Details ]
Bromley RooksCoulsdon Athletic Panthers[ Details ]
Orpington Rovers BlueShirley Town FC[ Details ]
Tooting & Mitcham Youth TerrorsJDG Athletic FC[ Details ]

Cup Matches

Home TeamAway TeamDetails
U7 Trophy Silver Group: Semi-Final
Selsdon Junior EaglesF.C. Elmstead Bantams[ Details ]Published
U8 Cup Bronze Group: Semi-Final
Glebe LionsBromley "125"[ Details ]Published
U8 Trophy Gold Group: Semi-Final
Selsdon Junior EaglesTen-Em-Bee Tigers[ Details ]Published
U10 Spring CUP Gold: Semi-Final
Junior Elite FCSevenoaks Town FC[ Details ]Published
Whyteleafe YouthCroydon FC Youth Hawks[ Details ]Published
U10 Spring CUP Silver: Semi-Final
Unity RedTen-Em-Bee Lions[ Details ]Published
Bromley RavensFC Jean Te Le FC[ Details ]Published
U10 Spring CUP Bronze: Semi-Final
Rusthall FCBromley Rooks[ Details ]Published
Westerham WolvesHamsey Rangers Flyers[ Details ]Published
U10 Spring SHIELD Gold: Semi-Final
Warlingham Colts FCAfewee Urban FC[ Details ]Published
U10 Spring SHIELD Silver: Semi-Final
Dorking Wanderers Youth RaptorsTunbridge Wells Foresters Spitfires[ Details ]Published
U10 Spring SHIELD Bronze: Semi-Final
Ex Blues FCLewisham Tigers FC[ Details ]Published
U10 Spring SHIELD Copper: Semi-Final
Elite Lions Football Academy FCGlebe Lions[ Details ]Published
U11 Spring CUP Gold: Semi-Final
Bromley RooksBromley Ravens[ Details ]Published
U11 Spring CUP Silver: Semi-Final
Tunbridge Wells Foresters FCBalham Colts[ Details ]Published
Warlingham Colts FCJunior Elite FC[ Details ]Published
U11 Spring CUP Bronze: Semi-Final
Afewee Urban FCWesterham Wolves[ Details ]Published
Langton Green Sports Club EaglesBalham Eagles[ Details ]Published
U11 Spring Cup Copper: Semi-Final
Sevenoaks Town FCSelsdon Junior Hawks[ Details ]Published
Beckenham Town RedRusthall FC[ Details ]Published
U11 Spring SHIELD Gold: Semi-Final
Ten-Em-Bee LionsKinetic Croydon FC[ Details ]Published
U11 Spring SHIELD Silver: Semi-Final
Tooting & Mitcham Youth TerrorsBromleians FC[ Details ]Published
Old Wilsonians NairneTen-Em-Bee SDC[ Details ]Published
U11 Spring SHIELD Bronze: Semi-Final
F.C. Elmstead RoostersOrpington Rovers Lions[ Details ]Published
Caribb FCPetts Wood Ospreys[ Details ]Published
U11 Spring SHIELD Copper: Semi-Final
Southside Warriors WolvesCroydon FC Youth Hawks[ Details ]Published
Croydon FC Youth EaglesHamsey Rangers Eagles[ Details ]Published
U11 Spring TROPHY Gold: Semi-Final
Beckenham Town WhiteFC Jean Te Le FC[ Details ]Published
Coney Hall Youth FCSeymour Villa FC[ Details ]Published
U11 Spring TROPHY Silver: Semi-Final
Southwark Allstars RedsGlebe Tigers[ Details ]Published
Bromleians UnitedCroydon FC Youth Falcons[ Details ]Published
U11 Spring TROPHY Bronze: Semi-Final
Old Wilsonians BreconUnity Blue[ Details ]Published
Selsdon Junior EaglesWoodcote Juniors Peckers[ Details ]Published
U11 Spring TROPHY Copper: Semi-Final
Bromley SolisMelwood FC[ Details ]Published
Forestdale FCActive 8 United FC[ Details ]Published
U11 Spring PLATE Silver: Semi-Final
Otford United Juniors BearsCarpe Diem FC[ Details ]Published
Holmesdale Youth FCWesterham Pumas[ Details ]Published
U11 Spring PLATE Bronze: Semi-Final
Addiscombe Athletic HurricanesThe Warren Pumas[ Details ]Published
Lewisham Tigers FCOrpington Rovers Tigers[ Details ]Published
U11 Spring PLATE Copper: Semi-Final
West Wickham FCTooting & Mitcham Youth Stripes[ Details ]Published
Hamsey Rangers HawksThe Warren Jaguars[ Details ]Published
U11 Spring VASE Gold: Semi-Final
JDG Athletic FCBlue Stars Elite FC[ Details ]Published
Southwark Allstars AthleticBeckenham Town Blue[ Details ]Published
U11 Spring VASE Silver: Semi-Final
Otford United Juniors JaguarsOld Wilsonians Forbes[ Details ]Published
Bromleians AthleticCoulsdon Athletic Lions[ Details ]Published
U11 Spring VASE Bronze: Semi-Final
Tecnica Football Academy AthleticoSouth London Kings Warriors[ Details ]Published
Westerham TigersF.C. Elmstead Bantams[ Details ]Published
U13 League Challenge Cup: Final Round
East Grinstead Town FCSantley United FC[ Details ]Published
U13 League Shield: Final Round
Ten-Em-Bee SDCWest Wickham Tigers[ Details ]Published
U13 League Trophy: Final Round
Beckenham Tigers TigersHackney Wick Academy South FC[ Details ]Published
<< Previous Match Day - Thursday 19 04 2018 Next Match Day - Tuesday 24 04 2018 >>
 
 

© Copyright and database rights Our Kids Sports Ltd 2007 - 2018