Our Kids Sports
Options
Calendar

All Matches on Sunday 14 01 2018

<< Previous Match Day - Sunday 07 01 2018 Next Match Day - Sunday 21 01 2018 >>
 
Under 7 - Under 7 Ladder - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town RedEx Blues FC[ Details ]
Beckenham Town WhiteSelsdon Junior Hawks[ Details ]
Bromleians FCOld Wilsonians Kendrick[ Details ]
Bromley InvictasWesterham Grasshoppers[ Details ]
Bromley RavensOrpington Rovers Lions[ Details ]
Chipstead GreensSelsdon Junior Lions[ Details ]
Coney Hall Youth FCSelsdon Junior Eagles[ Details ]
F.C. Elmstead BantamsGlebe Lions[ Details ]
F.C. Elmstead RoostersWarlingham Colts FC[ Details ]
Glebe TigersOld Wilsonians Southwark[ Details ]
Old Wilsonians PatonOld Wilsonians Bevan[ Details ]
Orpington Rovers EaglesThe Warren Tigers[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCCaribb FC[ Details ]
West Wickham FCHamsey Rangers Cubs[ Details ]
Westerham PumasBromley Solis[ Details ]
Woodcote Juniors BudgiesCroydon FC Youth FC[ Details ]
 
Under 8 - Under 8 Ladder - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromleians FCWarlingham Colts FC[ Details ]
Caribb EaglesBromley Ravens[ Details ]
Coney Hall Youth LionsBromley Invictas[ Details ]
Croydon FC Youth EaglesActive 8 United FC[ Details ]
Elite Lions Football Academy FCOld Wilsonians Pilgrim[ Details ]
Ex Blues FCGlebe Lions[ Details ]
FD United FCBromley Solis[ Details ]
Glebe PumasTecnica Football Academy Athletico[ Details ]
Glebe TigersBeckenham Town Red[ Details ]
Lewisham Tigers FCWesterham Tigers[ Details ]
Old Wilsonians BradburyBeckenham Town Blue[ Details ]
Old Wilsonians DatchelorHolland Sports Juniors FC[ Details ]
Orpington Rovers FCWest Wickham FC[ Details ]
Selsdon Junior EaglesOld Wilsonians Talybont[ Details ]
Selsdon Junior HawksHamsey Rangers FC[ Details ]
Selsdon Junior LionsJunior Elite FC[ Details ]
Selsdon Junior TigersBromley Rooks[ Details ]
Tecnica Football Academy RealBeckenham Town White[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCBromley "125"[ Details ]
Ten-Em-Bee TigersFriendly FC[ Details ]
The Warren LionsWoodcote Juniors The Parrots[ Details ]
The Warren TigersBlue Stars Elite FC[ Details ]
Warlingham Colts WarriorsCaribb Hawks[ Details ]
Westerham PumasConey Hall Youth Hawks[ Details ]
Westerham WolvesChipstead Greens[ Details ]
 
Under 10 - Development - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Active 8 United FCAddiscombe Athletic Hurricanes[ Details ]
Beckenham Town RedCroydon FC Youth Eagles[ Details ]
 
Under 10 - Adelaide - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RooksCroydon FC Youth Hawks[ Details ]
Junior Elite FCRusthall FC[ Details ]
Sevenoaks Town FCWesterham Wolves[ Details ]
Whyteleafe YouthBromley Ravens[ Details ]
 
Under 10 - Brisbane - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Ex Blues FCF.C. Elmstead Roosters[ Details ]
FC Jean Te Le FCHamsey Rangers Flyers[ Details ]
Old Wilsonians BAGSTen-Em-Bee Lions[ Details ]
Unity RedDorking Wanderers Youth Raptors[ Details ]
 
Under 10 - Canberra - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Caterham Pumas Youth ColtsConey Hall Youth Tigers[ Details ]
Glebe LionsLewisham Tigers FC[ Details ]
Moonshot AllstarsOrpington Rovers FC[ Details ]
Tunbridge Wells Foresters SpitfiresWarlingham Colts FC[ Details ]
 
Under 10 - Darwin - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town WhiteAfewee Urban FC[ Details ]
F.C. Elmstead BantamsElite Lions Football Academy FC[ Details ]
The Warren TigersSelsdon Junior Tigers[ Details ]
Warlingham Colts WarriorsWest Wickham Royals[ Details ]
 
Under 10 - Geelong - Sunday 14 01 2018
Home TeamAway Team
Bromleians FCBromley Invictas[ Details ]
Chipstead GreensConey Hall Youth Hawks[ Details ]
Glebe CougarsSeymour Villa FC[ Details ]
Southbridge United FCTen-Em-Bee Tigers[ Details ]
 
Under 10 - Hobart - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Glebe TigersLambeth Spartans FC[ Details ]
Melwood FCOld Wilsonians Hayes[ Details ]
Selsdon Junior EaglesSouthwark Allstars FC[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCThe Warren Lions[ Details ]
 
Under 10 - Melbourne - Sunday 14 01 2018
Home TeamAway Team
FD United FCGlebe Pumas[ Details ]
LsportsC FCHamsey Rangers Gunners[ Details ]
West Wickham SapphiresSelsdon Junior Hawks[ Details ]
Woodcote Juniors WoodiesBromley Solis[ Details ]
 
Under 10 - Perth - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town BlueBromleians United[ Details ]
Charlton Athletic Girls FCF.C. Elmstead Cockerels[ Details ]
Old Wilsonians WhiteleySkillz United FC[ Details ]
Westerham PumasAddiscombe Athletic Tornadoes[ Details ]
 
Under 10 - Sydney - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coulsdon Athletic LionsSelsdon Junior Pumas[ Details ]
Crystal Palace Ladies FCFriendly FC[ Details ]
Holland Sports Juniors FCHamsey Rangers Blues[ Details ]
Millwall Lionesses FCMoonshot Tigers[ Details ]
 
Under 11 - Development - Sunday 14 01 2018
Home TeamAway Team
JDG Athletic FCBromleians Athletic[ Details ]
 
Under 11 - Adelaide - Sunday 14 01 2018
Home TeamAway Team
Bromley RavensTunbridge Wells Foresters FC[ Details ]
Bromley RooksOakwood FC[ Details ]
Junior Elite FCSelsdon Junior Hawks[ Details ]
 
Under 11 - Brisbane - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Balham ColtsAfewee Urban FC[ Details ]
Balham EaglesChipstead Kent Kestrels[ Details ]
Langton Green Sports Club EaglesBeckenham Town Red[ Details ]
 
Under 11 - Canberra - Sunday 14 01 2018
Home TeamAway Team
Kinetic Croydon FCOrpington Rovers Lions[ Details ]
Old Wilsonians NairneSouthside Warriors Wolves[ Details ]
Petts Wood OspreysCroydon FC Youth Hawks[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCBromleians FC[ Details ]
 
Under 11 - Darwin - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Caribb FCBromley Invictas[ Details ]
Hamsey Rangers EaglesF.C. Elmstead Roosters[ Details ]
 
Under 11 - Geelong - Sunday 14 01 2018
Home TeamAway Team
Glebe TigersBromley Solis[ Details ]
 
Under 11 - Hobart - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Seymour Villa FCOld Wilsonians Brecon[ Details ]
Unity BlueTooting & Mitcham Youth Stripes[ Details ]
Westerham PumasMelwood FC[ Details ]
 
Under 11 - Melbourne - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Otford United Juniors BearsOrpington Rovers Tigers[ Details ]
 
Under 11 - Perth - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Holmesdale Youth FCBlue Stars Elite FC[ Details ]
Ten-Em-Bee TigersThe Warren Pumas[ Details ]
 
Under 11 - Sydney - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
F.C. Elmstead BantamsCoulsdon Athletic Lions[ Details ]
Old Wilsonians ForbesOtford United Juniors Jaguars[ Details ]
 
Under 12 - A - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Balham FCLangton Green Sports Club United[ Details ]
Bromleians FCJunior Elite FC[ Details ]
Orpington Rovers LionsWhyteleafe Youth[ Details ]
Tunbridge Wells Foresters AlbionBeckenham Town Red[ Details ]
 
Under 12 - B - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
FC Jean Te Le FCHamsey Rangers Athletic[ Details ]
Petts Wood RaptorsSouthwark Allstars FC[ Details ]
 
Under 12 - C - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Elite Lions Football Academy FC West Wickham FC[ Details ]
Tooting & Mitcham Youth StripesOxted & District FC[ Details ]
 
Under 12 - Central - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
South Bank Youth FCFD United FC[ Details ]
 
Under 12 - South - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Orpington Rovers TigersHamsey Rangers Colts[ Details ]
 
Under 13 - A - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Balham ColtsAfewee Urban FC Withdrawn[ Details ]
Balham EaglesCarpe Diem FC[ Details ]
Ex Blues FCBromley Rooks[ Details ]
Orpington Rovers LionsConey Hall Youth Hawks[ Details ]
 
Under 13 - B - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley InvictasWhyteleafe FC[ Details ]
F.C. Elmstead FCSouthwark Allstars Reds[ Details ]
Tooting & Mitcham Youth TerrorsChipstead Kent Eagles[ Details ]
 
Under 13 - C - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Beckenham Town RedBlue Stars Elite FC[ Details ]
Selsdon Junior FCTooting & Mitcham Youth Stripes[ Details ]
Ten-Em-Bee SDCBromley Solis[ Details ]
West Wickham LionsCaterham Pumas Youth Saints[ Details ]
 
Under 13 - D - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Seymour Villa FCActive 8 United FC[ Details ]
 
Under 13 - Paired E & F Fixtures - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Old Wilsonians JephsonCarpe Diem Aurum[ Details ]
South Bank Youth FCWesterham Wolves[ Details ]
The Warren TigersTecnica Football Academy Athletico[ Details ]
 
Under 14 - A - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Balham ColtsTen-Em-Bee SDC[ Details ]
Coney Hall Youth HawksGlebe Pumas[ Details ]
FC Jean Te Le FCKinetic Croydon FC[ Details ]
St Andrews Youth Club FCSouthwark Allstars Reds[ Details ]
Tooting & Mitcham Youth StripesLsportsC FC[ Details ]
 
Under 14 - B - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Addiscombe Athletic HurricanesMelwood FC[ Details ]
Balham EaglesWesterham Wolves[ Details ]
Beckenham Town WhiteGlebe Tigers[ Details ]
 
Under 14 - C - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Sevenoaks Town FCBlue Stars Elite FC[ Details ]
Storm LightningChipstead Kent FC[ Details ]
 
Under 14 - D - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Old Wilsonians WilsonWesterham Lions[ Details ]
Wallington Wanderers FCCaterham Pumas Youth United[ Details ]
 
Under 15 - A - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Balham EaglesChipstead Kent FC[ Details ]
Sevenoaks Town FCAddiscombe Athletic Hurricanes[ Details ]
Tooting & Mitcham Youth StripesKinetic Croydon FC[ Details ]
Tooting & Mitcham Youth TerrorsConey Hall Youth FC[ Details ]
 
Under 15 - B - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Balham ColtsBromleians United[ Details ]
Tooting & Mitcham Youth ColtsEx Blues FC[ Details ]
 
Under 15 - C - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
FC Jean Te Le FCFC Predators FC[ Details ]
Orpington Rovers FCCaterham Pumas Youth United[ Details ]
 
Under 15 - D - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
F.C. Elmstead FCThe Warren Pumas[ Details ]
Hamsey Rangers LionsOxted & District FC[ Details ]
 
Under 15 - Paired C & D Fixtures - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromleians BluesBeckenham Town Red[ Details ]
Holmesdale Youth FCPetts Wood Petrels[ Details ]
 
Under 16 - A - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Westerham RedsKinetic Croydon FC[ Details ]
 
Under 16 - B - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Addiscombe Athletic Hurricanes Bromley Solis[ Details ]
Beckenham Town BlueSevenoaks Town FC[ Details ]
Bromleians FC Wandle Wanderers Red[ Details ]
Tonbridge Junior SantosOrpington Rovers FC[ Details ]
 
Under 16 - C - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Al Aqsa FCBeckenham Town Red[ Details ]
Bromleians UnitedHamsey Rangers Blackhawks[ Details ]
Coney Hall Youth FCWhyteleafe Wolves[ Details ]
Norwood FCWickham Wanderers FC[ Details ]
 
Under 17/18 - A - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Bromley RooksOrpington Rovers Blue[ Details ]
 
Under 17/18 - B - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
JDG Athletic FCBallers Club FC[ Details ]
Orpington Rovers FCChipstead Kent FC[ Details ]
 
Under 17/18 - Paired A-B Fixtures - Sunday 14 01 2018
[ Results Feed ]
Home TeamAway Team
Coulsdon Athletic EaglesOld Wilsonians FC[ Details ]
Coulsdon Athletic PanthersTooting & Mitcham Youth Terrors[ Details ]
Shirley Town FCWesterham FC[ Details ]

Cup Matches

Home TeamAway TeamDetails
Under 9 Winter CUP Gold: Final
Bromleians FCBromley Ravens[ Details ]Published
Under 9 Winter CUP Gold: 3rd-4th place
Orpington Rovers FCJunior Elite FC[ Details ]Published
Under 9 Winter CUP Silver: Final
F.C. Elmstead RoostersOld Wilsonians Greencoat[ Details ]Published
Under 9 Winter CUP Silver: 3rd-4th place
Selsdon Junior HawksTen-Em-Bee SDC[ Details ]Published
Under 9 Winter CUP Bronze: Final
Rusthall FCOld Wilsonians McAlister[ Details ]Published
Under 9 Winter CUP Bronze: 3rd-4th place
Westerham WolvesActive 8 United FC[ Details ]Published
Under 9 Winter SHIELD Gold: Final
Coney Hall Youth TigersUnity Green[ Details ]Published
Under 9 Winter SHIELD Gold: 3rd-4th place
Caribb FCCroydon FC Youth Eagles[ Details ]Published
Under 9 Winter SHIELD Silver: Final
Blue Stars Elite FCLewisham Tigers FC[ Details ]Published
Under 9 Winter SHIELD Silver: 3rd-4th place
Unity RedGlebe Lions[ Details ]Published
Under 9 Winter SHIELD Bronze: Final
Southwark Allstars FCBeckenham Town White[ Details ]Published
Under 9 Winter SHIELD Copper: Final
F.C. Elmstead BantamsSeymour Villa FC[ Details ]Published
Under 9 Winter SHIELD Copper: 3rd-4th place
Otford United Juniors TigersTen-Em-Bee Tigers[ Details ]Published
Under 9 Winter TROPHY Gold: Final
Beckenham Tigers TigersSelsdon Junior Eagles[ Details ]Published
Under 9 Winter TROPHY Gold: 3rd-4th place
Unity PurpleBromley Invictas[ Details ]Published
Under 9 Winter TROPHY Silver: Final
Addiscombe Athletic HurricanesWest Wickham Royals[ Details ]Published
Under 9 Winter TROPHY Silver: 3rd-4th place
Woodcote Juniors Little PecksWest Wickham Sapphires[ Details ]Published
Under 9 Winter TROPHY Bronze: Final
Skillz United FCSelsdon Junior Tigers[ Details ]Published
Under 9 Winter TROPHY Bronze: 3rd-4th place
Wickham Wanderers FCTen-Em-Bee Lions[ Details ]Published
Under 9 Winter PLATE Gold: Final
Hamsey Rangers FCTecnica Football Academy Real[ Details ]Published
Under 9 Winter PLATE Gold: 3rd-4th place
Bromley SolisConey Hall Youth Lions[ Details ]Published
Under 9 Winter PLATE Silver: Final
Old Wilsonians MasseyOld Wilsonians Camberwell[ Details ]Published
Under 9 Winter PLATE Silver: 3rd-4th place
Westerham PumasHolland Sports Juniors FC[ Details ]Published
Under 9 Winter PLATE Bronze: Final
Westerham TigersEx Blues FC[ Details ]Published
Under 9 Winter PLATE Bronze: 3rd-4th place
Coulsdon Athletic LionsWest Wickham Sky[ Details ]Published
Under 11 Winter Shield Silver: Semi Final
Sevenoaks Town FCConey Hall Youth FC[ Details ]Published
Under 11 Winter Plate Gold: Semi Final
Peckham Town RedsTecnica Football Academy Real[ Details ]Published
West Wickham FCCarpe Diem FC[ Details ]Published
Under 11 Winter Plate Silver: Semi Final
St Andrews Youth Club FCAddiscombe Athletic Hurricanes[ Details ]Published
Hamsey Rangers HawksBeckenham Town Blue[ Details ]Published
Under 11 Winter Plate Bronze: Semi Final
Southwark Allstars AthleticThe Warren Jaguars[ Details ]Published
Under 11 Winter Plate Nickel: Semi Final
Westerham TigersTecnica Football Academy Athletico[ Details ]Published
Under 11 Winter Trophy Gold: Semi Final
Ten-Em-Bee LionsFC Jean Te Le FC[ Details ]Published
Under 11 Winter Trophy Silver: Semi Final
Southwark Allstars RedsForestdale FC[ Details ]Published
Croydon FC Youth EaglesCroydon FC Youth Falcons[ Details ]Published
Under 11 Winter Trophy Copper: Semi Final
Selsdon Junior EaglesLewisham Tigers FC[ Details ]Published
U12 London Cup: Quarter Final Round
Chettle Court Rangers (Youth) Chettle CoGlebe Tigers[ Details ]Published
Bromley RavensRyan (Youth) U12 Red Echo[ Details ]Published
U12 League Shield: 2nd Round
Carpe Diem FCBromleians United[ Details ]Published
Warlingham Colts FCActive 8 United FC Withdrawn[ Details ]Published
Tatsfield Rovers FCMoonshot FC[ Details ]Published
U12 Surrey Cup: 3rd Round
Coney Hall Youth HawksWoking Town (U12) Raiders[ Details ]Published
U12 League Shield: 3rd Round
Glebe LionsTooting & Mitcham Youth Terrors[ Details ]Published
Addiscombe Athletic HurricanesBromley Rooks[ Details ]Published
Bromley InvictasMelwood Lions[ Details ]Published
Beckenham Town BlueHaxstar Eagles FC[ Details ]Published
U12 League Trophy: 1st Round
Old Wilsonians FCBeckenham Town Gold[ Details ]Published
F.C. Elmstead BantamsJDG Athletic FC[ Details ]Published
Whyteleafe WizardsF.C. Elmstead Roosters[ Details ]Published
Selsdon Junior FCHolmesdale Youth FC[ Details ]Published
South London Kings BravesThe Warren Tigers[ Details ]Published
Ten-Em-Bee SDCConey Hall Youth Tigers[ Details ]Published
Friendly FCMillwall Lionesses FC[ Details ]Published
Wickham Wanderers FCHamsey Rangers FC[ Details ]Published
Westerham LionsBromley Solis[ Details ]Published
Sporting Juniors FCLewisham Tigers FC[ Details ]Published
Charlton Athletic Girls FCWesterham Wolves[ Details ]Published
Orpington Rovers TigersSpecial: Bye[ Details ]Published
U12 Girls Surrey Cup: 2nd Round
Crystal Palace Ladies (Youth) U12 RedCrystal Palace Ladies FC[ Details ]Published
U13 Sussex Cup: 4th Round
East Grinstead Town FCLindfield Juniors U13[ Details ]Published
Oakwood FCEastbourne Borough Youth U13 Orange[ Details ]Published
U13 League Challenge Cup: Quarter Final Round
Santley United FCJunior Elite FC[ Details ]Published
U13 League Shield: 3rd Round
FC Jean Te Le FCGlebe Pumas[ Details ]Published
Tecnica Football Academy RealWest Wickham Tigers[ Details ]Published
U13 League Trophy: 1st Round
Bromleians FCHackney Wick Academy South FC[ Details ]Published
Caribb FCOrpington Rovers Tigers[ Details ]Published
Caterham Pumas Youth UnitedIDAP Football Academy IFA Internationals[ Details ]Published
Coulsdon Athletic LionsBeckenham Tigers Tigers[ Details ]Published
Eversley Rangers FCWesterham Pumas[ Details ]Published
U14 League Shield: 2nd Round
Storm ThunderActive 8 United FC[ Details ]Published
U14 League Shield: Quarter Final Round
Ex Blues FCUnity Yellow[ Details ]Published
Battersea Lions FCBromleians FC[ Details ]Published
Orpington Rovers FCMoonshot FC[ Details ]Published
U15 League Shield: Quarter Final Round
Bromley InvictasBromleians Youth[ Details ]Published
Addiscombe Athletic TornadoesPetts Wood Seahawks[ Details ]Published
U15 London Cup: 3rd Round
Hampstead (Youth) U15 StagsSouth Bank Youth FC[ Details ]Published
U16 Surrey Cup: 3rd Round
Carshalton Athletic Youth U16 AcademyWhyteleafe Wanderers[ Details ]Published
AFC Croydon Athletic FCWhyteleafe FC U16 Youth[ Details ]Published
<< Previous Match Day - Sunday 07 01 2018 Next Match Day - Sunday 21 01 2018 >>
 
 

© Copyright and database rights Our Kids Sports Ltd 2007 - 2018